ATVADU FOTOGALERIJA. 35 gadi. In Memoriam latviešu modele Alise Kukaine

GAIŠĀ PIEMIŅĀ ATVADU FOTOGALERIJA - ALISE MODELES AMPLUĀ DAUDZU GADU GARUMĀ.

ATVADU FOTOGALERIJA. 35 gadi. In Memoriam latviešu modele Alise Kukaine
Komentāri[1] Bilžu galerija[29] 29.10.2021 21:52

Modeles Alises Kukaines dzīve aprāvās tikai 35 gadu vecumā. Viņa aizsaulē devusies 2021. gada 26. oktobrī.


Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem.


GAIŠĀ PIEMIŅĀ ATVADU FOTOGALERIJA - ALISE MODELES AMPLUĀ DAUDZU GADU GARUMĀ

"Vakarnakt nomira sena mana draudzene Alise (Elfs), kuru pazinu no 16 gadu vecuma. Viņa bija superīgs, labsirdīgs un radošs cilvēks. Bija forši iet kopā uz koncertiem, filmām, bāriem, aizbraukt ciemos pie Alises uz Jūrmalu, vienmēr bija par ko parunāt. Spilgti atceros, kā 2007. gadā gājām uz Baltijas Pērles ievadošo nakts kinomaratonu un aktīvi strīdējāmies ar iedzērušu ofisa darbinieku, kurš teica, ka tādas nepatīkamas filmas kā "Imports - Eksports" jau nu darba nedēļas beigās nevajadzētu rādīt, bet "Lēdija Čaterleja" gan esot bomba. Alisei arī bija tāda īpaša mīlestība pret dzīvi, neskatoties uz visām grūtībām, kas viņai bija jāpiedzīvo. Lai mierīgi," - raksta Alises draugs.

"Arī man bija tas gods satikt un fotografēt šo brīnišķīgo cilvēku Alise Kukaine, kura neskatoties uz nopietnām veselības problēmām, skatījās uz pasauli pozitīvi un satiekoties nekad nesūdzējās. Elfs - tā viņa tika dēvēta radošajā pasaulē - mēs tevi neaizmirsīsim! Domāju, ka pēckovid periodā varētu saorganizēt fotoizstādi par godu viņai... Šobrīd jau lasot draugu ziņas esmu 100% pārliecināts, ka būs ideāla, pozitīva un elfiska izstāde, tiklīdz mēs to varēsim noorganizēt tā, lai varētu būt klāt visi Alises foršākie draugi," - atceras fotogrāfs Agris Robs.

Alise Kukaine bijusi viena no dažiem pacientiem Latvijā, kas slimoja ar cistisko fibrozi (CF) jeb mukoviscidozi - smagu ģenētisku slimību, ko izraisa gēna mutācijas. Tā izpaužas ar visu ārējās sekrēcijas dziedzeru traucējumiem, kas izraisa dzīvībai svarīgu orgānu, it īpaši plaušu, bojājumus. Plaušu transplantācijas sarakstā Alise bija aptuveni trīs ar pusi gadus. 2019. gadā sievietes stāvoklis strauji pasliktinājās un Alise ilgu laiku pavadīja slimnīcā. Smagi bijis tas, ka paralēli bijuši Covid-19 ierobežojumi, kas liedzis tuviniekiem regulāri Alisi apmeklēt.

2020. gadā Alise pieņēma skaudru lēmumu - izstāties no plaušu transplantācijas gaidītāju saraksta. Viņa nolēma arī liegt mākslīgi uzturēt savu dzīvību.

Video pirms gada - 2020.gada oktobrī. LTV Aculiecinieks. Aijas Kincas reportāža:


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
Alberts 30.10.2021 02:39
R.I.P.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss