Tas novedīs pie tautas un nācijas bojā ejas! Pēc Samantas Tīnas skandalozā videoklipa slavenības 'iekliedzas' par citādāku Eirovīziju

ZIŅA PAPILDINĀTA 28. APRĪLĪ. Balsojums Manabalss.lv ir bez maksas. Atklājam slavenības, kuras aicina sabiedrību parakstīties par tautas jeb tikai un vienīgi nodokļu maksātāju naudas izvēlētu priekšnesumu dalībai Eirovīzijā.

Tas novedīs pie tautas un nācijas bojā ejas! Pēc Samantas Tīnas skandalozā videoklipa slavenības 'iekliedzas' par citādāku Eirovīziju
Komentāri[24] Bilžu galerija[31] 24.04.2021 19:20
Pirmoreiz 20 gadu laikā latviešu tautai un Latvijas iedzīvotājiem tika liegta iespēja izvēlēties dziesmu lielajam Eirovīzijas dziesmu konkursam. Ar to nav mierā sabiedrība. Ar to nav mierā arī slavenības un aicina līdzcilvēkus parakstīties.

Kultūrisma čempions un TV realitātes šova 'Robinsoni' zvaigzne Māris Šveiduks veltījis pat speciālu uzsaukumu:

"Es atbalstu mūziķa Kaspara Pudnika iniciatīvu: LATVIJA EIROVĪZIJĀ – PAR SABIEDRĪBAS LĪDZDALĪBU LATVIJAS TĒLA VEIDOŠANĀ- https://manabalss.lv/i/2053 .

Es esmu par visādu cilvēku interešu grupu brīvu izvēli uz pastāvēšanu. Necenšos mācīt citiem, kā jādzīvo viņu personiskā ikdiena un nevēlos, lai kāds ietekmētu manus uzskatus un manu izpratni par dzīvi tās dabiskajā izpausmē.Ja kādi indivīdi vai grupa sevi sāk uzskatīt par priviliģētāku, kā citi, sāk traucēt un ierobežot tautas vairākuma tradicionālos, paaudžu paaudzēs godātos, uzskatus par to kādai jābūt ģimenei, par vīra un sievas, dēlu un meitu lomu tajā, es pret to iestāšos.
Dēliem par paraugu ir jābūt tēviem, meitām paraugs bija un būs māte.

Bērniem paraugs vienmēr ir bijusi saliedēta ģimene, kurā sievišķais un vīrišķais viens otru papildina. Tas ir modelis un harmonija, kas pastāv jau desmitiem tūkstošus gadus un ir nodrošinājusi cilvēces attīstību.Šo patiesību noliegšana vai cenšanās to pārveidot, ved ne tikai pie tautas vai nācijas bojā ejas, bet arī pie visas civilizācijas iznīcības."

Mārim Šveidukam ir 62 gadi. Viņš arī šai vecumā ir izcilā formā, un joprojām sportistam ir daudz sieviešu kārtas pielūdzējas. Šveiduka dzīves mirkļi mūsu fotogalerijā.

Par iniciatīvas ideju Latvija Eirovīzijā ar tautas akceptētu mandātu var parakstīties šeit: Manabalss.lv . Balsojums ir bez maksas.

Salīdzinoši īsā laikā, nepilnās 4 nedēļās savākts ievērojams skaits parakstu - 2239 cilvēki izteikuši savu atzinību iniciatīvai.

Mūs sasniegušas ziņas, ka iesniegto iniciatīvu pēc skandalozā Samantas Tīnas video klipa esot atbalstījušas jau daudzas slavenības - skandalozais mūziķis Andris Kivičs, profesors un vokālais pedagogs Edgars Kramiņš, psihoterapeits Viesturs Rudzītis, blogeris Jānis Polis, Saeimas deputāte Jūlija Stepaņenko, mūziķis Ainars Mielavs, komponists Zigmars Liepiņš, mācītājs Krists Kalniņš, dziedātāja Maija Lūsēna, kultūrists un TV šovu zvaigzne Māris Šveiduks, mūziķis Āris Ziemelis, influencere Santa Mihelsone, dziedātājs Lauris Valters, politiķi Gaidis Bērziņš un Ralfs Nemiro, aktrise un politiķe Inese Laizāne, kino un televīzijas operators Edgars Bite, pasākumu rīkotāja Ieva Duļevska (TV zvaigznes Janas Duļevskas māsa).


Parakstījies arī kāds Jānis Aišpurs. Tas liek domāt, ka, visticamāk, tas ir pazīstamais mūziķis - dziedātājas Aijas Andrejevas dzīvesbiedrs. Tāpat nobalsojis, kāds Māris Gulbis, - iespējams, kādreizējais iekšlietu ministrs.

Ļoti skarbu kritiku par videoklipu izteikusi rakstniece un žurnāliste Elita Veidemane. Savukārt kādreizējais Samantas Tīnas producents Juris Millers tieši norādījis, ka iepriekšējos gados Eirovīzijai iesniegtās dziesmas no dziedātājas puses ir bijušas daudzreiz labākas.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Uzziņai. Kivičs par Samantu Tīnu: mazas meitenes rāda mēli, skūpstās lesbietes un izpildās transvestīti...

Par Samantu Tīnu Poļakovu un viņas "uzspiesto" videoklipu skatītājiem, LTV geju propagandu, agresīvo LGBT un īstu latviešu ģimeni. Par Eirovīzijas dziesmas klipu "The Moon Is Rising", ko neļāva apspriest sabiedrībai un netika atļauts skatītājiem nobalsot. Dažas skandalozas epizodes bilžu galerijā.


Intervijā skandalozais Andris Kivičs savā raidījumā uzaicinājis iniciatīvas autoru, mūziķi, aktieri un pasākumu vadītāju Kasparu Pudniku.
LASIET ARĪ: Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē latviešu tautai, ģimenēm un bērniem

Uzsākta parakstu vākšana par to, lai turpmāk Latviju Eirovīzijā nepārstāvētu lēti balagāni


Pēc sabiedrības spiediena Samanta Tīna atsauc dalību Eirovīzijā! Cieņpilnā mulsumā atvainojas latviešu tautai

Samanta Tīna uz galda. Necenzēts video. Kailas krūtis un īpaši niecīgi stringi


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [24] ››
... 02.05.2021 14:20
1. Imants Kalniņš Samantas dziesmu ir atzinis par ļoti labu .. ibildums iekš video - par daudz cilvēku
2. Raimonds pauls īsti nesaprot kāpēc LV Samantu nespēj saprast - viņa ir talantīga meitene
3. arī Kārlis Lācis pauž atzininīgus vardus par dziesmu
4.Mārtiņš Brauns - priekšnesums man patika ... liekas, ka tas varētu saviļņot sastāvējušos Eirovīzijas ūdeņus
p.s. manaballs.lv attiecīgo iniciatīvu ir publicējusi 29. martā ( šodien 02.05 ) un tur ir nobalsojuši vien 2247 tautiešu ...
no šī secinu
1. dziesma ir laba, jo ticu šiem kungiem un viņu viedoklim
2. tautai liekas smieklīgs un mazsvarīgs kāda aizspriedumaina tirliņa un līdzīgi domājošu , kas visticamāk arī noliedz covid un vakcīnas, viedoklis

tā ka liekam tēmai punktu un dodamies laukā no saviem piesmakušajiem dzivokļiem un dodam galvai skābekli, lai smadzenes sāk strādāt pareizā virzienā

jaukas brivdienas visiem

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss