Latviešu ārsts, miljonārs: Covid-19 inficētie kļūs par invalīdiem vai vienkārši nomirs noslāpstot

Latviešu ārsts, miljonārs: Covid-19 inficētie kļūs par invalīdiem vai vienkārši nomirs noslāpstot
Komentāri[16] Bilžu galerija[25] 16.09.2021 17:20
BILŽU GALERIJĀ SKARBĀ 2021.GADA VASARA PANDĒMIJAS VARĀ

“Lai saprastu, ko nozīmē nomirt no Covid – paņemiet polietilēna maisiņu, uzvelciet to galvā, izduriet trīs caurumus un pamēģiniet padzīvot tā nedēļu, tad jūs uzzināsiet, kā ir justies un mirt no Covid – lēnām un briesmīgi noslāpt”, TV24 raidījumā Kārtības rullis skarbi par saslimšanu ar Covid saka ārsts Māris Rēvalds, Veselības centrs 4 valdes priekšsēdētājs.

Rēvalds pārliecināts, ka par Covid sekām ir jārāda un jāstāsta tieši tik skarbi, lai sabiedrība saprastu, ko cilvēkiem nodara šis vīruss. Vīruss ar ļoti augsto nāves procentu un milzīgajām komplikācijām.

Veselības centra 4 valdes priekšsēdētājs MĀRIS RĒVALDS ir radījis Latvijā lielāko privātās medicīnas impēriju un viņa vārds tagad lasāms Latvijas miljonāru sarakstā. Rēvaldam ir 60 gadi. Savu karjeru viņš sācis, kā jaunais lauku ārsts Skujenes un Zaubes pagastos Cēsu rajonā, kas tagad ir Amatas novads.

FOTOGALERIJAS NOSLĒGUMĀ RĒVALDA DZĪVES MIRKĻITo nezināmo seku apjoms, ko tikai tagad mēs sākam apjaust. “Cik būs to cilvēku – invalīdu, kas pēc smagiem plaušu karsoņiem būs pazaudējuši plaušu audus, kas nozīmē, ka plaušas ir, bet tās nefunkcionē.
Tie visi cilvēki būs invalīdi un tas ir briesmīgi.

Viņi nebūs ne strādnieki, ne darbinieki, ne normāli cilvēki savās ģimenēs.

Tas ir emocionālāk jārāda, jo ir sabiedrības daļa, kas neuztver faktus”, savu sašutumu raidījumā pauž Rēvalds. Protams, ka dakteris skarbā veidā aicina visu sabiedrību vakcinēties!

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [16] ››
hurts 19.10.2021 00:52
mērķis ir gana skaidrs saraut latvijas ekonomiku gabalos starptautisko finansu hiēnu uzdevumā ar lohdauna palīdzību.

tāpēc arī pirms tam vajadzēja sanaidot vakcinētos un nevakcinētos lai tie viens otru vainotu ķīnas mēdiju vīrusa izplatīšanā.un stāstīt cik ļoti rūp slimnieki kā mēs pildam slimnīcas viņu gultas matračus naudu.

tā itkā latvijas ārstiem kādreiz rūpētu pacinti kad daiļmodele Sanita brutāli tika novākta tā neizskatījās.

tad visi sēdēs lohadaunā kā lohi un dauņi.

tagad var ieviest militāro huntu un nevakcinētos mest lejā no helihopteriem baltijas jūrā ar pāvesta svētītiem helihopteriem.

vienīgais veids kā tikt laukā no ši lohdauna ir nepakļauties viņu pavēlēm.


no administrativajiem sodiem nav jābaidas jo tos var pārsūdzēt administratīvajā tiesā kas ilgs vairākus gadus.

un pa to laiku šis režijums jau būs padzīts laimīgi un sodi atcelti bet iespējam pat tāda latvānija vairs pat neeksistēs.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss