Tauta 'šūmējas'! Pieprasa Pavļuta demisiju

Tauta 'šūmējas'! Pieprasa Pavļuta demisiju
Komentāri[9] Bilžu galerija[8] 05.04.2021 20:10
Publicists Lato Lapsa: Domāju, ka pēc šīrīta nu jau nez kurās lažas nejēgam un neprašam Danielam Pavļutam būtu pēdējais laiks šodien pat atkāpties, bet, ja viņš to neprotas, Krišjānim Kariņam būtu nekavējoties jāpieprasa viņa demisija. Tieši tik vienkārši.


Guntars Gūte: Ja vēlākais pēc Lieldienām premjers Krišjānis Kariņš nepieprasīs veselības ministra demisiju un NEvakcinācijas biroja pilnīgu izformēšanu par visu šo haosu, būs vēl viens pamats uzskatīt, ka premjers ir totāli nespējīgs vadīt valdību un jo īpaši - pārvaldīt krīzi valstī.
Pavļuta dzīves mirkļi fotogalerijā.

Pavļuta dzīves mirkļi fotogalerijā.


LASIET ARĪ: Tautu centās piemānīt! Lūk, ko ministrs Pavļuts mēģināja noslēpt vēlētājiem vakcīnu iepirkuma skandālā


Pavļuts pameta sievu ar diviem bērniem. Tagad kaislīgais homoseksuālistu aizstāvis kļuvis par ministru
Kontekstam. Daniels Pavļuts pirms 2 dienām izteicās šādi:

Lielo vakcinācijas centru iedarbināšana Lieldienu brīvdienās no sākta gala ir bijusi iecerēta kā eksperiments, lai pābaudītu tehnisko gatavību un lai četrās brīvdienās nebūtu  mazi vakcinēto skaitļi, kad Latvijā ir daudz vakcīnu. Šī ir pirmā reize, kad Latvijā ir tik daudz vakcīnu.·

No tehniskā viedokļa viss kārtībā - centri ir labā gatavībā, strādā raiti un spēj vakcinēt daudz vairāk. Diemžēl saskārāmies ar neparedzēti zemu atsaucību, uzrunājot vakcinējamos - brīvdienu un bažu par konkrēto vakcīnu dēļ. Palika neizmantotas jaudas, tā ir jauna situācija.

Pieņēmām lēmumu izsūtīt papildu uzaicinājumus vairākām esošām grupām, kā arī atvērt jaunas - vakar slimu bērnu ģimenes locekļu un smagi slimo aprūpētāju apakšgrupas, kā arī no šodienas lielo 60+ senioru grupu. Aicinājām 70+ pieteikties pa tiešo vakcinācijas centros.

Radās  problēma tai 1/3 hroniski saslimušo, kuriem tomēr vajadzīgi nosūtījumi e-veselībā no ģimenes vai ārstējošā ārsta. Ļoti atvainojamies! To varēsim izlabot uzreiz pēc svētkiem - daļa centru turpinās darbu pēc Lieldienām, uzaicinājumi paliek spēkā.

Vienlaikus, līdz ar daudzu jaunu aicinājumu nosūtīšanu un jaunu grupu atvēršanu par pudeles kaklu kļuva zvanu centru jauda brīvdienās, ar ko līdz šim nebijām sastapušies. To līdz nākamajam lielajam piegāžu pīķim atrisināsim.

Aicinājumiem veidot brīvo rindu atsauksimies, tomēr vadītā veidā. Radīt nekontrolētu pulcēšanos, jucekli un epidemioloģiskos riskus nedrīkstam, tāpat nedrīkst ignorēt prioritāro grupu situāciju iepretim cilvēkiem ar daudz mazāku saslimšanas risku.

Vienosimies ar pašvaldības policiju un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, kā tuvākajās dienās organizēt kontrolētu eksperimentu "brīvās rindas" pieejai kādā no centriem, saglabājot prioritāro grupu pieeju, nodrošinot sabiedrisko kārtību un neradot epidemioloģiskos riskus.

Paldies visiem, kas ir spraigi strādājuši šajās Lieldienu brīvdienās - mediķiem, zemessargiem un karavīriem, pašvaldību darbiniekiem, brīvprātīgajiem un visiem vakcinēties gribētājiem. Katrs kvalitatīvi jauns vakcinācijas posms nāk ar saviem izaicinājumiem, tos atrisināsim.

Un visbeidzot - no otrdienas vakcināciju atsāks vakcinācijas pamata jauda - 600+ vakcinācijas punkti (ģimenes ārsti un medicīnas iestādes). Viņiem nogādātas ap 40 000 vakcīnu devu atbilstoši pasūtījumiem. Vakcinācija turpināsies.


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
Laookonts 09.04.2021 23:41
Visu cieņu Ausmai! Īpaši par drosmi un lielu muti! Tieši tagad sīko mīzeju burzmā ir vajadzīgi cilvēki, kas zina, saprot nelaimes sakni un nebaidās to skaļi pateikt!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss