Melojot tautai pat ausis nepakustas... Mele, mele - karamele!

Pazemojoši Jūs rīkojaties, Viņķeles kundze, ne tikai pret tautu, bet arī pati pret sevi un saviem tuvajiem...

Melojot tautai pat ausis nepakustas... Mele, mele - karamele!
Komentāri[17] Bilžu galerija[18] 16.01.2021 21:14
Konfliktā ar premjeru Krišjāni Kariņu jau pēc atkāpšanās no amata tagad nu jau bijusī Veselības ministre Ilze Viņķele vairākkārt nepiekrita viņai veltītajiem pārmetumiem par pasivitāti „Pfizer” vakcīnu pasūtīšanā, nodēvējot premjeru Kariņu par meli.

Taču slavenā publisko "Fuck You" rādītāja, izrādās, melojusi tikai pati.

Viņķeles apsūdzības Latvijas radio raidījumā „Krustpunktā” pilnībā atspēkoja Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, kura faktu izklāsts bija skatāms arī šīs nedēļas LTV raidījumā „Viens pret vienu”, kur notika saruna ar eksprezidentu Valdi Zatleru.


Savukārt Latvijas Televīzijas portāls Lsm.lv 2020.gada 16. janvārī piedāvā materiālu, kurā sīkāk analizē Ilzes Viņķeles izteikumus tieši par Astra Zeneca vakcīnām un mēģina noskaidrot, vai tie atbilst patiesībai.FOTOGALERIJĀ: AUGSTPRĀTĪGĀ MINISTRE BIJA VIENĪGĀ VIEŠŅA, KAS ATTEICĀS NO BILDĒŠANĀS PRESES FOTOGRĀFIEM PREZIDENTA LEVITA INAUGURĀCIJAS CEREMONIJĀ

Viens no Viņķeles argumentiem par labu tam, kādēļ Latvija pasūtījusi no kompānijas Astra Zeneca maksimālo vakcīnu pret Covid-19 daudzumu, bijis tāds, ka pētījumā tā vienīgā no visām spējusi pārtraukt vīrusa transmisijas ķēdi. To Viņķele publiski paudusi vairākkārt.

Arī ziņojumā, kuru Viņķele neilgi pirms demisijas, 1.decembrī,  iesniedza valdībai, tieši pateikts: “Vakcīnu īpašības, iedarbīgums un efektivitāte nav pilnībā zināma, tai skaitā nav datu par tās spējām pārtraukt vīrusa transmisiju”.

Sarunā ar Rus.lsm.lv Viņķele skaidroja – par AstraZeneca vakcīnas unikālajām spējām viņai vēl rudenī stāstījuši eksperti, to vidū Uga Dumpis. Tomēr pats infektologs to noliedz.


Astra Zeneca izstrādātāja - Oksfordas Universitātes paziņojumā presei sacīts, ka “sākotnējās pazīmes liecina, ka vakcīna varētu samazināt vīrusa transmisiju, pateicoties novērotajam asimptomātiskās inficēšanās gadījumu samazinājumam”. Tomēr šie sākotnējie rezultāti vēl nav apstiprināti ar papildu datiem.

“Es neatceros, ka būtu runājis ar ministri par vakcīnām un inficēšanās ķēdēm,” portālam Rus.lsm.lv saka Uga Dumpis. Dati par vakcīnas spējām pārtraukt transmisijas ķēdi būs zināmi tikai tad, kad būs publicēti trešās fāzes pētījuma rezultāti un vakcīna būs reģistrēta.

Eiropas Zāļu aģentūra par vakcīnas Astra Zeneca reģistrēšanu un atzīšanu nāks klajā tikai 2020.gada 29.janvārī.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [17]

Marita Ulpe 20.01.2021 18:23
Varbūt liksim viņai mieru, aizgāja, bet nekas jau nemainās, kura tad žēl palika, aprunā, es domāju, ka par daudz klusē. Tā bija sievietes loģika, tagad iepazīsiet citu-bezierunu pavēles
Valentīna Saleniece 18.01.2021 20:44
Drusku no krievu leksikas....Tā jau ir mūsu "puļemjotčica Anka"
Ārijs Skujiņš 17.01.2021 23:44
Nopērt ar nātrēm,un uz retām sāli uzkaisīt.
Rasma Riekstiņa 17.01.2021 21:25
(flag:lt) man patik
Vitamīns 17.01.2021 01:19
Jā, izrādas ,ka visi balti un pūkaini, tikai nabaga Viņķele pie visa vainīga-- tak varbūt beidziet viņu apsaukāt,vai tad vairs nav citu problēmu,kā tikai Viņķeles cūkošana pa visu internet--pretīgi lasīt,liekat tak tam cilvēkam mieru,.
D 16.01.2021 23:39
Nevar naudu sadalīt,tagad ar sūdiem mētāsies.
Jānis 16.01.2021 23:38
Vai te jau nav jārunā par apzinātu vai neapzinātu kaitniecību un jāierosina krimināllieta ???
Zubijs 16.01.2021 23:37
Neesmu Viņķeles fans, bet raksta autoriem pirms šādiem apgalvojumiem vajadzētu painteresēties par konkrēto vakcīnu klīnisko pētījumu dizainu. Pfizer un Moderna pētījumos netika analizēta iespējama bezsimptomātiska saslimšana (un kā mēs zinam arī inficēts bezsimptomu pacients var inficēt citus), savukārt AstrasZenekas vakcīnai visiem tika veikta testēšana uz Covid (arī pētījuma dalībniekiem bez simptomiem). Tādēļ arī šādi secinājumi, ka šī ir vienīgā vakcīna, kas pierāda transmisijas samazināšanu!
Vakcīnas visas ir labas un drošas, taču par transmisiju pierādījumi ir tikai vienai.
andris >> Zubijs 16.01.2021 23:37
Tu esi bērna līmenī. Neviens un nevienas vakcīnas nav pētījis, bet katram ir tikai un vienīgi savs viedoklis. Tagad kad pirmie miljoni tiks nopotēti, paies kāds gads, tikai tad sāks kaut ko pētīt. Uz priekšu laboratorijas pelītes, potējaties, uz priekšu!!!!!!!
Kaspars 16.01.2021 23:36
Sitiet mani nost ar skābu gurķi,bet sajūta,ka visur iesaitīts "kāposts",liels "kāposts".Maskas,vakcīnas,dažādi preču ierobežojumi noteiktiem veikaliem,mazo uzņēmumu tīša iznīcināšana utt.Uzlikt viņiem uz valsti un iedzīvotājiem,ka tik "kāposts".

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss