Vulgāras un valdonīgas sievietes publiku atgrūž! Šokētais Kivičs izlamā "karalieni" Samantu Tīnu

Kāds tur karalienes kronis? Pilnīgi visi domāja, ka tie ir ragi!

Vulgāras un valdonīgas sievietes publiku atgrūž! Šokētais Kivičs izlamā "karalieni" Samantu Tīnu
Komentāri[2] Bilžu galerija[14] 30.05.2021 20:34
Latviešu tauta un iedzīvotāji arvien vairāk nosliecas nobalsot par Manabalss.lv iniciatīvu par sabiedrības rūpīgu izvēli, ko un kādu priekšnesumu sūtīt uz Eirovīziju turpmāk, lai neatkārtotu 2021. gada kļūdas. Parakstīties var šeit - MANABALSS.LV

Kivičs Samantai Tīnai: Kā vispār var palaist tevi uz Eirovīziju ar dziesmu, kurai vispār nav piedziedājuma?

Skandalozais pašmāju mūziķis Andris Kivičs veltījis gana daudz nopēlumus dziedātājai Samantai Tīnai par Eirovīziju un iemesliem, kāpēc nav nolasījusies ne dziesmas, ne priekšnesuma ideja - skatiet bilžu galerijā.

Kivičs skarbi izsakās par augstprātīgās Samantas Tīnas Poļakovas pašpasludināto "spēcīgo" komandu. Andris izsaka asu kritiku par dziesmas producentu. Kritika tāpat veltīta tērpu māksliniekam un Samantas draugam Kašeram, tāpat arī vizuālā noformējuma autoriem.


"Ja tu paliki pēdējā vietā, tad tu nevari teikt, ka viss ir kārtībā, ka tev vēl joprojām ir kaut kāds mistisks kronis, kurš arī nenolasījās, jo pilnīgi visi domāja, ka tie ir ragi.


Mīļā Samanta, lūdzu neesi tik vulgāra, lūdzu neesi tik valdonīga. Tici man, valdonīgas sievietes atgrūž publiku, un tev ir viss – tu labi izskaties, tev ir laba balss, lielas darba spējas, finanses, viss, bet es lūdzu –met nost to lecīgumu un valdonīgumu, tas tev nepiestāv. Es zinu, ka tu dzīvē esi jauka, mīļa, forša, talantīga sieviete.

Es zinu, ka šovbizness ir nežēlīgs, un duncīti mugurā var dabūt no vistuvākajiem cilvēkiem, ar kuriem tu strādā kopā."

Andris dusmojas, ka Samantas komandas dalībnieki vairāk domājuši par sevi, nevis dziesmu un priekšnesumu kopumā. Viņš uzsver, ka pats bijis profesionāls sportists, kurš piedalījies daudzās sacensībās, tādēļ pēc palikšanas pēdējā vietā nav pieņemama Samantas taisnošanās, ka viss ir kārtībā.


Jau ziņojām, ka 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā Latvijas pārstāve Samanta Tīna ar dziesmu "The Moon is Rising" Eirovīzijas otrajā pusfinālā bija pēdējā – 17. vietā, liecina dziesmu konkursa mājaslapā publicētā vērtējumu tabula - SKATIET FOTOGALERIJĀ.

KONTEKSTAM:


Skatiet arī Samantas Tīnas kailfoto skandālu: Eurovision 2021 Latvia star Samanta Tina nude! Naked news fetish video. UNCENSORED, NEVER SEEN


Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē latviešu tautai, ģimenēm un bērniem


Uzsākta parakstu vākšana par to, lai turpmāk Latviju Eirovīzijā nepārstāvētu lēti balagāni


Pēc sabiedrības spiediena Samanta Tīna atsauc dalību Eirovīzijā! Cieņpilnā mulsumā atvainojas latviešu tautai

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
Arturs 05.06.2021 16:37
Sūdīga mums šīgada dziesma un priekšnesums

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss