Vai nav pretīgi!? Pat vakcinētajiem faniem spēles slēgtas, bet ministrs tusē ložās ar krimināli apšaubāmiem personāžiem

FOTOGALERIJĀ: CAUR BLATU SISTĒMU SPĒLĒ LATVIJA-KANĀDA KLĀTIENĒ VIESOJUSIES ARĪ TENISISTE AĻONA OSTAPENKO.

Vai nav pretīgi!? Pat vakcinētajiem faniem spēles slēgtas, bet ministrs tusē ložās ar krimināli apšaubāmiem personāžiem
Komentāri[29] Bilžu galerija[9] 22.05.2021 21:52

Rinkēvičs mēģina iestāstīt, ka hokeju kopā ar Martinsonu un Magoni VIP ložā esot skatījies, „protokolāri pārstāvot valsti”!

CAUR BLATU SISTĒMU SPĒLĒ LATVIJA-KANĀDA KLĀTIENĒ VIESOJUSIES ARĪ TENISISTE AĻONA OSTAPENKO - BILŽU GALERIJĀ PĒDĒJIE DIVI FOTO.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (Jaunā Vienotība) šodien publiski mēģināja iestāstīt, ka 2021.gada 21.maijā Arēnas Rīga VIP ložā pasaules hokeja čempionāta spēli kopā ar tādiem odioziem personāžiem kā Uģi Magoni un Māri Martinsonu esot skatījies, „protokolāri pārstāvot valsti un pēc Ministru prezidenta biroja lūguma”. Īpaši smieklīgu šo izmelošanos padara fakts, ka tieši ministra pārstāvētā Jaunā Vienotība un tās pārstāvis, premjers Krišjānis Kariņš kategoriski iebilda pret skatītāju klatbūtni hokeja čempionāta spēlēs, vēsta portāls Pietiek.com.

„Labi, ka Jūs, Edgar Rinkēvič, un arī Māris Martinsons varēsiet mums pastāstīt, kā tas ir vērot vēsturisku hokeja maču klātienē VIP ložā. Padalieties ar mums! Paldies jau iepriekš! P.S. Ar 2 metru distances ievērošanu sevi neapgrūtiniet,” – šādu ierakstu sociālajā tīklā Twitter sestdienas rītā publicēja profils „Patiesības Teicējs”.

Ierakstam bija pievienotas fotogrāfijas, kurās redzams, kā īpatna cilvēku kompānija, tostarp E. Rinkēvičs, kukuļņemšanā apsūdzētais bijušais Latvijas Dzelzceļa prezidents Uģis Magonis un pēdējos gados par politiskās korupcijas balstu uzskatītais uzņēmējs Māris Martinsons, vēro hokeja čempionāta spēli, izvietojušies Arēnas Rīga VIP ložā - SKATIET FOTOGALERIJĀ.

Divas stundas pēc šī ieraksta, acīmredzot iepazinies ar daudzajām negatīvajām atsauksmēm, ārlietu ministrs nāca klajā ar šādu „skaidrojumu”: „Vakar piedalījos Pasaules hokeja čempionāta atklāšanā un Latvijas un Kanādas spēlē kopā ar Kanādas vēstnieku un militārā kontingenta komandieri, protokolāri pārstāvot valsti un pēc Ministru prezidenta biroja lūguma.”

E. Rinkēvičs pagaidām gan nav vēlējies paskaidrot ne to, kāds tieši protokols paredz šādu pārstāvniecības formu un nepieciešamību un kur ar to var iepazīties, ne to, kurš tieši premjera biroja pārstāvis būtu viņam lūdzis doties uz hokeja spēli un to vērot kopā ar tādiem personāžiem kā M. Martinsons.

""Lasi: bauri un citi korumpētās, bet labi barotās politsiles dzīvnieciņi, variet man iepūst tajā vietā, kurā man patīk citus drāzt gan tiešā, gan pārnestā nozīmē!" - tā šo "skaidrojumu" Twitter ir komentējis bijušais žurnālists Egons Mudulis.

Interesanti, ka tieši E. Rinkēvičs pārstāv valdību, kura noteikusi šādu pasākumu apmeklēšanas liegumu, un partiju, kuras pārstāvji, tostarp premjers, uzstāj uz šī lieguma turpināšanu.

Savukārt vēl citi sociālajos tīklos publicēti fotoattēli rāda, ka, neraugoties uz Krišjāņa Kariņa valdības minstināšanos ar formālajiem aizliegumiem, patiesībā hokeja spēle ir bijusi pietiekami kupli apmeklēta.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [29] ››
herts 08.06.2021 00:58
vai bija vērts riskēt ar veselību lai sapotētos un apskatītos kā latvānija pakāš.

piedevām kas tie par vakcinētajiem kuriem jābaidās no nevakcinētajiem kuri šiem pielaidīšot koronu.


un kas tā par veselības lielisko sistēmu kas netiek galā ar iesnu bezsimptomu vīrusu un kurā daiļā modele Sanita ir novākta.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss