Slaveni mūziķi satriekti. 58 gadu vecumā mūžībā devies fagotists HEINO JANKOVSKIS

Zināms izvadīšanas laiks un vieta.

Slaveni mūziķi satriekti. 58 gadu vecumā mūžībā devies fagotists HEINO JANKOVSKIS
Komentāri[5] Bilžu galerija[29] 20.12.2021 23:42
Latvijas Radio3 programma Klasika dalās ar skumju vēsti 2021.gada 20. decembrī:

""Klasiku" sasniegusi skumja ziņa - 58 gadu vecumā mūžībā devies fagotists HEINO JANKOVSKIS.

ATVADU FOTOGALERIJA


Vēl 2018. gadā Rūtas Paulas veidotajā "Beneficē" kopā ar mūziķi devāmies aizraujošā pastaigā, runājot gan par viņa studijām un muzikālo ceļu (pieskaroties, protams, viņa vadītajam Rīgas fagotu kvartetam), sportiskajām interesēm (Heino kopā ar dombiedriem nodibinājis biedrību "Latvijas regbija brālība") un nerimstošajām organizatoriskajām aktivitātēm.

"Ja tev piemīt muzikālā domāšana, tā jau ir puse no panākumiem," bija pārliecināts Heino, kuru allaž atcerēsimies kā optimismā starojošu, aizvien jaunu muzikālu ideju un sportiska gara pārņemtu personību.


Heino Jankovska pavadīšana mūžības ceļā - 23. decembrī plkst. 9.00 no Krematorijas telts, guldīšana zemes klēpī - plkst. 10.00 Sarkandaugavas kapos.


Izsakām dziļu un patiesu līdzjūtību mūziķa ģimenei, draugiem un kolēģiem."


Sabiedrībā slaveni mūziķi, deputāti un prominentas personības steidz soctīklos izteikt līdzjūtības vārdus Heino Jankovska piemiņai:


Helvijs Stengrevics
ļoti skumji, šī gada izskaņā jau otrais skolas biedrs. Atceros kā gājām pie vienas latv. valodas skolotājas privāti pirms kondženes iestājekšiem trenēties. Ar Heinīti bija jautri vienmēr! Lai viegls ceļš dvēselei….

Dita Krenberga
Līdzjūtība visiem tuviniekiem!

Sonora Vaice
Dziļa līdzjūtība

Druvis Skulte
Līdzjūtība piederīgajiem... HEINO bija kolorīts gadsimtu mijas priekšstāvis...Lai vieglas smiltis...

Edgars Tavars
Līdzjūtība Heino tuviniekiem.

Agate Plakide
Līdzjūtība tuviniekiem... Mūžīgu mieru...

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Silakroga iedzīvotājs 30.04.2022 22:52
Heino Jankovskis. Lielākais krāpnieks, nelietis un vispār "mēsls" ar mazo burtu. Dzīvoja Silakroga sociālajā mājā. Parādā visiem, kurus izdevās apkrāpt. Man nepaveicās, kad tas cūka uzzināja ka esmu ar viņa tēvu - osteopātu pazīstami, vajadzēja aizdot vēl un vēl . Vietējo veikaliņu dažas pārdevējas zaudēja gana lielas summas, jo tas cūka nāca lāpīties katru rītu, nemaksāja, kaut ko solīja. Tad kad vairs Silakrogā neviens viņam vairs " neaizdeva", tas cūka pazuda. Protams, daudzi atviegloti nopūtās, kad uzzināja ka tas nelietis ir nosprādzis. Bet nu nosalšana priekš tāda nelieša ir ļoti viegla nāve. Grūti saprast visus šitos "līdzi jutējus u.t.t. ". Šāds mēsls dzīvē redzēts nebija. Aizbrauciet uz Silakrogu un pameklējiet viņa apkrāptos pensionārus un tad parunājat par "līdzjūtību ģimenei" . Labi ka nezināju par cūkas aktivitātēm ar koka pūšamajiem. Nebūtu varējis vairs fagotu klausīties. Lai tam ceļš uz to pasauli pēc viņa nopelniem. Izskatās ka apkrāpis un negodīgi izmantojis ir vairāk cilvēkus, nekā ar savu fagotēšanu iepriecinājis. Lai elle viņam atvērta un " silta" , nosalis tak..... . Cūka visās sfērās. Nolādēts.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss