Šlesers: Prezidentam Levitam atņemšu visu! Prezidenta pensiju, dzīvokli, auto un visas privilēģijas

ZIŅA PAPILDINĀTA 18. septembrī 20:10. Ar Gobzema "uzbraucieniem". Divas nedēļas! "Levita kungs, jūs tiksiet atbrīvots no amata ar īpašu likumu!"

Šlesers: Prezidentam Levitam atņemšu visu! Prezidenta pensiju, dzīvokli, auto un visas privilēģijas
Komentāri[26] Bilžu galerija[13] 17.09.2021 18:05

FOTOGLERIJĀ NESEN dibinātās partijas "Latvija pirmajā vietā" AIZKADRI

ZIŅA PAPILDINĀTA 18. septembrī 20:10

"Dziedošais un ar tukšu gaisu piepūstais buldozers ir izgāzies un melotājs. Nav ne traktoru, ne buldozeru..," ierakstā Facebook noskaities Saeimas deputāts Aldis Gobzems, komentējot politiķa Aināra Šlesera 2021.gada 18.septembrī organizēto piketu.

"Problēma nav iet uz pasākumiem. Problēma ir fleitēt par buldozeriem un traktoriem, tad nobīties un noalgot ģitāristu. Revolucionāri, kuri diskreditē un fleitē. Ja ir bail taisīt revolūciju, tad nav ko fleitēt par traktoriem un buldozeriem," savā vērtējumā dalās Aldis Gobzems, kurš pats iepriekš ir rīkojis vairākas protesta akcijas.

Ainārs Šlesers:

"Mēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.

Mūsu prasības:

1. Atteikties no obligātās vakcinācijas, nosakot, ka vakcinācija var būt tikai un vienīgi brīvprātīga. Paskaidrojam Levitam – par nevakcinēšanos nedrīkst atlaist no darba, nedrīkst spiest vakcinēties, liedzot pakalpojumus un elementāras iespējas. Tā nav brīvprātīga vakcinācija.

2. Izbeigt cilvēku šķirošanu. Paskaidrojam Levitam – cilvēku nelaišana sabiedriskās vietās, transportā un pat tualetē. Tā ir cilvēku šķirošana. Nekavējoties to izbeigt!

3. Atsākt normālu mācīšanās procesu. Paskaidrojam Levitam – bez nevajadzīgām maskām, liekiem testiem un audzēkņu dalīšanas vakcinētajos un nevakcinētajos.

4. Pārtraukt uzņēmējdarbības ierobežošanu ar apšaubāmām prasībām. Paskaidrojam Levitam – apšaubāmas ir epidemioloģiskās prasības, ja nav tādas epidēmijas, kas tās pamato.

5. Izteikt neuzticību Kariņa valdībai un izveidot jaunu valdību, kas atbilst valsts interesēm. Paskaidrojam Levitam - sabiedrībai ir vajadzīga valdība, kurā ministri ir amatam atbilstoši profesionāļi.

6. Nodrošināt godīgas nākamās Saeimas vēlēšanas. Paskaidrojam Levitam - vienu partiju finansēšana no valsts budžeta, liedzot finansējumu citām, nav godīga konkurence.

7. Prasības izpildīt divu nedēļu laikā, atceļot likumus un valdības noteikumus, kuri diskriminē, ierobežo un šķiro cilvēkus!

Pretējā gadījumā Jūs, Levita kungs, tiksiet atbrīvots no amata ar īpašu likumu, zaudējot bijušo prezidentu privilēģijas!"

Uzziņai:

Policijas rīcībā ir informācija, ka atsevišķas personas aizvien plāno rīkot nesankcionētus piketus

Valsts policijas rīcībā ir informācija, ka atsevišķas personas galvaspilsētā un citviet Latvijā aizvien plāno rīkot nesankcionētus piketus un apzināti pārkāpt pieteikto piketu noteikumus.

Tāpat šādas personas aizvien aicina citus piedalīties piketos ar lielgabarīta transportlīdzekļiem. Policija aicina iedzīvotājus nedoties uz šādiem pasākumiem, savukārt organizatorus - rūpīgi pārdomāt savas darbības, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Policija atkārtoti aicina gan šo protesta akciju organizatorus un potenciālos dalībniekus būt apdomīgiem, atbildīgiem un izvērtēt riskus.

Policija vienmēr ir norādījusi, ka demokrātiskā valstī ikvienam ir tiesības paust savu viedokli, vienlaikus šīs tiesības nav neierobežotas un tās nedrīkst radīt apdraudējumu citiem cilvēkiem. Tomēr veids, kā šo protesta akciju organizatori un iniciatori plāno šos pasākumus, var būt ārkārtīgi liels risks gan sabiedrības drošībai, gan veselībai. Papildu tam šādas protesta akcijas neizslēdz arī eskalācijas riskus.

Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks uzsver, ka policija kopā ar sadarbības partneriem veic savus uzdevumus un ir gatava rīkoties atbilstoši situācijai un saskaņā ar normatīvo regulējumu, lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un drošību, nepieļautu noziedzīga rakstura izpausmes un cita veida saasinājumus.

"Diemžēl līdzīgi kā citviet pasaulē, aizvien esam spiesti sadzīvot ar pandēmiju. Tāpēc svarīgi apzināties, ka ikvienam būtu jārūpējas par kopīgu sabiedrības epidemioloģisko drošību," norāda Valsts policijas priekšnieks.

Ņemot vērā, ka šajos protestos aizvien tiek aicināts piedalīties, izmantojot lielgabarīta un lauksaimniecības tehniku, policija aicina šo transportlīdzekļu īpašniekus rūpīgi pārdomāt riskus dalībai šādos nesaskaņotos pasākumos un neļauties atsevišķu personu provokācijām.

Šādas protesta akcijās var radīt zaudējumus protesta dalībnieku īpašumam, proti, protesta laikā bojājot izmantotos transportlīdzekļus.

Vienlaikus policija atgādina, ka administratīvās atbildības likums nosaka, ka administratīvā pārkāpuma izdarīšanas priekšmeti var tikt konfiscēti. Ja policija konstatēs epidemioloģiskās drošības, ceļu satiksmes vai citus pārkāpumus, pārkāpēji tiks saukti pie atbildības.

Jau ziņots, ka augusta dibinātās partijas "Latvija pirmajā vietā" līderis Ainārs Šlesers sestdien plāno organizēt piketu Krastmalā pie Rīgas pils. Piketā tiks izvirzīts "ultimāts" Valsts prezidentam Egilam Levitam, lai saglabātu brīvprātīgu vakcināciju pret Covid-19 un citas prasības.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [26] ››
durts 01.10.2021 02:51
volstrītas bandīti sarīkoja feiko pandēmiju jo citādi būtu bankrotējuši un vidusšķira uzpirktu viņu īpašumus par kapeikām un kļūtu jaunie rokofeleri.

tāpēc tagad tiek iznīcināta tai vietā ši vidušķira ar šiem lohadoniem vai aizliegumiem antivakseriem iepirkties veikalos.

viņi ienīstt vidusķiru to ka daiļā modele Sanita var ārstēties dārgās privātklīnikās tāpēc latviešu ārsti viņu nogalina pie pirmās izdevības.

protams viņi finansu kapitālisti zināja ka viņus pieķers un atmaskos viltus vīrusu kurš plosās tikai slimnīcās bet citur nav redzēts bet vienalga uzbruka jo citādi pakāstu visu.

kā japāņi bija spiesti uzbrukt pelharborai neskatoties uz tikai četrdesmit procentu veiksmīgu iznākumu.

bet ameriknci bija bloķējuši viņu ostas un citas opcijas nebija viņiem.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss