Latviešu modelei un mākslas personībai nepieciešama palīdzība grūtā brīdī cīņā ar smagu slimību

Noziedosim, cik katram ir iespēja.

Latviešu modelei un mākslas personībai nepieciešama palīdzība grūtā brīdī cīņā ar smagu slimību
Komentāri[3] Bilžu galerija[9] 04.11.2023 07:47

BILŽU GALERIJĀ ZANES DZĪVES MIRKĻIRežisore Una Rozenbauma:
"Zanei Reķei ir nepieciešama palīdzība grūtā brīdī cīņā ar smagu slimību. Valsts šīs zāles neapmaksā.
Noziedo, ja pazīsti Zani! Arī, ja nepazīsti. Ja Tev nav vienalga. Paldies!"

Noziedot ikviens var šeit - Ziedot.lvZane Latvijā strādājusi par fashion modeli, bet šobrīd darbojas kultūras un muzeju sfērā.Ziedot.lv vēsta:
Zanei no Rīgas ir 41 gads, viņa ir radoša personība, lieliski pārzina mākslas pasauli, strādājusi dažādās galerijās. Zane ir brīnišķīgu 6 gadus vecu dvīņu zēnu mamma. Jau grūtniecības laikā Zane pamanīja dzimumzīmīti uz vaiga, ko uzreiz pēc mazuļu nākšanas pasaulē izoperēja, jo apstiprinājās ādas vēzis - melanoma. 

Pēc operācijas viņa sekoja ārstu norādēm un regulāri veica pārbaudes, viss bija normas robežās līdz pat šī gada rudenim. To, ka audzējs ir progresējis un radījis metastāzes, Zane uzzināja pavisam nesen, savas dzimšanas dienas priekšvakarā.


Zane dēlus audzina viena. “Ir šausmīgas bailes nepaspēt uzaudzināt dēlus, neredzēt viņus kļūstam par jauniešiem, brašiem puikām. Tajā pašā laikā tieši dēli dod lielu ticību spējai izveseļoties,“ atzīst Zane.Taču ar ticību vien nepietiek, jo ir vajadzīgi ievērojami līdzekļi, lai šobrīd iegādātos ārstu konsīlija nozīmēto medikamentu - ipilibumab, kas var Zanes dzīvību var glābt un smago slimību uzveikt. Zanei ik pēc trīs nedēļām nepieciešami 13 840,92 eiro, kopā vajadzīgas 4 devas par kopējo summu 55 363,68 eiro. Šīs zāles valsts neapmaksā.* 


Palīdzēsim Zanei! FOTOGALERIJĀ ZANES DZĪVES MIRKĻI

* Iesniegts pieteikums individuālai zāļu kompensācijai Nacionālajā veselības dienestā daļējai zāļu kompensācijai, bet atbilde vēl jāgaida.


Projekts ievietots portālā 01.11.2023.Zane Reķe sociālajos tīklos jau izteikusi emocionālu pateicību visiem ziedotājiem:

"Mani dārgie draugi un cilvēki kas sirdī kļūst mani draugi! - esmu ļoti pateicīga par jūsu atbalstu un vienotību. Vārdi ir tukši šajā situācijā, bet pateikties gribas ļoti!

Ļoti ļoti novērtēju, katru kas palīdzēja šajā posmā. Tagad lai tas spēcīgais kodolenerģijai līdzīgais labais, gaišais spēks iznīcina VISU ļauno kas ir šūnu līmenī un pasaulē. BOOM!


Es jūs mīlu! To var! Ar kopā sadotām rokām!

Par tīru, veselu ķermeni, apziņu, pasauli!Ar lielu mīlestību un pateicību, Zane."

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [3]

Aivis 05.11.2023 08:13
Darīts!
Ina 04.11.2023 22:46
Noziedots! Veseļojamies!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss