Aminata paliek aiz strīpas! Latviju Eirovīzijā 2022 pārstāvēs pilnīgi jaunas un citas sejas

Aminata paliek aiz strīpas! Latviju Eirovīzijā 2022 pārstāvēs pilnīgi jaunas un citas sejas
Komentāri[3] Bilžu galerija[20] 12.02.2022 23:09

Ir pārsteigumi! Vai tā varētu būt...? Ka žūrijas (nez kāpēc ilgstoši slēptas, noslēpumainas, maskētas žūrijas, kas tiek uzturēta no mūsu nodokļu maksātāju naudas) iebalsotajiem, veiksies Eirovīzijā Turīnā, Itālijā!??Eurovision 2022 - cerēsim vismaz uz iekļūšanu finālā, nevis pēdējo vietu pusfinālā! Kā tas ierasts līdz šim.CITI ZĒNI! Šī grupa pārstāvēs Latviju lielajā Eirovīzijā 2022 šī gada 10.maijā Itālijas skaistajā pilsētā Turīnā.

FOTOGALERIJĀ MŪSU FAVORĪTE

Uzziņai no 12. februāra rīta:Sestdien, 12. februārī, notiks Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa "Supernova 2022" fināls. Par iespēju pārstāvēt Latviju 66. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Itālijā, Turīnā, sacentīsies vienpadsmit dalībnieki. Tiešraidi varēs vērot pulksten 21.05 LTV1, REplay.lv un LSM.lv, savukārt LTV7 būs iespēja vērot konkursu tiešraidē ar surdotulkojumu. Fināla aizkulises tiešraidē "Supernova neoficiāli" būs skatāmas LTV jauniešu platformas "16+" "Youtube" kanālā un sabiedrisko mediju portālā LSM.

Finālā skatītāju īsziņu un telefonbalsojuma rezultātus saskaitīs kopā ar žūrijas balsojuma rezultātiem. Katrai skatītāja balsij būs būtiska nozīme – par savu favorītu no viena tālruņa numura varēs zvanīt un sūtīt īsziņas neierobežotā skaitā.


Balsojums notiks visu konkursa laiku. No viena tālruņa numura var zvanīt un sūtīt īsziņas neierobežotā skaitā.


Konkursa "Supernova" finālā skatītājus priecēs viesmākslinieki: pagājušā gada Eirovīzijas dziesmu konkursa dalībnieki – poproka grupa "The Roop" no Lietuvas un dziedātājs Uku Suviste no Igaunijas. "The Roop" ar dziesmu "Discoteque" konkursa finālā Roterdamā, Nīderlandē ieguva augsto 8. vietu, savukārt dziedātājs, pianists un producents Uku Suviste ar dziesmu "The Lucky One" otrajā pusfinālā ieņēma 13. vietu. Šajā vakarā arī Igaunijā un Lietuvā tiks noskaidroti mūziķi, kas dosies pārstāvēt valsti Eirovīzijas dziesmu konkursā.

Uzstāšanās secība "Supernova 2022" finālā:

Miks Dukurs – "First Love"

Raum – "Plans"

Linda Rušeniece – "Pay My Own Bills"

"Bermudu divstūris" – "Bad"

Miks Galvanovskis – "I'm Just A Sinner"

"Bujāns" – "He, She, You & Me"

Elīna Gluzunova – "Es pabiju tur"

"Citi zēni" – "Eat Your Salad"

"Inspo" – "A Happy Place"

"Mēs jūs mīlam" – "Rich Itch"

Aminata – "I'm Letting You Go"

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
Edīte Balode 26.02.2022 22:52
Vēl vienu gadu neviens nedzirdēs AMINATAS skaisto, interesanto balsi....bet viņa izturēs...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss