43 gadu vecumā pāragri mūžībā aizsaukts valsts labākais futbolists Andrejs Rubins

Andrejam Rubinam bija vien 43 gadi. Atvadu fotogalerija. Atvadu videosižeti.

43 gadu vecumā pāragri mūžībā aizsaukts valsts labākais futbolists Andrejs Rubins
Komentāri[2] Bilžu galerija[35] 03.08.2022 21:49
Viens no Latvijas valstsvienības vēsturē labākajiem futbolistiem Andrejs Rubins 43 gadu vecumā devies mūžībā 2022. gada 3. augustā, vēsta Latvijas Futbola federācija.

Iepriekš sportists bija pazīstams un tika dēvēts arī kā Andrejs Rubīns. Nāves iemesls pagaidām netiek atklāts.

ATVADU FOTOGALERIJA ANDREJA PIEMIŅAI
Andrejam Rubinam bija vien 43 gadi. Izsakām visdziļāko līdzjūtību Andreja tuviniekiem, draugiem, kolēģiem un visai Latvijas futbola saimei.


Andrejs no 2003. līdz 2008.gadam spēlējis Maskavā - Krievijas atpazīstamākajā komandā Spartak. Par to šodien raksta krievu vadošie masu mediji.
Rubina kontā ir 117 spēles Latvijas valstsvienībā, kas nacionālajā izlasē ir otrais lielākais rādītājs. Viņš Latvijas izlasē spēlēja arī  2004. gada Eiropas čempionāta finālturnīrā, kas valstsvienībai arvien ir nepārspēts sasniegums.

Karjeras laikā no 1996. līdz 2012. gadam spēlējis Latvijas, Zviedrijas, Anglijas, Krievijas un Azerbaidžānas klubos. Trīsreiz kļuvis par Latvijas čempionu.

Pirmoreiz izlases kreklu Rubins uzvilka 1998. gada novembrī pārbaudes spēlē pret Tunisiju, bet pēdējo maču valstsvienībā aizvadīja 2011. gada oktobrī Horvātijā. Rubinam pieder rekords, Latvijas futbola izlasē aizvadot 59 spēles pēc kārtas.

Futbolista karjerā no 1996. līdz 2012. gadam Rubins spēlēja Latvijas, Zviedrijas, Anglijas, Krievijas un Azerbaidžānas klubos. Viņš trīsreiz kļuvis par Latvijas čempionu.

Šogad izdotajā Rubina autobiogrāfijā "Es sēdēju tikai vienreiz" viņš pastāstīja ne tikai par spožām uzvarām, bet arī iepriekš ļoti drūmu laiku dzīvē, balansējot uz kriminālās pasaules robežas.

"Latvijas Futbola federācija sērās skumst kopā ar Latvijas futbola ģimeni un Andreja Rubina tuviniekiem, pāragri 43 gadu vecumā mūžībā pavadot vienu no visu laiku labākajiem Latvijas futbolistiem," teikts LFF paziņojumā.


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [2]

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss