Alise tik ilgi "laida pa kreisi", ka Škutāns to nespēja izturēt. Nācās izšķirties...

Alise tik ilgi "laida pa kreisi", ka Škutāns to nespēja izturēt. Nācās izšķirties...
Komentāri[2] Bilžu galerija[23] 17.08.2021 20:52
Šova 'Dejo ar Zvaigzni' spīdeklis Valdis Škutāns ar dejotāju, Agra Daņiļeviča radītās deju grupas 'Dzirnas' primadonnu, Alisi Kolosovu slepenās kāzās apprecējās pirms daudziem gadiem.

Tikpat slēpti viņu kopābūšanas "ballīte" arī beigusies. 2021.gada maijā par līdz šim Latvijā dēvētais paraugpāris par 270 tūkstošiem eiro tirgoja savu māju Babītē. Tobrīd abi noliedza, ka valda nesaskaņas ģimenē vai gaidāma šķiršanās.


Taču Rīgā jau sen runāja, baumoja un tīksminājās, kā Alise Kolosova "tin ap pirkstu" savu vīru (tagad jau Salaspils domes politiķi) un viena pati izklaidējas ārzemēs. Tagad notikušais apstiprinājies oficiāli.


Alisei Kolosovai šobrīd ir 39 gadi - FOTOGALERIJĀ DAIĻAVAS PIKANTĀKIE MIRKĻI.


Škutānam ir tikai 35 gadi. Savukārt jaunajam izredzētajam jau 51 gads - bilžu galerijā.

Uzziņai 2021.gada augustā:


Tomēr pēc desmit kopdzīves gadiem, no kuriem seši pavadīti laulībā, izšķīries dejotājs Valdis Škutāns un pasākumu organizētāja Alise Kolosova-Škutāne, šonedēļ vēsta žurnāls Privātā Dzīve.

Runas par Škutānu šķiršanos izskanēja pēc tam, kad pārdošanā nonāca abu ģimenes ligzdiņa - māja Babītes pagastā.


Alise Kolosova-Škutāne žurnālistiem tagad saka: "Jā, esmu šķīrusies."

Alises sekotāji pamanījuši, ka viņa sociālajos tīklos dalījusies ar fotogrāfijām, kurās redzams viņas jaunais sirdsāķītis - 51 gadu vecais Taiti salā dzimušais kanoe sportists Džerijs Mihimana (Jerry Mihimana) - FOTOGALERIJĀ PĒDĒJĀS ČETRAS BILDES.

"Tu ienāci manā dzīvē kā tīģeris - ātri un negaidīti, pārliecinoši noplēšot pēdējos baiļu gabaliņus, ko nēsāju līdzi. Tava mīļā, plašā sirds ir šķita tik pazīstama, un es zināju uzreiz - kamēr mana galva atrodas uz tava pleca, es esmu aizsargāta un nekas slikts nevar notikt," - publiski atzīstas mīlestībā savam jaunajam draugam Džerijam.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
blin 27.08.2021 00:26
šalava!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss