Vai frontālo sadursmi 'Rīgas mežu' šefiene ar dienesta auto izraisīja alkohola reibumā?

Vai frontālo sadursmi 'Rīgas mežu' šefiene ar dienesta auto izraisīja alkohola reibumā?
Komentāri Bilžu galerija[9] 21.07.2023 23:11
Vai frontālo sadursmi Rīgas mežu valdes priekšsēdētāja Anita Skudra ar dienesta VW Touareg izraisīja alkohola reibumā? - vaicā portāls Pietiek.com.


19.06.2023. plkst.17:39 interneta portāla sadaļā Delfi auto tika ievietota ziņa par Spuņciemā notikušu divu automašīnu frontālu sadursmi. It kā sīkums, jo katru dienu notiek automašīnu sadursmes, taču rakstā netiek izpausts, kas izraisīja sadursmi, kam piederēja automašīna, kuras vadītājs izraisīja smagu avāriju, un vai sadursmi izraisījušās automašīnas vadītājs nebija alkohola reibumā. 


Spuņciemā notikusi divu automašīnu frontālā sadursme (delfi.lv)

Latvija nav pārāk liela valsts, un tāpēc ātri vien noskaidrojās, ka frontālo sadursmi, esot pie stūres SIA Rīgas meži piederošajai netrafarētajai Volkswagen Touareg automašīnai, izraisīja SIA Rīgas meži valdes priekšsēdētāja Anita Skudra (“Jaunā Vienotība”).

ANITA SKUDRA FOTOGALERIJĀ15.jūnijā SIA Rīgas meži no biedrības, kurai ir visnotaļ iespaidīgs nosaukums - “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” –, saņēma galveno balvu “Ilgtspējas čempions 2023”, par ko liecina 16.06.2023. ieraksts SIA Rīgas meži, kā arī biedrības mājaslapā.

Ir zināms, ka 19.jūnijā ap pusdienlaiku Rīgas mežu birojā notika neliela ballīte, lai iespējams, nosvinētu saņemto apbalvojumu “Ilgtspējas čempions 2023”.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informāciju par notikušo divu automašīnu frontālo sadursmi Spuņciemā saņēma 19.06.2013. plkst. 16:36.

Tāpēc ir daži jautājumi, kas būtu jāuzdod vairākām amatpersonām.


Valsts policijai – vai uz vietas tika veikts alkohola tests Anitas Skudras izelpā un kāds bija alkohola saturs, promilēs? Ja alkohola tests netika veikts, tad kāpēc?
Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcai, uz kuru tika nogādāta Anita Skudra, – vai tika veiktas asins analīzes un kāds bija alkohola saturs Anitas Skudras asins paraugos?


Rīgas mēram – vai ir pieņemama šāda ballīšu rīkošana darba laikā, iespējams, ar alkoholisko dzērienu lietošanu? Kāpēc SIA Rīgas meži valdes locekļi brauc ar kapitālsabiedrībai piederošām automašīnām, kuras nav trafarētas (aplīmētas ar SIA Rīgas meži logo), bieži vien tās izmantojot personīgajām vajadzībām? Kāpēc kapitālsabiedrībai piederošai automašīnai VW Touareg, kuru savām vajadzībām izmanto Anita Skudra nav uzstādīta GPS iekārta, kā tas ir pārējām SIA Rīgas meži automašīnām, ar kurām brauc pašvaldības kapitālsabiedrības darbinieki?
Biedrībai “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” - kā par ilgtspējas čempionu var kļūt pašvaldības kapitālsabiedrība, kuras valdes loceklis katru dienu mēro tālus gabalus no savām mājām, Tukumā uz Rīgu un atpakaļ ar lielu apvidus automašīnu, kuras motora tilpums ir 3,0 litri?

Raksts pirmoreiz publicēts Pietiek.com.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss