Pāragri mūžībā devies izcilais krievu komiķis Aleksandrs Ponomarenko

Pāragri mūžībā devies izcilais krievu komiķis Aleksandrs Ponomarenko
Komentāri[2] Bilžu galerija[35] 02.01.2023 18:26
Pāragri mūžībā devies krievu aktieris un komiķis Aleksandrs Ponomarenko. Dvīņu brāļi Valērijs un Aleksandrs Ponomarenko kļuva slaveni ar lomām Jevgeņija Petrosjana režisētajā programmā Greizais spogulis jeb Krivoje Zerkalo.

Aleksandram Ponomarenko bija vien 55 gadi. Abi brāļi nebija krievijas uzsāktā kara un agresijas atbalstītāji. Viņi nekad neuzstājās solo. Uz skatuves dvīņu brāļi bija redzami tikai kopā.


ATVADU FOTOGALERIJA IZCILĀ AKTIERA PIEMIŅAI


Dvīņu brāļi bieži uztājušies Rīgā un Jūrmalā Dzintaru koncertzālē dažādos humora festivālos.

TV zvaigzne un populārākais kaimiņvalsts šobiznesa žurnālists Andrejs Malahovs, kurš vēl nesen intervēja mākslinieku, publicē skumjo ziņu:


"Mūžībā devies komiķis Aleksandrs Ponomarenko: vēzis. Pirms mēneša bija cerība, mēs filmējām programmu, viņš bija labā noskaņojumā... ticēja labākajam. Ļoti skumji".

Vairākus gadus Aleksandrs slēpa savu smago slimību, cerot, ka viņš ar to tiks galā. Viņa lielā ģmene aktieri atbalstīja, taču brīnums nenotika.

Ponomarenko par savu slimību uzzināja pēkšņi - 2021. gada vasarā pēc koncerta komiķis tika nogādāts slimnīcā, kur viņam tika veikta neatliekama operācija. Pēc detalizētas pārbaudes tika konstatēta briesmīga diagnoze. Kuņģa vēzis.

Ārstēšanas dēļ populārais komiķu duets pārtrauca savu turneju un pārtrauca uzstāties. Ponomarenko tika veikti 10 ķīmijterapijas kursi, kas nepalīdzēja, tāpēc deva tika palielināta, un sāka izpausties blakusparādības - viņa rokas un kājas kļuva vārgas.


"Šobrīd man ir 55 kilogrami, esmu zaudējis aptuveni 20 kg... Joprojām nevaru neizmantot iespēju paēst no sievas rokām, man tas ļoti patīk," sacīja Ponomarenko.

Visdziļākā līdzjūtība Ponomarenko ģimenes tuviniekiem.FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [2]

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss