Mūžībā pāragri aizsaukts pazīstamais politiķis Māris Grīnblats

Mūžībā pāragri aizsaukts pazīstamais politiķis Māris Grīnblats
Komentāri[5] Bilžu galerija[11] 15.03.2021 18:40
Aizsaulē aizgājis bijušais politiķis un vairāku Saeimas sasaukumu deputāts Māris Grīnblats, portālam LSM apstiprināja nacionālajā apvienībā  "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" (NA).

Bijušais politiķis mūžībā devies 2021. gada 14. martā, 66 gadu vecumā. Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem un draugiem.

ATVADU FOTOGALERIJA.


Grīnblats dzimis 1955. gada 5. janvārī Kuldīgā. 1973. gadā beidzis Kuldīgas 1. vidusskolu un tanī pašā gadā iestājies Latvijas Valsts universitātes Vēstures un Filozofijas fakultātē, kur mācības beidza 1982. gadā, liecina ziņu aģentūras LETA arhīvā pieejamā informācija.


Grīnblats ievēlēts 5., 6., 7., 8., un 9. Saeimā. Bijis “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” frakcijas priekšsēdētājs 8. un 9. Saeimā, izglītības un zinātnes ministrs no 1995. līdz 1997. gadam, partijas “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” priekšsēdētājs, kā arī Pilsoņu kongresa priekšsēdētājs.

Līdz šim Grīnblats strādājis par NA Saeimas frakcijas konsultantu, liecina politiskā spēka mājaslapā pieejamā informācija.

NA priekšsēdētājs Raivis Dzintars atzina: “Mūs atstājis partijas biedrs, domubiedrs un draugs. Māris mūsu piemiņā paliks kā izcils komandas cilvēks, erudīts un pieredzējis valstsvīrs, kura padoma apvienībai ļoti pietrūks.

Pietrūks Māra asā prāta, humora, sirsnības un vienkāršības. Saeimas frakcijas telpas vairs nebūs tādas, kādas tā bija kopā ar Māri. Nacionālās apvienības vārdā izsaku visdziļāko līdzjūtību Māra Grīnblata ģimenei, draugiem un ikvienam, kuram tas ir sāpīgs zaudējums."

Atvadīšanās no Māra Grīnblata notiks piektdien, 19. martā, plkst. 13.30 Jēkabpils ielā 28, Rīgā.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
xxxx 23.03.2021 16:50
внимание. в сеть слили всю базу давалок: там очень много девушек и женщин которые дают без романтики и бабла, просто они любят секс. Все анонимно и конфиденциально ведь многие в отношениях. Прoбyй бecплaтнo ----->>>> srt.vg/seksa

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss