Skandalozais imunologs dr. Lauris Līcītis visai Latvijai izstāsta, ko pats lieto lieliskai imunitātei pret vīrusiem

Skandalozais imunologs dr. Lauris Līcītis visai Latvijai izstāsta, ko pats lieto lieliskai imunitātei pret vīrusiem
Komentāri[10] Bilžu galerija[15] 28.02.2022 22:31

Iepazīstinām mūsu lasītājus ar 100% dabīgu līdzekli operatīvai cilvēka organisma imūnsistēmas stiprināšanai – Epsorin.


Uztura bagātinātāja latviskotais nosaukums ir Epsorīns - jau daudzus gadus oficiāli apstiprināts PVD (Latvijas Pārtikas un veterinārais dienests).

Epsorīns ir Latvijā ražots produkts, kura mērķis ir veicināt cilvēku veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanos, nodrošinot pieeju unikālai, kvalitatīvai un efektīvai, dabīgas izcelsmes produkcijai. Lai arī šis nav reklāmraksts, tomēr portāla Vipi.tv redakcijas kolektīvs iesaka un rekomendē lietot Epsorīnu! Mēs esam izmēģinājuši šo produktu un izjutuši tā pozitīvo ietekmi uz veselību un gūto imunitāti pret dažādām saslimšanām.

Šis uztura bagātinātājs lieliski palīdz atjaunot aknu veselību (uzlabot ALAT, ASAT, GGT; holesterīna, leikocītu, trombocītu un citus rādītājus). To iespējams pārbaudīt pavisam vienkārši - veicot asins analīzes pirms un pēc preparāta lietošanas.

Epsorīns ir augstākās kvalitātes ekstrakts no jauniem, nepārkaulotiem savvaļas ziemeļbriežu ragiem – pantiem. Ziemeļbriežu Panti ir asinsrades orgāns, kas adaptējas bargajiem Arktikas apstākļiem, tādēļ no tiem ražotajam ekstraktam piemīt unikāls bioloģiskais potenciāls. Epsorīna sastāvā ir visas dabā sastopamās aminoskābes, kā arī plašs spektrs ar vitamīniem un minerāliem.


Epsorīna augstos imunitātes un ārstnieciski pozitīvos rezultātus izbaudījuši arī daudzas latviešu slavenības:pazīstamais Dailes teātra aktieris Jānis Paukštello; komponists un grupas Pērkons sirds un dvēsele Juris Kulakovs; kino aktieris, seriālu zvaigzne un TV reklāmās tik bieži redzamais Mārtiņš Vilsons, kā arī izcilā Dailes teātra un kino aktrise, unikālās Rīgas Kinostudijas filmas "Mirāža" šarmantā titullomas atveidotāja Mirdza Martinsone.
Par Epsorīnu uzzināt vairāk varat šeit

Par savu pieredzi stāsta arī klīniskais imunologs Lauris Līcītis raidījumā "Izstāsti Latvijai". Epsorīna īpašā cena ar atlaidi šeit


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [10]

Marite Finkensteina 14.03.2022 00:17
Kas ir labs,tas mums aizliegts,cenzūra...
Ritma Pedece 12.03.2022 22:26
Kādu skandālu tad viņš ir uztaisījis,ja tā tiek apsaukāts? Viņš ir labākais no savas profesijas pārstāvjiem,vienmēr mierīgi visu paskaidrojis.
Nita >> Ritma Pedece 14.03.2022 00:18
Skaitās antivakseris un no citiem ārstiem dabūja riktīgi trūkties. Bija reportāžas TV. Bet šajā video runā pilnīgi sakarīgi un uzmundrinoši tautai stāsta par imunitāti.
Andris Taisnība 11.03.2022 20:21
ēdiet sikspārņus un žurkas---un tad bāleliņa dzīvs ilgums palielināsies---
johombili 11.03.2022 19:33
skandalozais antivakseris beidzot kautko praatīgu pasaka
haris >> johombili 11.03.2022 20:19
mjā, ar to pamatigi izgāzās
jurate 10.03.2022 00:06
Daargs, bet labs preparāts
Haha 06.03.2022 02:45
Lecīgais Līcīts dabūjis uzvarsgājienu ikļūt slavenību portālos.
Lola 23.02.2022 10:16
Forši, būs jāizmēģina

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss