Kur pēdējā mirklī dabūt Ziemassvētku vecīti Rīgā?

Kā sazvanīt un kur meklēt Ziemassvētku vecīti, lai apsveiktu savus mīļos? Kā "izsaukt" vecīti uz mājām vai sarīkot pārsteigumu kolēģiem tieši darba vietā?

Kur pēdējā mirklī dabūt Ziemassvētku vecīti Rīgā?
Komentāri[5] Bilžu galerija[20] 21.12.2022 10:25
Portāls Vipi.tv publicē aktiera, pasākumu vadītāja, mūziķa un valsts populārākā Ziemassvētku vecīša Aināra Ašaka novēlējumu latviešu tautai un iedzīvotājiem:


"Ziemassvētku vecītis, šķiet, šobrīd milzīgo rēķinu laikā, atšķirībā no pilsētniekiem ir lielākais ieguvējs - pašam sava meža malkas apkure, apgaismojums ar svecēm un ēdiena pagatavošana uz dzīvās uguns, savukārt pārvietošanās ar Ziemeļbriežu pajūgu.


Gribētu novēlēt visiem Latvijas ļaudīm Ziemassvētkos izturību, lai spējam nomaksāt visus rēķinus, nepagurt dzīves līkločos, mīlestību, saticību, veselību! Un arī sirdsmieru! Prast novērtēt to bagātību, kas mums ir  - Eiropeiskās dzīves vērtības!Par valdību un tās izdarībām - trūkst vārdu... Vai tiešām Ziemassvētku vecīšiem būtu arī jādibina savā partija, lai palīdzētu ieviest valstī kārtību?  Uzticības reitings mums būtu ļoti augsts: ko esam solījuši, to arī vienmēr izpildījuši...  Bet par dāvanām, - lai katram tiek tas, kas iecerēts. Citam būs prieks par svētku eglīti un pieticīgo mazumiņu, citam sajūsmu sagādās modernākais Iphone modelis. Bet vienu gan gribu novēlēt - lai nepazūd cilvēcība pret tiem, kam dzīvē grūtāk klājas!"


Sertificēts Ziemassvētku vecītis - Ainārs Ašaks, Pasaules Galvenā Santaklausa no Lapzemes, pārstāvis. Ar oficiālu sertifikātu Latvijā.
Par Ziemassvētku vecīša aktivitātēm un pasākumu vadīšanas jautājumiem ar mākslinieku sazināties varat Facebook - facebook.com/ainars.asaks vai pa mobilo tālruni +371 26410880.


E-pasts: ainarsaa@inbox.lv

Priecīgus svētkus un Laimīgu Jauno 2023. gadu!Ainārs Ašaks BILŽU GALERIJĀ.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [5]

na noč >> Aigars Bergs 31.12.2022 23:40
a cik maksā sņeguročka?
Olena no Ukrainas 31.12.2022 22:33
Visiem laimīgu un foršu Jauno gadu!
Jēp 24.12.2022 19:16
Ašaks rulzzzēēēē!
Ilona 22.12.2022 19:26
lai daudz darba Ainaram, bet šaubos ka šo augsto rēķinu laikā kāda ģimene spēj atļauties apmaksāt ZS vecīti uz mājām

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss