44 gadu vecumā Lauris Reiniks kļūs par tēti

44 gadu vecumā Lauris Reiniks kļūs par tēti
Komentāri[1] Bilžu galerija[23] 01.04.2023 06:28
Pēc neoficiāliem, bet drošiem avotiem, tapis zināms, ka 2023. gada pavasarī Losandželosā slepeni salaulājies mūziķis un TV šovu vadītājs Lauris Reiniks.

Viņa izredzētā esot 19 gadus vecā modele Keitlīna, kura nāk no dziedātāja Amerikas skolotājas radu loka. Kā jau vēstīts iepriekš, Lauris Reiniks ASV ilgus gadus apguvis aktiermeistarību un citus talantus, - dzīvojis latviešu skolas direktores Noras Mičules mājās Losandželosā.Kādā intervijā Reiniks sacījis: "Uz Losandželosu braukāju kopš 16 gadu vecuma, vidusskolā tur gāju. Pēc tam esmu mācījies divas reizes aktieru skolā, bieži kopā ar draugiem Losandželosā esmu atpūties.

Man tur ir otra ģimene, ja tā var teikt, - pie latviešu skolas direktores Losandželosā Noras Mičules. Viņai ir liela māja pie Holivudas, man ir sava istaba. Viņa brauc arī pie mums."

Dziedātājam Laurim Reinikam šobrīd 43 gadi, bet fashion modelei Keitlīnai ir tikai 23 gadi - viņa ir bērniņa gaidībās.

BILŽU GALERIJĀ JAUNĀ MĀMIŅA - REINIKA DZĪVESBIEDRELauris dzimis 11.jūlijā, tāpēc mazuļa dzimšanas brīdī būs jau 44 gadus vecs.Šī ir 1.aprīļa joku ziņa, un neviens fakts tajā nav patiess. Izņemot to, ka Lauris tiešām ir ieguvis izglītību aizokeāna kontinentā. Visiem priecīgas joku nedēļas brīvdienas!FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [1]

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss