Kivičs asi uzbrūk gejiem: Laurim Reinikam, Kašeram, Streipam, Dāvidam: Man riebjas mamma ar spalvainām krūtīm un bārdu! Man riebjas geji

Kā Kivičs kļuvis par homofobu jeb LATVIJAS SLAVENO GEJU TOP 10.

Kivičs asi uzbrūk gejiem: Laurim Reinikam, Kašeram, Streipam, Dāvidam: Man riebjas mamma ar spalvainām krūtīm un bārdu! Man riebjas geji
Komentāri[19] Bilžu galerija[11] 21.02.2021 18:03
Skandalozais mūziķis, četru bērnu tēvs Andris Kivičs 2020. gada 19. februārī sociālajā tīklā paudis savu nesatricināmo pārliecību par homoseksualitātes tēmu: "Man riebjas mamma ar spalvainām krūtīm un bārdu! Man riebjas geji!"

Vēstījumā ir necenzētu vārdu lietošana par Latvijas homoseksuāļiem, mūziķis agresīvi piesauc arī vairākas sabiedrībā zināmas personības un aicina visus “iznākt no skapja”.”Man riebjas geji. Man riebjas mamma ar spalvainām krūtīm un bārdu. Man riebjas 15% uzbrukums 85%. Man riebjas, ka spalvains vīrietis grib iebāzt savu p**** otra vīrieša spalvainajā dibenā. Un man riebjas, ka Kārlis Streips pēc raidījuma “Rampas Ugunis” piedāvājas p**** man mutē. [...] Man riebjas, kad Reiniks lien sūkties tad, kad dod 150 € honorāru par piecām dziesmām savā dzimenē [...] Tad, davai, lieniet ārā no skapjiem!”

IZSMEĻOŠĀK VISUS APVAINOJOŠOS IZTEIKUMUS NECENZĒTĀ FORMĀ SKATIET FOTOGALERIJĀ. NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM NEIESAKĀM

Kiviča ierakstu daudzi slavē, daudzi kritizē. Ļaudis komentāros pārmet, ka viņa izteikumi nav korekti, tostarp, mūziķis Ainars Mielavs saka: Andri! Nomierinies, ja vari. Šis tonis ir bezjēdzīgs. Davai, nemācam cilvēkus dzīvot, bet dzīvojam paši tā, lai nav jānožēlo.

Pirms vairākiem gadiem portāls Puaro.lv publicēja Latvijas slavenāko geju topu, kur augstākajās vietās kotējas Latvijas slavenākie homoseksuāļi - Lauris Reiniks, Arnis Krauze, Edgars Rinkēvičs, Juris Stukāns, Kārlis Streips, Deniss Ševeļovs un citi. Ikviens interesents šo rakstu joprojām var skatīt šeit: LATVIJAS SLAVENO GEJU TOP 10 - PUARO.LV.


Andris Kivičs tāpat izņirgājas par geju Kašeru jeb šovu zvaigzni Kasparu Blūmu-Blūmani - video zemāk.


LASIET ARĪ: Šokējoši! Andra Kiviča dēļ no Lienes Skulmes atteikusies mamma un visa ģimene


No brūces galvā riktīgi gāzās ārā asinis. Lieciniece gatava izstāstīt varasiestādēm par Kiviča šaušalīgo draudzenes piekaušanu


Īsi pirms dzemdībām grūtniece Liene Skulme-Kiviča fotosesijā parāda krūšu galiņu

Par Didrihsoni, Kašeru un Roberto Meloni. Geji apspiež cilvēku, kurš godīgi pauž savas domas!

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [19]

ss >> Ainārs 28.02.2021 20:18
Aizveries,PIDAR !!!
Ainārs 25.02.2021 21:08
Pats viņš noteikt slēptais gejs.
Aldona Sapule 22.02.2021 21:55
Pretīgi . Trūkst vārdu .
msm - Inesei 22.02.2021 20:15
Lai kā man nepatiktu Kivičs,bet šoreiz gan viņam ir taisnība. Un nevajag šeit pīt iekšā F.Merkuriju,Džordžu Maiklu u.t.t!!!Viņi vismaz bija ģeniāli mūziķi,bet šie te,apspriežamie,kaut kādas a....ālās atliekas!!!
Inga Petrova 22.02.2021 18:57
Tā psihiskā slimība ar steigu jāārstē psihologiem.
pareizi >> Inga Petrova 22.02.2021 22:11
un epidemologiem, psihiatriem!
Aivars Poļaks 22.02.2021 18:56
Vai tad viņi ir izārstējami?
Valentīna Saleniece 22.02.2021 18:55
Ieraugot Kiviču tādā izskata,es smējos kā traka! Šoreiz malacis!
Manuprāt ar tādu orientāciju nevajag plātīties! Mani kaitina visvairāk tas,ka savam karogam šie ļaudis ir "savākuši" mūsu visu varavīksni!!
SERŽS 22.02.2021 18:47
Ja Kašers ir slims tad tas nav jāzina citiem ! Nav jāplātās ar savu slimību ! Tas pats atiecas uz citiem gejiem.
patiesība 22.02.2021 18:28
Malacis Andri ! Tieši manas domas ! Runa jau neiet par pidarasu apspiešanu ,bet gan par to ,ka sie pidarasi savas perversijas cenšas uzspiest visiem normaliem cilvekiem , paskatieties uz geju karalieni un tiem ,kuri atbalsta stambulas konvencijas perversijas
Patriots 22.02.2021 18:28
Nepatīk Kivičs,bet tas ko viņš uzrakstīja par tiem slimajiem lopiem-pederastiem,kaku rijējiem ir super !Zajebaļi jau šie bioloģiskie atkritumi ar savu uzbāzību mēdijos…viņi edz nav tādi kā visi jo saplēstām dirsām staigā..Visus šos anālos atkritumus vajadzētu uz kādu Sīriju vai Čečeniju izsūtīt !

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss