Kā siļķes mucā! Rīgas maratonu atceļ, bet Gobzema balagānā ļauj plecu pie pleca spiesties simtiem cilvēku

FOTO: Šeit nebija divu metru un nebija pat 50 centimetru distances.

Kā siļķes mucā! Rīgas maratonu atceļ, bet Gobzema balagānā ļauj plecu pie pleca spiesties simtiem cilvēku
Komentāri[56] Bilžu galerija[16] 10.10.2020 19:42
Skandalozais Saeimas deputāts Aldis Gobzems aicināja tautas pulcēšanos ielās 2020.gada 10.oktobrī, lai mainītu valsti un politiku, iestātos pret nesamērīgu nekustamā īpašuma nodokli un paustu savu pozīciju arī citos jautājumos.

FOTOGALERIJĀ Covid-19 otrā viļņa pīķa stundā simtiem cilvēku plecu pie pleca


Uzziņai:
Ministru kabinets piektdien, 2020.gada 9.oktobrī ārkārtas sēdē lēma atcelt šajā nogalē plānoto "Rimi" Rīgas maratonu.

Uzklausot teju visu valdības pārstāvju paustās bažas par Rīgas maratona rīkošanu laikā, kad valstī aug saslimstība ar Covid-19, "Rimi" Rīgas maratona direktors Aigars Nords ministriem skaidroja, ka Rīgas maratons iecerēts divas dienas un deviņās dažādās distancēs, turklāt visa pasākuma laikā netikšot pārkāpti valstī paredzētie noteikumi.

Savukārt Aldis Gobzems pauda, ka aicina pasākumā piedalīties visu partiju un profesiju cilvēkus, kuri ir neapmierināti ar esošās varas attieksmi pret sabiedrība. Politiķis norādīja, ka aicinās dalībniekus pasākumā publiski izteikties.

Deputāts norādīja, ka attiecībā uz 10.oktobra pasākumu viņš saskata trīs iespējamos scenārijus. Ja uz pasākumu ieradīsies 100 cilvēki, Gobzems tajā pašā dienā aiziešot prom no politikas.

Ja atnāks 1000 cilvēki, tad politiķis būšot pilnībā pārliecināts, ka sabiedrība ir jāturpina “modināt”, savukārt 10 000 dalībnieku liecinātu, ka pārmaiņas nav tālu, norādīja politiķis. 10.oktobra pasākums neesot saistīts ar jaunās partijas gaidāmo dibināšanu, pauda deputāts.

Atbildot uz jautājumiem topošo partiju, deputāts norādīja, ka motivācijas vēstules ir saņemtas no 500 līdz 600 cilvēkiem. Gobzems esot ticies ar apmēram 200 cilvēkiem un viņam esot “laba sajūta”, ka ir liels atbalsts plašos sabiedrības slāņos.

Ekrānuzņēmumi no Delfi.lv tiešraides video.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [56] ››
Ligita Tetere 30.10.2020 20:16
Jā,atļauj,atļāva tad pat arī Melngalvju namā iekštelpās plecu pie pleca ballēt un dancot bez maskām.Ko nu?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss