Mūžībā aizsaukts izcilais teātra un kino aktieris Arnis Līcītis

Dusi mierā, Draugs! Tu mums ļoti pietrūksi!

Mūžībā aizsaukts izcilais teātra un kino aktieris Arnis Līcītis
Komentāri[2] Bilžu galerija[76] 22.01.2022 00:24
2022. gada 21. janvārī mūžībā devies teātra un kino aktieris Arnis Līcītis.Aktieris Arnis Līcītis 2022. gada 8. janvārī nosvinēja 76. dzimšanas dienu.

Viņš izglītību ieguvis Rīgas 1. vidusskolā un neklātienē Valsts konservatorijas Teātra fakultātē, darbojies Drāmas teātrī, Valmieras teātrī, Jaunatnes un Krievu drāmas teātros.
ATVADU FOTOGALERIJA.

Līcītis filmējies Rīgas kinostudijā no 1965. gada. Kopā aktieris spēlējis 150 dažādās filmās, tajā skaitā "Egle rudzu laukā", "Ilgais ceļš kāpās", "Mirāža", "Aveņu vīns", "Baiga vasara" un daudzās citās.

Atvadu vārdus veltījis aktieris Andris Bulis:

"Arni, atceries tos smieklīgos kino stāstiņus, kurus ,Tu, vienmēr stāstiji, stridējāmies par futbolu un sporta rezultātiem ...

Tu, kadrā mierīgi piemiedzi ar aci,kad visi nervozi skraidīja... Tev sāpēja, kad darba palika mazāk un par Tevi atcerējās, kad vajadzēja glābt. Tā ir tai mūsu profesijā... Bet Tu esi Lēģenda un es zinu cilvēkus, kuri Tevi Tā sauca Tev pašam to nedzirdot... mums Tevis pietrūks..."

Profesionālā sporta komanda Riga Football Club dalās skumjās par savu draugu:

"Mūžībā devies mūsu draugs Arnis Līcītis! Izcils cilvēks, lielisks draugs! Dusi mierā, Draugs! Tu mums ļoti pietrūksi!"

Uzziņai:

2022. gada 21. janvārī mūžībā devies teātra un kino aktieris Arnis Līcītis (1946-2022).

Arnis Līcītis dzimis 1946. gadā Rīgā aktieru Alfrēda Videnieka un Helgas Līcītes ģimenē. Izglītību ieguvis Rīgas 1. vidusskolā un neklātienē Valsts konservatorijas Teātra fakultātē. Arnis Līcītis spēlējis dažādos teātros: Drāmas (Nacionālajā) teātrī (1966-1976), Krievu Drāmas teātrī (no 1996), neatkarīgajā teātrī "Kabata", Valmieras teātrī u.c. No 1978. līdz 1992. gadam bijis Jaunatnes teātra aktieris un par savu režisoru sauca Ādolfu Šapiro. Arņa Līcīša tēlojumam raksturīgs dabisks artistiskums un izkopta formas izjūta.

Arnis Līcītis plašāk zināms tieši kā kino aktieris, kopš 1965. gada filmējoties vairāk nekā 160 dažādās filmās, galvenokārt Krievijā. Latviešu skatītājiem pazīstamas aktiera kinolomas mākslas filmās un seriālos "Uzbrukums slepenpolicijai", "Ilgais ceļš kāpās", "Baiga vasara", "Aveņu vīns", "Mērnieku laiki", "Viņas melo labāk" un daudzos citos kino projektos.


IZSAKĀM VISDZIĻĀKO LĪDZJŪTĪBU AKTIERA TUVINIEKIEM, KOLĒĢIEM, TALANTA CIENĪTĀJIEM!

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
Zigrīda 03.02.2022 00:15
Galerija forša ir ko atcerēties

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss