Pianists Pavļuts pats neatkāpsies pat tad, ja izmirs puse Latvijas...

Pavļuta nelaime ir tā, ka viņš sadzird tikai sevi!

Pianists Pavļuts pats neatkāpsies pat tad, ja izmirs puse Latvijas...
Komentāri[4] Bilžu galerija[8] 02.11.2021 20:26

Pēteris Apinis: Pavļuts pats neatkāpsies pat tad, ja izmirs puse Latvijas

Veselības ministrs Daniels Pavļuts neatkāpās ne tad, kad sabruka “Maxima” veikals Zolitūdē, un pats neatkāpsies pat tad, ja izmirs puse Latvijas, intervijā “Neatkarīgajai” sacīja ārsts Pēteris Apinis.

FOTOGALERIJĀ PAVĻUTS UN VIŅA SIEVIETES (LINKI PAR SKANDALOZO ĢIMENES DZĪVI ZEMĀK)

“Latvijas Veselības ministrija ir Latvijas futbola izlases “alter ego”. Televīzija klāsta, ka izlase spēlē labi, bet vienmēr zaudē – gan Fēru salām, gan Gibraltāram. Pavļuts stāsta, ka dara visu iespējamo, bet Latvijā ir zemākais vakcinēšanas līmenis Eiropā, augstākā saslimstība un mirstība. Turklāt mums viena vakcinēšanas deva izmaksājusi visdārgāk – muļķīgu reklāmu, Juhņevičas vārdā nosauktā vakcinācijas biroja dēļ, superalgu un zelta podu dēļ, kā arī tāpēc, ka bija vakcinēšanās izstāžu centros, Centrāltirgū, krāmu tirgos, kapu svētkos un 55. autobusā,” skarbs ir Pēteris Apinis.

LASIET ARĪ Gļēvuļu Kariņa un Pavļuta valdība glābj savas pakaļas! Vainīgi visi citi, tikai ne viņi

Pēc 12 gadu kopdzīves vēlēšanu krustugunīs Daniels Pavļuts pamet sievu ar diviem bērniem

Komentējot to, ka Latvijā arvien vairāk saslimst vakcinētie, Apinis pauda, ka “tagad mēs zinām, ka vakcīna nenodrošina pilnīgu imunitāti pret kovidu un tā negarantē, ka vakcinētais nevar vīrusu izplatīt. To mēs nezinājām gada sākumā. Toties mēs pārliecinoši zinām, ka vakcinācija lielākoties pasargā no smagas slimības gaitas, ka valstīs ar augstu vakcinācijas aptveri slimības izplatīšanās ir praktiski apturēta. Un vēl – vakcīnas dienu no dienas kļūst labākas, un tām ir mazāk blakņu. Kaut gan šis gads mani ir pārliecinājis, ka pārslimojušajiem, īpaši ar ļoti vieglu slimības gaitu pārslimojušajiem, ir stabilāka imunitāte pret koronavīrusu nekā vakcinētajiem.”

“Es labprāt nozīmētu trešo – balstvakcīnas devu senioriem, kas par mani vecāki, kam ir liekais svars, augsts asinsspiediens, diabēts, sirds slimība vai jebkādas citas hroniskas slimības. Bet es kategoriski iebilstu, ka balstvakcīnu nozīmē Kariņš vai Pavļuts, vismaz tik ilgi, kamēr mums nebūs pietiekami daudz ziņu par balstvakcīnas efektivitāti,” pauda ārsts.

Savukārt runājot par to, ka ārstu biedrības ir izteikušas neuzticību Pavļutam, Apinis to salīdzināja ar futbolu:

“Pirms dažām dienām FK “Barcelona” padzina galveno treneri Rolandu Kūmanu. Viņš savulaik bija izcils futbolists, un šobrīd viņš ir pieskatāms TOP10 treneriem pasaulē. Bet rezultāti šogad bija slikti, un treneris tika padzīts. Pasaules populārākais treneris – Žuzē Maurinju – kopš 2000. gada ir padzīts no 10 komandām, kaut ar tām ir sasniedzis unikālus rezultātus, bet, tiklīdz spēle negāja – saņēma sarkano kartīti no īpašniekiem un devās uz citu klubu.

Nu man šķiet, ka sliktāku rezultātu kā Pavļutam būt nevar, vismaz Eiropas mērogā. Vakcinācija izgāzta, ierobežojumi nokavēti. Bija paredzēts ierobežojumus pieņemt 4. oktobrī, bet atlika, jo vajadzēja atklāt veikalu “Lidl” 7. oktobrī, svētku gaisotnē 8. oktobrī valdība pieņēma “nekādus” ierobežojumus, visu novēloja par divām nedēļām, un tagad mēs esam vienīgā valsts Eiropā ar lokdaunu, kuru tāpat iedzīvotāji respektē tikai naktssēdes laikā.”

Pēc viņa teiktā, Pavļuta lielākā kļūda ir pilnīga ambulatoro pacientu ignorēšana: “Lielākā daļa no ļaudīm, kuri saslimst ar kovidu, ārstējas mājās – viņiem ir augsta temperatūra, elpas trūkums, klepus, vājums un bailes par savu dzīvību, ko viņiem televizors un Pavļuts ir iedvesuši. Viņi sauc ātro palīdzību un tiek vesti uz slimnīcu. Viņi nevar izsaukt ģimenes ārstu, viņi piezvana kaut kādam konsultatīvam dienestam un saņem ieteikumu – ēdiet paracetamolu, dzeriet tēju. Šis pacients ir pelnījis ārsta vizīti. Ja Veselības ministrija vienotos ar VC4, VCA, MFD, ARS un citām struktūrām par samaksu, šie veselības centri noorganizētu mājas vizītes, noorganizētu skābekļa atbalstu, pulsoksimetrus, noorganizētu pat zāles, jo tas viss ir daudz lētāk nekā ārstēt pacientus slimnīcā, slēgt citu slimību ārstēšanas nodaļas, iepirkt superdārgu aparatūru.”

“Pavļuta nelaime ir tā, ka viņš sadzird tikai sevi,” - saka dakteris Apinis.

SKATIET ARĪ: Par veselības ministru kļuvis geju tiesību karstākais cīnītājs Daniels Pavļuts

Ak, mēs, apmānītie vēlētāji! Nopludināts slepens dokuments, ko Pavļuts mēģināja noslēpt tautai vakcīnu skandālā


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [4]

Antra 11.11.2021 11:35
Pianists un viņa draugeļu klans neatkāpsies ne par kādu cenu..... vajag tikai grābt un grābt naudiņu...... Neaizstājams un ļoti vajadzīgs
Sandis Stambergs 10.11.2021 21:41
tieši tā jo kur var labāk paēst nekā pie šī siles nedomājot pilnīgi neparko
valda esmane 10.11.2021 21:40
Nu nepatīk man tas Pauluts,bet kur te loģika,ja cilvēki slimo un mirst.... veselības nozare ir pa gadiem sen nolaista. Teiksim tagad ....ko gaida cilvēki,kāpēc nepotejas? Bail? Vispār nesaprotu patreiz notiekošo,vakcīnas nebija ., bija slikti ,vakcīnas ir ...atkal slikti . Dēļ visa šī nolapits,es nevaru veikt valsts atmaksātus izmeklējumus,man par to tagad jāmaksā ,kur palika mani maksatie nodokli . Viss tam covid ,tad sanāk tā .man jasaslimst ar covu un tad mani ārstes. Stulbums.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss