Vai Kariņa dēls ir apreibinošu vielu cienītājs?

Lūk, kā izskatās šis jaunietis.

Vai Kariņa dēls ir apreibinošu vielu cienītājs?
Komentāri[1] Bilžu galerija[13] 15.08.2022 00:23
"Kariņa dēls – ne tikai padomju simbolu, bet arī apreibinošu vielu cienītājs?" - jautā žurnālistiskās izmeklēšanas portāls Pietiek.com.

"Kad pagājušā gada rudenī informēju par to, ka pašreizējā Jaunās Vienotības ministru prezidenta Artūra Krišjāņa Kariņa dēls Otomārs Krišjānis Kariņš ir gan Padomju Savienības himnas, gan arī komunistu iecienītākā simbola – sirpja un āmura cienītājs, man nebija ne jausmas, ka jauneklis varētu būt iemīļojis arī neatļautas apreibinošas vielas.


FOTOGALERIJĀ KARIŅA DĒLS 4., 5 UN 6. BILDĒ

Pašlaik Instagram vairs nav atrodams Kariņa juniora profils ar norādi uz karali Artūru – „arthvrpendragon” (ar papildraksturojumu "kolhoz" kirilicā), kurā jaunais un talantīgais autors pērnruden par godu Helovīnam bija ievietojis klipiņu ar nofilmētu ķirbi ar tajā izgrieztu sirpja un āmura attēlu, fonā skanot PSRS himnai krievu valodā.

Toties pienākusi jauna, neoficiāla informācija, kas liecina, ka kāds Otomārs Krišjānis pirms pusotras nedēļas ticis aizturēts narkotisko vielu reibumā, turklāt arī Otomāra Krišjāņa kabatās atrastas tabletes, kas, ņemot vērā to izskatu, diez vai varētu būt aspirīns vai paracetamols.


Informācijas avoti stāsta, ka jau tiekot pieliktas visas iespējamās pūles, lai radošo jaunekli ar reti sastopamo vārdu salikumu no nepatikšanām kaut kā atbrīvotu. Tiek apgalvots, ka esot ticis uzrunāts pat jaunais iekšlietu ministrs, kam esot apsolīta pretimnākšana vairākos viņam svarīgos jautājumos, ja Otomāra Krišjāņa lieta tiktu „pa kluso” izbeigta.


Droši vien nav jēgas gaidīt, ka šo tēmu pacels kāds „sabiedriskais” medijs, kas ir tieši atkarīgs no premjera K. Kariņa valdības atvēlētā finansējuma, tāpēc visas cerības uz „ne-plašstraumes” medijiem," - vēstīts portālā Pietiek.com.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [1]

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss