Nopietni saslimusi visa ģimene. Tautā mīlētais sportists un deputāts Raimonds Bergmanis slimnīcā cīnās ar koronavīrusu

Nopietni saslimusi visa ģimene. Tautā mīlētais sportists un deputāts Raimonds Bergmanis slimnīcā cīnās ar koronavīrusu
Komentāri[11] Bilžu galerija[28] 17.04.2021 21:17
Saeimas deputātam un bijušajam aizsardzības ministram Raimondam Bergmanim un visiem pārējiem viņa ģimenes locekļiem, vēsta portāls Jauns.lv.


Žurnālists Kārlis Seržants politiķi sazvanījis vienā no Rīgas slimnīcām. Bergmanis stāsta, ka Lieldienās parādījušies viegli slimības simptomi. Pakāpeniski pašsajūta pasliktinājusies un augsta temperatūra, nespēks un klepus parādījušies arī sievai Viktorijai.

Savukārt abiem dēliem ir vieglākas saslimšanas pazīmes un tikai vienam viegla temperatūra. Saprotot, ka saviem spēkiem galā netiks, saukuši ātro palīdzību un nonākuši slimnīcā.


Bijusi augsta temperatūra un nācies lietot arī skābekļa masku. Bergmanis saka: "Tā diezgan ilgi nebija sanācis ar sievu pabūt kaut kur divatā, bet nu guļam vienā palātā blakus gultās – gandrīz vai kā otrais medus mēnesis ir sanācis. Bet, ja nopietni, tad visiem ļoti sirsnīgi iesaku – potējieties!... Vīruss jokus nepazīst, un tās sajūtas ir diezgan briesmīgas..., līdz plaušu ventilēšanai nenonāca. Dakteri saka – ar brīdi, kad slimnieks tiek pieslēgts pie ventilēšanas iekārtas, jautājums – dzīvot vai nedzīvot, kļūst par pilnīgu loteriju."
Tautā mīlētākais politiķis - tā ļaudis par sportistu ilgstoši izteikušies sociālajos tīklos un pozitīvi balsojuši socioloģiskajās aptaujās. Vislielāko atzinību un komplimentus sabiedrības acīs Raimonds izpelnījās aizsardzības ministra laikos.FOTOGALERIJĀ SPĒKAVĪRA DZĪVES MIRKĻI
Novēlam Raimondam Bergmanim un viņa ģimenei visātrāko izveseļošanos!

Raimondam Bergmanim ir 54 gadi. Viņš ir kādreizējais latviešu svarcēlājs, spēkavīru sacensību dalībnieks, televīzijas raidījumu vadītājs, sabiedriskais un politiskais darbinieks, kā arī bruņurupuču cilāšanas sacensību šova zvaigzne.


Kā sportists piedalījies trijās Olimpiskajās spēlēs. Bijis viens no Latvijas Olimpiskās komitejas viceprezidentiem. Latvijas Olimpiešu kluba prezidents un Latvijas Šaušanas federācijas prezidents. Pēc sportista karjeras beigām līdztekus sabiedriskajai darbībai pievērsies arī politikai. Ievēlēts 12. un 13. Saeimā, kur pārstāv Latvijas Zaļo partiju un Zaļo un Zemnieku savienību. Bijušais Latvijas aizsardzības ministrs.


Svarcēlāja karjeras laikā 1997. gadā izcīnījis Eiropas čempionāta sudraba medaļu supersmagajā svara kategorijā, zaudējot vienīgi Tiboram Starkam no Ungārijas (vēlākais supersmagsvars Viktors Ščerbatihs tolaik startēja zemākā svara kategorijā, kur izcīnīja bronzas medaļu). Tā paša gada Pasaules čempionātā R. Bergmanis ierindojās 6. vietā, kopumā piedalījies piecos Pasaules čempionātos.

Piedalījies trijās Olimpiskajās spēlēs (1992, 1996, 2000). 1992. gadā Barselonā R. Bergmanis bija Latvijas delegācijas karognesējs atklāšanas ceremonijā, sacensībās viņš izcīnīja 14. vietu supersmagsvaru kategorijā. 1996. gadā Atlantā ar rezultātu 402,5 kg izcīnīja 9. vietu, bet 2000. gadā Sidnejā pirmās disciplīnas pirmajā mēģinājumā viņš guva savainojumu un no sacensībām izstājās. Desmit reizes izcīnījis Latvijas čempiontitulu, 21 reizi labojis Latvijas rekordus. Pēc Sidnejas Olimpiskajām spēlēm R. Bergmanis arī beidza svarcēlāja karjeru.FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [11]

jurandir almeida da silva 20.04.2021 02:19
vemju..
Anna Riekstiņa 20.04.2021 02:18
Kamēr viņš cilāja svarus tikmēr viņu cienīja, bet kā viņu iestūma partijā kā tautā pazīstamu personu tā atklājās viņa patiesā seja, nu jau mūlis.
Sarmite Riekstina 20.04.2021 02:17
Neviens viņu tautā nemīl! Vecu lūžņu iepircējs. Ar ko viņš cīnās? Laikam ar mantkārību! (puke)
Arnolds Rozentāls 20.04.2021 00:00
Raimi, tev un ģimenei paveiksies un viss būs labi. BCAA, vitamīnus, proteīnu un Ok. Nedrīkst pipot, cerēt... gan sacensībās vēl bildēsimies kopā!
Raimonds Valdmanis 19.04.2021 23:59
es staigaaju bez maskas un neslimoju a peksni visi slimo ar maskam melot nav maaksla nav nekada kovida un nebuuz jusu galvas ir kovids bet ar laiku tas laikam paliek par ikdienu taka nekaa laba un neka slikta bet tas nenoziimee ka katru dienu japaarpoteejaas no setas uz seetu
Inesis Zušmanis 19.04.2021 22:51
nau triperis par ko jāuztraucās
Arnolds Rozentāls >> Inesis Zušmanis 20.04.2021 00:00
Muļķītis esi, jā?
Anna 19.04.2021 22:41
Veselību! Vakcīnu (kad to drīkst)!
Ārčijs 19.04.2021 22:20
Turās, viss būs oki!
Krimuldas vēlētāji 18.04.2021 02:06
Izturību spēka vīram un viņa ģimenei!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss