Tas novedīs pie tautas un nācijas bojā ejas! Pēc Samantas Tīnas skandalozā videoklipa slavenības 'iekliedzas' par citādāku Eirovīziju

ZIŅA PAPILDINĀTA 28. APRĪLĪ. Balsojums Manabalss.lv ir bez maksas. Atklājam slavenības, kuras aicina sabiedrību parakstīties par tautas jeb tikai un vienīgi nodokļu maksātāju naudas izvēlētu priekšnesumu dalībai Eirovīzijā.

Tas novedīs pie tautas un nācijas bojā ejas! Pēc Samantas Tīnas skandalozā videoklipa slavenības 'iekliedzas' par citādāku Eirovīziju
Komentāri[24] Bilžu galerija[31] 24.04.2021 19:20
Pirmoreiz 20 gadu laikā latviešu tautai un Latvijas iedzīvotājiem tika liegta iespēja izvēlēties dziesmu lielajam Eirovīzijas dziesmu konkursam. Ar to nav mierā sabiedrība. Ar to nav mierā arī slavenības un aicina līdzcilvēkus parakstīties.

Kultūrisma čempions un TV realitātes šova 'Robinsoni' zvaigzne Māris Šveiduks veltījis pat speciālu uzsaukumu:

"Es atbalstu mūziķa Kaspara Pudnika iniciatīvu: LATVIJA EIROVĪZIJĀ – PAR SABIEDRĪBAS LĪDZDALĪBU LATVIJAS TĒLA VEIDOŠANĀ- https://manabalss.lv/i/2053 .

Es esmu par visādu cilvēku interešu grupu brīvu izvēli uz pastāvēšanu. Necenšos mācīt citiem, kā jādzīvo viņu personiskā ikdiena un nevēlos, lai kāds ietekmētu manus uzskatus un manu izpratni par dzīvi tās dabiskajā izpausmē.Ja kādi indivīdi vai grupa sevi sāk uzskatīt par priviliģētāku, kā citi, sāk traucēt un ierobežot tautas vairākuma tradicionālos, paaudžu paaudzēs godātos, uzskatus par to kādai jābūt ģimenei, par vīra un sievas, dēlu un meitu lomu tajā, es pret to iestāšos.
Dēliem par paraugu ir jābūt tēviem, meitām paraugs bija un būs māte.

Bērniem paraugs vienmēr ir bijusi saliedēta ģimene, kurā sievišķais un vīrišķais viens otru papildina. Tas ir modelis un harmonija, kas pastāv jau desmitiem tūkstošus gadus un ir nodrošinājusi cilvēces attīstību.Šo patiesību noliegšana vai cenšanās to pārveidot, ved ne tikai pie tautas vai nācijas bojā ejas, bet arī pie visas civilizācijas iznīcības."

Mārim Šveidukam ir 62 gadi. Viņš arī šai vecumā ir izcilā formā, un joprojām sportistam ir daudz sieviešu kārtas pielūdzējas. Šveiduka dzīves mirkļi mūsu fotogalerijā.

Par iniciatīvas ideju Latvija Eirovīzijā ar tautas akceptētu mandātu var parakstīties šeit: Manabalss.lv . Balsojums ir bez maksas.

Salīdzinoši īsā laikā, nepilnās 4 nedēļās savākts ievērojams skaits parakstu - 2239 cilvēki izteikuši savu atzinību iniciatīvai.

Mūs sasniegušas ziņas, ka iesniegto iniciatīvu pēc skandalozā Samantas Tīnas video klipa esot atbalstījušas jau daudzas slavenības - skandalozais mūziķis Andris Kivičs, profesors un vokālais pedagogs Edgars Kramiņš, psihoterapeits Viesturs Rudzītis, blogeris Jānis Polis, Saeimas deputāte Jūlija Stepaņenko, mūziķis Ainars Mielavs, komponists Zigmars Liepiņš, mācītājs Krists Kalniņš, dziedātāja Maija Lūsēna, kultūrists un TV šovu zvaigzne Māris Šveiduks, mūziķis Āris Ziemelis, influencere Santa Mihelsone, dziedātājs Lauris Valters, politiķi Gaidis Bērziņš un Ralfs Nemiro, aktrise un politiķe Inese Laizāne, kino un televīzijas operators Edgars Bite, pasākumu rīkotāja Ieva Duļevska (TV zvaigznes Janas Duļevskas māsa).


Parakstījies arī kāds Jānis Aišpurs. Tas liek domāt, ka, visticamāk, tas ir pazīstamais mūziķis - dziedātājas Aijas Andrejevas dzīvesbiedrs. Tāpat nobalsojis, kāds Māris Gulbis, - iespējams, kādreizējais iekšlietu ministrs.

Ļoti skarbu kritiku par videoklipu izteikusi rakstniece un žurnāliste Elita Veidemane. Savukārt kādreizējais Samantas Tīnas producents Juris Millers tieši norādījis, ka iepriekšējos gados Eirovīzijai iesniegtās dziesmas no dziedātājas puses ir bijušas daudzreiz labākas.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Uzziņai. Kivičs par Samantu Tīnu: mazas meitenes rāda mēli, skūpstās lesbietes un izpildās transvestīti...

Par Samantu Tīnu Poļakovu un viņas "uzspiesto" videoklipu skatītājiem, LTV geju propagandu, agresīvo LGBT un īstu latviešu ģimeni. Par Eirovīzijas dziesmas klipu "The Moon Is Rising", ko neļāva apspriest sabiedrībai un netika atļauts skatītājiem nobalsot. Dažas skandalozas epizodes bilžu galerijā.


Intervijā skandalozais Andris Kivičs savā raidījumā uzaicinājis iniciatīvas autoru, mūziķi, aktieri un pasākumu vadītāju Kasparu Pudniku.
LASIET ARĪ: Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē latviešu tautai, ģimenēm un bērniem

Uzsākta parakstu vākšana par to, lai turpmāk Latviju Eirovīzijā nepārstāvētu lēti balagāni


Pēc sabiedrības spiediena Samanta Tīna atsauc dalību Eirovīzijā! Cieņpilnā mulsumā atvainojas latviešu tautai

Samanta Tīna uz galda. Necenzēts video. Kailas krūtis un īpaši niecīgi stringi


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [24]

... >> ... 02.05.2021 14:23
informācijas avots Delfi ( vov vov vov mierīgi nesākam fiesaukt fake news , jo nav publicēts iekš brīvvalsts tv un gobzems nav apstiprinajis ( apzināti abi ar mazo burtu rakstīti ) ar parakstu ) un Manabals.lv
Olga 01.05.2021 17:02
Vairāk vajag tādu slaveno postus. Citadak tir nekas nesavaksies
Ruta-Leandra Dobele 30.04.2021 21:07
l neredzu šeit nakādu skaistumu !! laikam kaut ko nesaprotu
Rita 29.04.2021 16:52
zinu tikai vienu...pederastiem un parejiem slimiem Latvij nav vietas
... >> Rita 29.04.2021 17:08
Tad Tev jāpamet valsts pēc šāda komentāra
... 29.04.2021 12:06
Un Māris būtu tas tēva paraugs un tās neglītās lelles peldkostīmos būtu kā paraugs mātēm jāpieņem ?
oho 28.04.2021 22:49
Nē samanta nav vainīga,kurš tad tu?Paskaties raidījumu STV Slavenības bez filtra,nu tupa ,kas tupa.
AUSMA KALNIŅA 28.04.2021 22:13
.....rieb skatīties uz tiek *plikņiem*=lai gorās =tur vieta arī Samantai Tīnai
... >> AUSMA KALNIŅA 29.04.2021 13:21
Vai Tu ko teici? Vai Tu ko pateici? Ko Tu pateici?
lailita 28.04.2021 21:21
tad tomēr tā šalava brauks uz to holandi? Nevienam nav iekšas apštopēt šo preteklīgo uzstāšanos ar perversi atklātu homīšu reklāmu?
... >> lailita 29.04.2021 12:11
Protams ka brauks ... kāpēc gan lai nebrauktu ? Tāpēc ka mazam bet lecīgam iedomāti svarīgam tautas procentam ir iebildumi
Mairita 28.04.2021 15:10
vai paraksti nenāk klāt stipri par lēnu? Kāds nevar šo noreklamēt televizijās?
... >> Mairita 29.04.2021 12:10
Haaaa ha .... neviens šo televīzijas nereklamēs ... un neviens neparakstīsies par šo
Velta Voiciša 26.04.2021 01:12
Pie vainas skaudiiba.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss