Gobzems ar "saviem" vīriešu kārtas antivakseriem gatavs pat bučoties

Lūk, kā izskatās galvenie Latvijas antivakseri! Bez maskām un pārkāpjot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus.

Gobzems ar "saviem" vīriešu kārtas antivakseriem gatavs pat bučoties
Komentāri[37] Bilžu galerija[59] 18.08.2021 18:52
Lūk, kā izskatās galvenie Latvijas 'antivakseri', ar kuriem Gobzema kungs pat tiecas pēc fiziskas sejas tuvības - FOTOGALERIJA.

Uzziņai:

Valsts policija sākusi administratīvā pārkāpuma procesu pret Saeimas deputātu Aldi Gobzemu ("Likums un kārtība") par nesankcionētu protesta akciju pret "obligātu vakcināciju", noskaidroja aģentūra LETA.


Saistībā ar 2021.GADA 4.AUGUSTĀ notikušo nesankcionēto pulcēšanos Rīgas centrā policija vērtē iesaistīto personu atbildību, patlaban ir sākts administratīvā pārkāpuma process pret šī pasākuma organizatoru, apliecinājusi Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Tāpat policija notikušo ir fiksējusi ar dažādiem tehniskajiem līdzekļiem. Iegūtie materiāli tiks analizēti un vērtēti, vai tajos nav saskatāmi pārkāpumi - BILŽU GALERIJĀ PLAŠS IESKATS.

KONTEKSTS:

Trešdienas vakarā vairāki simti cilvēku pulcējās pie Ministru kabineta ēkas Rīgā, paužot neapmierinātību ar Saeimā konceptuāli atbalstīto likumprojektu par tiesībām atlaist darbiniekus bez Covid-19 sertifikāta.

Aicinājumu pulcēties bija izplatījis opozīcijas deputāts Gobzems, un iedzīvotāji sākotnēji bija ieradušies pie Saeimas ēkas, tad piestāja pie Brīvības pieminekļa un devās līdz valdības ēkai. Pats Gobzems arī bija protestā, taču vēlāk no notikuma vietas aizgāja.

Kā novēroja aģentūra LETA, sanākušie daļēji bloķēja Brīvības bulvāra posmu iepretim valdības mājai, stāvot uz ielas braucamās daļas. Protestētāji bija izvietojušies abās ielās pusēs.

Starp klātesošajiem bija dažādu vecumu cilvēki, pārsvarā tie bija darbaspējīga vecuma iedzīvotāji. Dažiem cilvēkiem bija Latvijas valsts karogi, dažiem – plakāti, kuros pausta neapmierinātība ar vakcinācijas procesu un bērnu vakcinēšanu.

Saeima trešdien, 4. augustā, konceptuāli atbalstīja Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma grozījumu projektu, kas paredz noteikt, ka pēc 1. oktobra darba devējam būs tiesības atlaist darbiniekus, kas nebūs ieguvuši Covid-19 drošības sertifikātu, kas apliecina vai nu vakcinēšanās, vai izslimošanas faktu.


Par 2021.gada 18. augustu:

Visas trīs fiziskās personas, kas Rīgas domē sākotnēji pieteica 18. augusta vakarā plānoto masu pasākumu pie Valsts prezidenta pils, pirmdien savus iesniegumus tika atsaukušas. Tā Latvijas Radio apstiprināja Rīgas domē. Kā sarīkojumu mērķis iepriekš bija norādīta akcija pret obligātu vakcināciju. Tādējādi atbildīgo par trešdienas vakarā organizēto mītiņu vismaz formāli nebūs. Tikmēr politiķis Aldis Gobzems ("Likums un kārtība") ierakstos sociālajos tīklos savus sekotājus arvien aicina pulcēties krastmalā, bet komentārus Latvijas Radio atteica. Uz telefonzvaniem Gobzems neatbildēja, bet īsziņā uz jautājumu, vai pasākuma pieteikuma atsaukums nav izvairīšanās no atbildības, vairākkārt norādīja, ka komentārus var sniegt tikai tiešraidē: "Es jums neuzticos. Jūs kā radio esat varas rupors."  Valsts policija ir paudusi gatavību trešdien strādāt pastiprinātā režīmā. Tā kā ir izskanējuši aicinājumi uz masveida pulcēšanos, likumsargi atgādina, ka aizvien ir spēkā epidemioloģiskās drošības prasības, un tās ir jāievēro.

Gobzems gan apliecinājis, ka pasākums 2021.gada 18.augustā būšot miermīlīgs, dalībniekiem uz to nākot ar mīkstajām bērnu rotaļlietām. Politiķis uzsvēra, ka protestētāji nereaģēšot un neiesaistīšoties nevienā "provokācijā". Deputāts izteica minējumu, ka "vardarbību provocēs vara", jo fiziskas domstarpības esot izdevīgas tikai "visu laiku nepopulārākajiem" Valsts prezidentam Egilam Levitam un Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV). Gobzems pieļāva, ka šo amatpersonu nomaiņa notiks likumīgā ceļā.

Kā ziņots, Valsts policija (VP) rūpīgi izvērtējusi un sagatavojusi savus resursus, lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un drošību arī citviet Latvijā, īpaši publiski izskanējušajos plānotajos masveida pasākumos Rīgā.

Policija ir gatava jebkuram pasākumam un situācijai, strādā atbilstoši pēc sagatavota plāna.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [37] ››
Normunds Starovoitovs 12.09.2021 18:26
Kādai laikam skauž!Ja jau ieliek tādu kadru,kur mazais augumā,garākajam kaut ko skaidro!Sapņotāji!Pareiz,tagad tak visi maskās,daļa jau sāk aizmirst,kas ir skūpsts!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss