Pēkšņi un pāragri mūžībā devusies izcilā žurnāliste Sandra Landorfa

Pēkšņi un pāragri mūžībā devusies izcilā žurnāliste Sandra Landorfa
Komentāri[2] Bilžu galerija[6] 31.12.2022 22:36
Šogad Ziemassvētki atnāca ar skumju vēsti. Ļoti skumju, negaidītu un traģisku. Mūžībā aizgājusi izcilā žurnāliste Sandra Landorfa, vēsta portāls Jauns.lv.

Pavisam noteikti viena no darbīgākajām un profesionāli ražīgākajām personībām Latvijas drukātajos medijos. Piesātinātā radošā mūža laikā tūkstošiem publikāciju, grāmatas, intervijas ar Latvijas izcilākajām personībām. Darbs daudzos pazīstamos preses izdevumos, pēdējos gados savu radošo enerģiju un talantu veltot žurnālu OK! un Patiesā Dzīve lasītājiem.

Neaizmirstamas un neatkārtojamas intervijas ar prezidentiem, režisoriem, māksliniekiem, ārstiem, politiķiem, cilvēkiem.


ATVADU FOTOGALERIJA
Ir neiespējami uzskaitīt Sandras intervēto cilvēku pārstāvētās jomas. Smagi pieņemt, ka turpinājuma šīm dziļajām un aizraujošajām sarunām šajā saulē vairs nebūs. Viņas iesāktos pēdējos darbus pabeigs bērni un kolēģi. Lielai mūžības intervijai Sandra ir jau cēlusies. Varbūt simboliski, ka tieši brīdī, kad ziemas saulgriežos gaišums iesāka savu gadskārtējo ceļu uz triumfu.
Izdevniecība Rīgas Viļņi, kolēģi izsaka visdziļāko līdzjūtību Sandras tuviniekiem, bērniem, visiem, kam Sandra bija mīļa, svarīga un neaizvietojama.Sandras visvistuvākie sociālajos medijos publicējuši šīs rindas: “Draugi, ar skumjām paziņojam, ka svētkos pāragri un pēkšņi no mums ir aizgājusi mūsu vismīļākā mamma Sandra Landorfa (1967–2022).


Atvadīšanās otrdien, 2023.gada 3. janvārī, plkst. 15.00 Rīgas krematorijas Lielajā zālē Varoņu ielā 3a. Urzula, Ansis, Dāvis.”

Arī mēs izsakām visdziļāko līdzjūtību mūsu kolēģes tuviniekiem.


Raksts un foto no Jauns.lv.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [2]

Laine 04.01.2023 10:06
Ak, Dies, sēru vēstis tik ļoti nomoka.. Līdzjūtības

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss