Zināms izcilā rokmūziķa Gvido Lingas nāves iemesls un pēdējie, traģiskie dzīves mirkļi

Zināms izcilā rokmūziķa Gvido Lingas nāves iemesls un pēdējie, traģiskie dzīves mirkļi
Komentāri[2] Bilžu galerija[43] 24.12.2020 18:48

2020. gada 20. decembra rītā mūžībā tika aizsaukts 51 gadu vecais rokmūziķis Gvido Linga.Žurnālam Privātā Dzīve viņa brālis, režisors un producents Igors Linga skaidro pēdējo dienu notikumus Gvido dzīvē šajā saulē.

15. decembra pēcpusdienā Igors ar brāli esot sazvanījušies un nekas neliecināja, ka viņam kas kaitētu, taču ap pulksten pieciem Gvido palicis slikti.


"Gvido sieva Evija stāstīja, ka viņa atnākusi mājās un redzējusi, ka Gvido tā jocīgi sēž savā istabā otrajā stāvā, elpo ātri un sekli. Viņa vaicājusi, vai viss ir labi, un viņš atbildēja: "Jā, viss kārtībā!"" - saka Igors Linga. Abu brāļu bildes skatiet fotogalerijā.


Tomēr Gvido sieva pieņēma lēmumu izsaukt ātro palīdzību. Gvido pats esot spējis iekāpt ātrās palīdzības mašīnā, taču mirkli vēlāk viņam esot apstājusies sirds. Mediķi ātrās palīdzības mašīnā 40 minūtes esot centušies atjaunot Gvido sirdsdarbību, kas arī izdevies.

"Gvido aizveda uz reanimāciju, kur konstatēja, ka viņam ir katastrofāls plaušu karsonis. Vienā plaušā ir ūdens, un bija gan jāuztur Gvido dzīvība, gan jāārstē plaušu karsonis," saka Igors.


"Viņam jau bija iestājusies koma... Gan ārsti, gan māsiņas, kurām mēs, tuvinieki, izsakām visdziļāko pateicību, cīnījās par Gvido dzīvību veselas piecas dienas, līdz svētdien astoņos no rīta saņēmām zvanu – sirds ir apstājusies..."

Uzziņai:

Svētdien, 2020.gada 20. decembrī, mūžībā devies leģendārās grupas "Linga" dibinātājs un līderis Gvido Linga, Latvijas Radio pavēstīja viņa brālis, režisors Igors Linga.
Mūziķa vecākais brālis Igors Linga Latvijas Radio pastāstīja, ka Gvido iepriekš nebija nekādu slimību, bet pirms piecām dienām viņam pēkšņi sākās ļoti nopietnas problēmas ar sirdi. Gvido sirds apstājusies ātrās palīdzības mašīnā.

Gvido Linga dzimis 1969. gada 16. jūnijā, viņš ir daudzu dziesmu un hitu autors. ATVADU FOTOGALERIJA.


Astoņdesmitajos gados Gvido spēlējis grupās “Ārprāc” un “Zig zag”, bet 1988. gada nogalē izveidojis grupu “Linga”, kuras pirmā lielā uzstāšanās bija 1989. gada festivālā “Roks par neatkarību”

Gvido Linga pēdējos gados darbojies arī kā "Latvijas radio 2" dīdžejs un ētera personība.

Linga kopā ar sievu Eviju audzināja divus dēlus - Danu un Svenu.

Vēl 2020.gada gada sākumā mūziķis VEF Kultūras pilī ar grupas "Linga" koncertu atzīmēja uzreiz divas jubilejas - savu 50. dzimšanas dienu un 30 gadu jubileju grupai “Linga”, kuras sastāvā iekļāvies arī Gvido vecākais dēls, nesen pilngadību sasniegušais Svens.


Grupas "Linga" populārāko skaņdarbu vidū ir daudz dziesmas: “Nāc dejot”, “Krodziņš”, “Signe melo”, “Šeit šeit” un citas.


GVIDO BIJA SPILGTS, IESPAIDĪGS UN KRĀSAINS CILVĒKS - TAMDĒĻ ARĪ MŪSU FOTOGALERIJA IR KRĀSAINA NO GVIDA JAUNĪBAS LĪDZ BRIEDUMA GADIEMIzsakām visdziļāko līdzjūtību, piederīgajiem, draugiem un personīgi Igoram Lingam.


Publiska atvadīšanās no mūziķa Gvido Lingas notiks Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī, no plkst. 11 līdz 16 bufetes picērijas “Ansamblis” āra nojumē, Robežu ielā 38, Rīgā, informē Igors Linga. Apmeklētājiem ir obligātas sejas un deguna aizsargmaskas un divu metru distances ievērošana, kā arī citi valstī noteiktie ierobežojumi Covid-19 izplatības mazināšanai.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Komentāri [2]

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss