Kādēļ SUPERNOVĀ nebalsot par PATRISHU jeb krievijas agresijas atbalstītāju Kseniju Cuprijanoviču?

Kādēļ SUPERNOVĀ nebalsot par PATRISHU un dziesmu HUSH?

Kādēļ SUPERNOVĀ nebalsot par PATRISHU jeb krievijas agresijas atbalstītāju Kseniju Cuprijanoviču?
Komentāri[18] Bilžu galerija[11] 04.02.2023 20:38
Par iekļūšanu SUPERNOVA 2023 FINĀLĀ cīnās arī dziedātāja PATRISHA jeb īstajā vārdā Ksenija Cuprijanoviča, kura šogad neiekļuva pat Muzikālās Bankas pusfinālā (pērn viņa plūca slavas laurus kopā ar dziedātāju Martu Griguli piedaloties Muzikālajā Bankā fināla koncertā Daugavpilī).

Aicinām balsot par lojāliem dziedātājiem, kuri ir par Latviju, Baltiju un Eiropu; kuri neatbalsta krievijas agresiju Ukrainā, kur tiek nogalināti bērni, izvarotas sievietes un iznīcinātas ģimenes. Iznīcināti mājokļi, likteņi un dzīvības.

Lūk, skandalozajai un aktīvajai antivakserei Patrishai, tāpat kā prātiņu zaudējušajam Mairim Briedim, nebija viedokļa. Patrisha nebija nevienā pusē...


Uzziņai no fragmentiem radio intervijā Baibai Sipeniecei-Gavarei un Jānim Romanovskim (no TV3.lv):

2022. gada 10. maijā dziedātāja Patrisha (īstajā vārdā Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča), prezentēja savu jauno singlu un viesojās radio STAR FM raidījumā “Zoopasta”. Kad raidījuma vadītāji kara kontekstā jautāja arī par viņas ģimeni, kuras locekļi atrodas gan Krievijā, gan Ukrainā un Baltkrievijā, jaunā dziedātāja, atbildot par savu nostāju, lavierēja ar standartfrāzēm, ka “nenostājas nevienā pusē”. Šī jaunietes attieksme radīja milzu neizpratni klausītājos.


Jānis Romanovskis: “Man negribas tev sabojāt svētku dienu. Bet sociālajos tīklos jau biju pamanījis šo tavu stāstu, par tavu ģimeni ar trim iesaistītajām pusēm, valstīm konfliktā. Jums tur viss labi, visi sarunājas.”


Patrisha: “Mums radu lokā vispār cilvēki ir par mieru, pret to, ka notiek kaut kas tik traks kaut kur pasaulē. Jā, tādā ziņā viss starp mums ir labi, bet atkal no tā viedokļa, kā iet, no emocijām, mums ir māsīca Krievijā, mums ir radi Baltkrievijā, arī Ukrainā. Tad, protams, tur ir cits stāsts. Tur iet dažādi, jā, ļoti dažādi. Un daudz atšķirīgāk, nekā mēs redzam kaut kur kaut kādās vietnēs. Tāpēc ir ļoti svarīgi komunicēt ar tiem cilvēkiem, kas tur ir uz vietas, kas to redz ar savām acīm, reāli ar savām ausīm dzird, jūt uz savas ādas. Tā kā tas ir mans galvenais informācijas avots, principā par visiem notikumiem šajā laikā. Un pārējais… Es mēģinu tā neitrāli uz šiem visiem notikumiem skatīties, jo es saprotu, ka es, nu jā, ka es esmu par mieru, es negrib būt nevienā pusē, principā. Es esmu par mieru, pret karu, bet, ja es būšu tikai par vienu valsti, tad tas nozīmē, ka es stāvu pret visiem pārējiem saviem radiniekiem.

BILŽU GALERIJĀ SKANDALOZĀ PATRISHA

Baiba: “Tā ir traka, bet nupat jau arī progresīvi domājošie krievu cilvēki saka, ka tas karš nav krievu karš pret Ukrainu, tas ir Putina karš pret Ukrainu. Patiesībā Putins ir paņēmis gūstā, terorizē ne tikai Ukrainu, bet arī savus iedzīvotājus. Un “par mieru” ir frāze, ar ko bieži vien laipo cilvēki. Tā kā: “es negribu nostāties nevienā pusē, es esmu par mieru”…  Karš ir briesmīga padarīšana – tur diemžēl ir jāpieņem kaut kāda pozīcija. Tur diemžēl ir melns un balts!”

Patrisha: “Es varētu nepiekrist, bet es esmu pret karu jebkurā gadījumā. Man liekas, ka tas ir drausmīgi, kaut kas, kas tur notiek, ko cilvēkiem nākas piedzīvot. To nenovēlu absolūti nevienam. Realitātē es šaubos, ka vispār mēs kāds zinām, kāds ir galvenais iemesls, tas cēlonis, cilvēks, vienalga. Es esmu vienkārši, mana galvenā nostāja pret to ir, lai visiem cilvēkiem, kas tur ir, lai viņiem dienas beigās būtu tas miers. Nu jā, lai tās ģimenes, kas tur dzīvo, viņas jau arī ļoti daudzas dalās starp tām valstīm. Nu grūti ir par to runāt, tieši tāpēc, ka man nav tikai vienā no šīm valstīm radinieki, bet ir visās trijās, līdz ar to, ja es tiešām izvēlos tikai vienu valsti no tām, par ko būt, tas arī priekš manis ir tādi sirds apziņas pārmetumi..”

Pēc tam raidījuma vadītāji pāriet uz neitrālākām tēmām un noklausījās arī divu dziesmu atskaņojumu, bet viesošanās noslēgumā min, ka klausītāji ir neizpratnē par dziedātājas attieksmes trūkumu.

Jānis Romanovskis: “Zini, klausītāji nesaklausīja to, ko gribēja dzirdēt, attiecībā uz tavu nostāju..”

Patrisha: “Ziniet, es varētu atbildēt tā, ka es negribētu, lai cilvēki domā, ka man ir kaut kāda nostāja vai ka man nav nostājas. Īstenībā šī ir ļoti grūta tēma, par ko man absolūti tiešām negribētos runāt nevis tāpēc, ka man nav intereses par to, kas notiek, vai es dzīvoju kaut kādā citā realitātē. Viennozīmīgi, nē. Bet man šī diena ir par kaut ko citu [singla prezentāciju]. Es gribētu, lai tā ir par kaut ko citu. Esmu pietiekami pārdzīvojusi par šiem notikumiem, par maniem radiem šajās valstīs, tāpēc ir ļoti smagi dzirdēt šādus pārmetumus no pilnīgi svešiem cilvēkiem, kuriem, iespējams, pašiem neviena radinieka šajās valstīs nav. Nu ko es varu teikt? Man ir skumji… Tā jūs man šobrīd likāt justies šajā dienā, kurai vajadzēja būt par svētkiem.”


Pēc šīs intervijas daudzi sabiedrības ļaudis un sociālo tīklu lietotāji pauda sašutumu, kā arī neizpratni par dziedātājas viedokli. Ksenija jeb Patrisha tika nodēvēta par antivakseri un putina atbalstītāju. Lai gan pati Ksenija pēdējā laikā klusītēm stāsta, ka savu viedokli esot paudusi emocionāli, un tagad tas esot mainījies... Kur viņas viedokļmaiņu atziņas un darbi ir redzami?


Rakstiet savus viedokļus komentāru sadaļā - taču lūdzam iztikt bez rupjībām, apvainojumiem un bez naida kurināšanas.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [18]

pevica s rossiii 15.02.2023 17:58
tur no saakta gala bija redzama daugavpils interfrontes vadlīnija
Elmo 09.02.2023 18:15
Vai Patrisha savu dziesmu izpildīja roķīgas meitenes tēlā? Melna krāsa, ķēdes, izteiksmīgs grims - viss, kas nepieciešams? WTF???
vai transgenderis? >> Elmo 15.02.2023 17:59
un mūžīgi tās melnās biksēs uzstājas. kauns - jauna takš sieviete
Sofija Lukša 09.02.2023 17:48
Uz skatuves BEZGAUMĪGI!
Sandra Vilsone (Jonāne) 09.02.2023 17:40
Vēl viena maita!
Jānis Sīlis 09.02.2023 17:39
Ja antivaksere,tad nekādies nevar būt Putina atbalstītāja,jo putins un pārējie tādi paši aktīvi visiem spieda vakcinēties. Neklausaties šito kariņa ruporu propagandu.
tak skaidrs, ka 09.02.2023 17:15
Viņa neuzvarēs
Logopēds 08.02.2023 05:42
Es zinu, ka ir nogurdinoši lasīt sūdzību cunami, bet man tāds pats viedoklis par jauno dziedātāju Kjušu; lai paaugas un saprot, kas ir karš un teroristiska valsts ar kara noziedznieku priekšgalā.
Sofija Lukša 05.02.2023 01:29
Uz skatuves BEZGAUMĪGI!
Agris L. 04.02.2023 23:58
Kas ir Supernavo?
Agrpohmelim >> Agris L. 05.02.2023 00:10
izguli pohas. .... tad paskatīsies televizatorā, ka ir tāds konkurss Eirovīzija, kuru LV sauc par Supernovu.
))))

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss