Prātam neaptverami. Pensionārs Tallinā bērnu klātbūtnē nošauj jauno māmiņu

ATVADU FOTOGALERIJA 36-gadīgās, ŠARMANTĀS POĻINAS PIEMIŅAI.

Prātam neaptverami. Pensionārs Tallinā bērnu klātbūtnē nošauj jauno māmiņu
Komentāri[5] Bilžu galerija[24] 08.01.2021 18:52
2021.gada 5.janvārī, Tallinā noticis šaušalīgs noziegums - dzīvoklī nošauta 36 gadus veca sieviete, divu bērnu māte Poļina. Saistībā ar slepkavību ticis aizturēts viņas 80 gadus vecais apakšstāva kaimiņš, kuram esot traucējusi bērnu trokšņošana.

5.janvārī īsi pirms plkst. 20.00 policija saņēma izsaukumu uz daudzdzīvokļu ēku Tallinas austrumos, kur bija dzirdami šāvienu trokšņi. Dzīvoklī bērnu klātbūtnē tika atrasta 36 gadus veca sieviete ar šautām brūcēm. Viņa smagā stāvoklī tika nogādāta slimnīcā, taču vēlāk no gūtajiem ievainojumiem mira.ATVADU FOTOGALERIJA 36 gadus VECĀS UN ŠARMANTĀS POĻINAS PIEMIŅAI.
Policija noskaidrojusi, ka sievieti nošāvis 80 gadus vecs pensionārs, kurš ar automašīnu Renault aizmucis no nozieguma vietas. Pateicoties aculieciniekiem pēc pusstundas viņš tika aizturēts pavisam citā Tallinas rajonā.
Nozieguma motīvs - pensionāram esot traucējusi 36 gadus vecās Poļinas bērnu trokšņošana dzīvoklī virs viņa.

Policija preses konferencē pauž, ka slepkavība notikusi bērnu acu priekšā - uzreiz pēc tam, kad māte atvēra dzīvokļa durvis. Aizdomās turamais trīsreiz izšāva no revolvera un aizbēga no notikuma vietas.

Vīrietis pirms došanās pensijā strādājis par brīvprātīgo policijā. Aizdomās turamais no 1995. līdz 2016. gadam bijis policista palīgs. 2016.gadā viņš tika atbrīvots no policista palīga pienākumu pildīšanas, jo neizpildīja likumā noteiktos kritērijus. Viņam nav ieroča nēsāšanas atļaujas.


Igaunijas premjerministrs Jiri Ratass asi nosodījis slepkavas rīcību un uzticas, ka tiesībsargājošās iestādes noskaidros visus lietas apstākļus un sauks vainīgo pie atbildības.

Visdziļākā līdzjūtība Poļinas tuviniekiem un draugiem.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
leo 12.01.2021 21:27
šis nudien ir drausmīgi

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss