Pēkšņi mūžībā aizsaukts izcilais preses un slavenību fotogrāfs Ojārs Lūsis

Ojārs mūs pametis gadumijā...

Pēkšņi mūžībā aizsaukts izcilais preses un slavenību fotogrāfs Ojārs Lūsis
Komentāri[1] Bilžu galerija[22] 06.01.2023 23:18

2023. gadumijā mūžībā aizsaukts izcilais preses un slavenību fotogrāfs Ojārs Lūsis. To paziņojusi izcilā žurnāliste un ilggadējā Neatkarīgās Rīta avīzes rakstu autore Gunta Lūse (agrāk Gunta Tabore).

Izsakām visdziļāko līdjzūtību Guntai Lūsei un Ojāra tuviniekiem, kā arī visai Latvijas preses fotogrāfu saimei.


ATVADU FOTOGALERIJA OJĀRA LŪŠA PIEMIŅAI - KOPĀ AR MĪĻOTO KUNDZI GUNTU

Fotomākslinieka dzīvesbiedre raksta:

""Es negribētu nomirt svētkos vai kāda tuvinieka vai drauga dzimšanas dienā... negribētu sabojāt kādam prieku." Tā teica Ojārs Lūsis, to man šodien izstāstīja viņa ģimenes ārste.


Ojārs aizgāja pa balto bezsāpju ceļu šorīt pavisam agri...  
(21.03.1951.-03.01.2023).Lūšuks man nesen teica, ka viņam izveidojušās labas attiecības ar To Visaugstāko. Varbūt tāpēc aiziešana pēc pusotru gadu ilgas kopā dzīvošanas ar vēzi notika tik ātri. Varbūt tāpēc, lai ķermeni nepaspētu saplosīt sāpes, lai dvēsele varētu aizlidot tik viegli kā putni, ko viņam patika vērot, kad copēja agros miglas rītos pie kāda ezera vai upes.

Paldies, ka Tu biji manā dzīvē. Paldies, ka es biju Tev. Un mēs esam.

Mūžīgi mūžos Tava Guga".

Portāls Nra.lv vēsta:


Ojārs Lūsis dzimis 1951. gada 21. martā Smiltenē. Mācījies Smiltenes 2. pamatskolā, Murjāņu sporta ģimnāzijā un Latvijas Universitātē. Pirmie skolotāji bilžu lietās — Ēriks Zvirbulis un Ilmārs Birulis. Par savu paraugu fotožurnālistikā uzskata Uldi Briedi, raksta vestnesis.lv.

Ojārs Lūsis bijis pulka fotogrāfs padarmijas N. karaspēka daļā, strādājis laikrakstā "Cīņa", pa vidu paspējot būt arī Černobiļas AES kodolkatastrofas pirmo likvidētāju pulkā. Vēlāk "Neatkarīgās Cīņas" un "Sporta" fotokorespondents. Ilgus gadus strādājis laikrakstā "Neatkarīgā Rīta Avīze".

FOTO no Facebook/Gunta Lūse.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [1]

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss