Populārais un allaž 'glamūrīgais' bārmenis Reizenbergs tagad izskatās pēc bomža

Populārais un allaž 'glamūrīgais' bārmenis Reizenbergs tagad izskatās pēc bomža
Komentāri[14] Bilžu galerija[12] 01.03.2021 20:21
"Ļaujiet apsēsties kaut divi galdi starpā!" Populārais un starptautiski atzītais bārmenis Andris Reizenbergs 2021. gada februāra beigās aicina valdību atļaut pusdienot vismaz āra terasēs.
Diemžēl šai reizē kādreiz šarmantais vīrietis nav piedomājis pie sava ārējā izskata un izskatās pēc absolūta bomža - SKATIET FOTOGALERIJĀ: ANDRIS REIZENBERGS TAGAD UN PIRMS GADA.

Andrim Reizenbergam ir tikai 38 gadi, taču šai video viņš izskatās kā pensionārs - norāda daudzi komentētāji.

Pasaules bārmeņu čempions Andris Reizenbergs sociālajos tīklos ievietojis video, aicinot valdību ļaut cilvēkiem pusdienot vismaz āra terasēs.

"Pavasaris tuvojas lieliem soļiem. Es gribēju parunāt par to, lai valdība ļauj cilvēkiem apsēsties terasēs. Paskatieties, kādas lielas terases, " stāsta Reizenbergs, demonstrējot Vecrīgas bāra Garāža terasi."Ļaujiet apsēsties kaut divi galdi starpā! Redzēsiet, ka tur ir vairāk nekā četri metri. Tā nav nekāda baigā traģēdija. Ēst es varu paņemt, bet sēdēt pie galdiņa es nevaru. Kāpēc? Jo jūs esat izdomājuši tādu likumu. Atnāciet un apskatieties, kā dzīvē tas izskatās. Kur ir problēma? Viens sēž vienā galā, bet otrs - otrā galā. Ļaujiet kaut vai diviem cilvēkiem apsēsties terasē.

Vēl viena jocīga lieta. Es nopirku ēdienu. Šeit terasē es sēdēt nevaru, bet šeit uz trepēm es varu sēdēt. Kur ir loģisks izskaidrojums tam?"
Populārā Balzambāra saimnieks Andris Reizenbergs pērn rāvās iekšā politikā un Rīgas domes vēlēšanās startēja no pretrunīgi vērtētās Burova partijas "Gods kalpot Rīgai", taču cieta sakāvi.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [14] ››
Niknā 12.03.2021 03:07
Kāds cinisms. neviens nekad nevar zināt, kad kļūs par bomzi. Andris strādā, cīnās šajā grūtajā laikā, bet jūs cūcību rakstītāji, dīvānos pirdēji, gan varat līdz bomža statusam nonākt.Kauns par tādiem latviešiem.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss