Levita kungs, varbūt tomēr varat pieciest tos 'nabaga' 5960 EUR mēnesī un neprasīt algas pieaugumu?

Man nevajag atbildi, Levita kungs. Atbildiet pats sev! Ar cieņu, Rojs Puķe (Latvijas lepnums 2019).

Levita kungs, varbūt tomēr varat pieciest tos 'nabaga' 5960 EUR mēnesī un neprasīt algas pieaugumu?
Komentāri[14] Bilžu galerija[9] 22.11.2020 14:53

Pēc jaunieša Roja Puķes izraisītā skandāla Valsts prezidents Egils Levits esot gatavs atteikties no algas pieauguma nākamgad. Valsts prezidenta kanceleja vērsusies Saeimā ar aicinājumu prezidenta Egila Levita atalgojumam 2021. gadā nepiemērot ikgadējo indeksāciju. Šāda vēstule nosūtīta Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājam Mārtiņam Bondaram saistībā ar 2021. gada budžeta pieprasījumu.

Ņemot vērā pašreizējo situāciju, ko negatīvi ietekmējusi Covid-19 vīrusa izplatība, Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Levita vārdā rosināja prezidenta atalgojumam 2021. gadā nepiemērot ikgadējo indeksāciju un saglabāt to 2020. gadā noteiktajā apmērā.

"Latvijas lepnums 2019" Rojs Puķe FOTOGALERIJĀ.

Lūk, Roja Puķes vēstule "valstsgribim":

"Cien. Levita kungs!

Man ir bijis tas gods ar Jums tikties personīgi. Es viesojos pie Jums 2019.gada nogalē, kad prezidenta pilī uzņēmāt "Latvijas lepnums" titulu ieguvējus. Pārmijām dažus vārdus un Jūs izteicāt atbalstu manām aktivitātēm, par ko biju priecīgs un patiesi lepojos.

Es neesmu izglītots politikā un neuzskatu sevi par ekspertu ekonomikā, bet, kā Jūs zināt, nodarbojos ar labdarības projektiem. Es katru dienu saņemu desmitiem vēstuļu no cilvēkiem, kuriemir nepieciešams sabiedrības atbalsts. Mēs to sniedzam. Mēs cenšamies palīdzēt, kā vien iespējams! Es jūtu šo noskaņu, kas valda sabiedrībā. Mēs visi zinām, ka šobrīd ir sākusies, iespējams, lielākā krīze mūsu valstī. Brīdī, kad daudzi cilvēki paliek bez darba un iztikas lidzekļiem, kad uzņēmēji ir spiesti nevis attīstīt, bet gan samazināt vai pat izbeigt savu uzņēmumu darbību, krīzē, kad tiek celti arī nodokļi, Jūs vēlaties sev palielināt atalgojumu! Man tiešām rodas sajūta, ka dzīvojam dažādās valstīs. Jūs "savā" Latvijā, bet pārējie iedzīvotāji "savā". Jums ir "savi" ekonomiskie rādītāji un, acīmredzot, izaugsme, bet mums "sava", krīze un ekonomiskā lejupslīde. Tad rodas loģisks jautājums - kā labā Jūs strādājat? Kādi ir Jūsu mērķi un ko Jūs vēlaties panākt?

Es nešaubos, ka augstākajai valsts amatpersonai ir jāsaņem atbilstošs atalgojums un tas, droši vien, uz kopējiem cipariem nebūs nekas traģisks, ja šo algas pielikumu Jūs saņemsiet, bet vai tas jādara tagad? Jūs amatā būsiet vēl līdz 2023.gada 8 jūlijam. Varbūt gadu-pusotru var vēl pieciest ar šī brīža 5960 eiro mēnesī, neskaitot ikmēneša reprezentatīvos izdevumus (kas sastāda 1192 eiro)? Vai tiešām ar šādiem cipariem "jūsu" Latvijā nevar izdzīvot?

Man tie šķiet kosmiski cipari! Ar šādu naudu "mūsu" Latvijā var ļoti labi dzīvot trīs ģimenes. Es saprotu, ka mans viedoklis neietekmēs Jūsu lēmumu, bet es aicinu aizdomāties: ja, tomēr, pienāks diena un mēs ar Jums dzīvosim "vienā" Latvijā, kā jūs skatīsieties acīs tiem bērniem, kuriem nepieciešami līdzekļi, lai viņi varētu staigāt, runāt, skriet un kļūt par pilnvērtīgiem sabiedrības locekļiem. Lai nākotnē maksātu Latvijai nodokļus, no kuriem arī Jūsu pēcteči, nākamie prezidenti, saņems savus ikmēneša atalgojumus?! Kā jūs skatīsieties acīs viņu vecākiem, kuri dzīvo "savā" valstī un krīzes dēļ saņem ar katru dienu mazāk un ir spiesti pārkāpt savam lepnumam un lūgt palīdzību sabiedrībai, lai viņu bērni varētu dzīvot?

Man nevajag atbildēt. Atbildiet pats sev!

Ar cieņu, Rojs Puķe (Latvijas lepnums 2019)"

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [14]

sexx 28.11.2020 14:32
CEKC Знaкoмствa - здеcь все девки дaют в пoпу и бepут в pот, бeз дeнeг и oтношeний, все бeсплатнo и анoнимнo! Зaxоди и выбeрай дeвку ----- www.bit.do/exvo
Livija Dementjeva 26.11.2020 21:53
LOTI ATBILDIGS AMATS ,JASTRADA VIRSSTUDAS UN GALVENAIS VIGRUTAKAIS IR NEPARTRAUKTI SMAIDIT ,JO JA DAUDZ SMAIDA RODAS GRUMBAS ,UN VAI JUS DEBILIE LATVIJAS IEDZIVOTAJI ZINIET CIK MAKSA PLASTIKA OPERACIJA UN TADEL MAN VAJAGA ALGAS PIELIKUMU
u ja te ja esi miere 24.11.2020 21:20
joteutin igrekojusi loti pret sevi un tokungu loti ja jatedu aldzinupresa
es 24.11.2020 21:08
domeju kateutine nevigi stipri greko ja tepec nev a mieru pamezeku suminu ja darit todarbu
Vienistabas dzīvoklis - seši cilvēki 24.11.2020 15:41
nabaga Egilam tgd būs jāzīvo tikai ar 6 tūkstošiem eiro mēnesī. Mēs ģimenes vārdā izsakām visdziļako līdzjūtību. Mums uz visiem kopā ir 10x mazāk.
lai laba veselība prezidentam sešiem tūkstošiem eu 23.11.2020 19:13
starptautiskā skandālā jau iekļuvis mūsu valsts gribis............
kad pensionāriem nav ko ēst un nepietiek zālēm 23.11.2020 19:00
Levita kungs! Atkāpieties pēc šī skandāla! jau Krievija raksta par Jums šai sakarā!
Jānis 23.11.2020 17:26
Kauns, Egil..
bēda 23.11.2020 16:47
Nu un kāpēc neviens neprasa padalīties ienākumos tādiem bagātniekiem kā Dūklavs , šlesers ''škēle, krištopāns un vairāki citi miljonāri, Ja viņi atteiktos no mēneša ienākumiem virs 1000 eu un padalītos ar tiem , kuriem patreiz nav ienākumu. Latvijā vairs nebūtu nabagu. Ne Levits ne Kariņš nav tie bagātākie Latvijā. Lembergs jau dalītos, bet viņam pašam nav pat par ko maizīti nopirkt.
Par ebrejiem >> bēda 23.11.2020 17:25
TU maldies. LEVITS ir ļoti bagāts. Tā tauta pieticību nemīl...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss