Skandalozais komponists Zigmars Liepiņš sevišķi asi izsmej valdību un "vaksācijas" biroju!

Skandalozais komponists Zigmars Liepiņš sevišķi asi izsmej valdību un "vaksācijas" biroju!
Komentāri[8] Bilžu galerija[27] 06.03.2021 18:06
Skandalozajam komponistam un kādreizējam Latvijas Nacionālās operas un baleta direktoram Zigmaram Liepiņam ir negaidīti skandalozs priekšlikums par "valdības izvērsto vakcgenocīdu pret tautu".

Komponists Zigmars Liepiņš publiski skarbi izteicies par valstī izvērsto vakcinācijas kampaņu, nodēvējot to par "vakcgenocīdu" un veidu, kā tā tiek realizēta.


"Lasot ziņas par valdības izvērsto vakcgenocīdu pret savu tautu, radās priekšlikums. Kamēr nebūs vakcinēti tie 70%, valdībai, "vaksācijas" birojam u.c. atbildīgajiem aizliegts pamest telpas. Ārā tikt var tikai iznesot ar kājām pa priekšu."

NERAUGOTIES UZ VALSTS VADĪBAS KRITIZĒŠANU, LIEPIŅŠ SAVU SOCTĪKLU ATTĒLOS JOPROJĀM LEPNI GOZĒJAS AR AUGSTĀKAJĀM VALSTS AMATPERSONĀM, PIEMĒRAM, KULTŪRAS MINISTRU NAURI PUNTULI, SAEIMAS SPĪKERI INĀRU MŪRNIECI UN CITIEM - skatiet bilžu galerijā.

FOTOGALERIJĀ ZIGMARA LIEPIŅA ĪPAŠI ASĀ KRITIKA SOCIĀLAJĀ TĪKLĀ UN KOMPONISTA DZĪVES MIRKĻI.


Zigmars Liepiņš ir viens no izcilākajiem latviešu komponistiem. Viņa kundze ir izcilā estrādes dziedātāja Mirdza Zīvere. Liepiņam ir 68 gadi, bet Mirdzai Zīverei 67 gadi.

Liepiņš par situācijām valstī allaž izteicies skarbi. Taču varbūt, ka tomēr... kādreiz... Domā, domā, jāpadomā!??

Tomēr Jāpadomā - Mirdza Zīvere, Imants Vanzovičs; "OPUS" mūzika - Zigmars Liepiņš vārdi - Normunds Beļskis. Sporta laureāts, 1983. gadsAndreja Malahova raidījuma epizode 2013.gadā

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
Bet 02.04.2021 13:17
Ar to dziesmu "jāpadomā" reāli var spīdzināt-tik pretīga.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss