Solvita Āboltiņa pamet šovu "Dejo ar Zvaigzni"

11.februārī jau otro reizi šova Dejo ar Zvaigzni ietvaros uz skatuves kāpa Latvijas slavenības, lai rādītu savas prasmes rumbas un džaiva dejās. Žūrijas sastāvā bija divi nemainīgi dalībnieki – Agris Daņiļevičs un Agita Mironova, bet trešais bija Haralds Ritenbergs – horeogrāfijas skolas direktors. Jāatzīst, ka jau otrajā šovā bija redzams dalībnieku progress, ko atzinīgi vērtēja arī žūrija!

Solvita Āboltiņa pamet šovu "Dejo ar Zvaigzni"
Komentāri[10] Bilžu galerija[8] 13.02.2007 12:16

Rumba un džaivs
Šajā reizē kā pirmais šovu atklāja Lauris Reiniks un Aleksandra Kurusova. Viņi saņēma milzu atsaucību un uzmundrinājumus no zālē esošajiem skatītājiem, jo tiešraidē bija ieradušies daudzi L.Reinika draugi un tuvinieku. Bet deju šovu noslēdza Vitālijs Gavrilovs un Ieva Kemlere. Jāatzīst, ka pēc pirmā raidījuma V.Gavrilovu un I.Kemleri uzskatīja par šova favorītiem, bet šoreiz viņu sniegums nebija tik spožs. Neveiksmīga šī tiešraide izrādījās Solvitai Āboltiņai, kura pēc skatītāju un žūrijas kopvērtējuma palika pēdējā vietā un viņai diemžēl nācās pamest šovu.

Noteicošais skatītāju balsojums
Balsošanā ļoti aktīvi piedalījās televīzijas skatītāji, jo, lai arī pēc žūrijas vērtējuma vismazāko punktu skaitu ieguva Normunds Rutulis un Viola Abramova, kā arī Zane Vaļicka un Oļegs Kuzņecovs, kopvērtējumā pēdējie palika S.Āboltiņa ar Romānu Leičenko.

Dejas dziedē brūces
Gatavojoties rumbas un džaiva dejai, Marijai Naumovai un Žaklīnai Cinovskai ārsti konstatēja ribu plīsumu. Tādēļ tieši pirms tiešraides sākuma ieradās ārsts, kurš veica nepieciešamās manipulācijas, lai abas dalībnieces varētu piedalīties šovā. Tas nebija šķērslis uzrādīt lieliskus rezultātus un sasniegt augstu punktu skaitu kopvērtējumā.

Īpašs priekšnesums
Patīkamu pārsteigumu sniedza Māris Gulbis un Aija Edžiņa, kuri bija īpaši padomājuši par dejas tematiku. Populārais politiķis bija iejuties aģenta 007 lomā, bija atbilstoša mūzika, tērpi un horeogrāfija. Jāatzīst, ka deja bija ļoti pikanta un iespējams, ka ar šo priekšnesumu M.Gulbis iekaroja nevienu vien daiļā dzimuma balsi kopējā vērtējumā.
Dalībnieku izaugsmi un panākumus tik īsā laikā pamanīja arī žūrija un šajā pārraidē visi dalībnieki ieguva krietni vien augstāku vērtējumu nekā iepriekš.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
Liepājniece 22.02.2007 13:40
piedodiet ,bet ja skatiitaajs neredz balsojuma rezultaatus kaa tas ir bijis liidz šim citos raidiijumos iespeejams ka taa ir maaniišanaas.
Kapeec otrajaa raidiijumaa tika atskaitiits Žaklīnas Cinovskas pāris???

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss