Skarba kritika par jauno raidījumu "Pārtikas revidents". Veselīgākais produkts pat netiek pieminēts!

Skarba kritika par jauno raidījumu "Pārtikas revidents". Veselīgākais produkts pat netiek pieminēts!
Komentāri[11] Bilžu galerija[16] 22.10.2020 16:41
Vispirms jau jāpateicas Latvijas Televīzijai un LTV Ziņu dienestam par to, ka skatītājus gan zilajos ekrānos, gan internetā iepriecina ne tikai ierastie rutīnas raidījumi, bet arī aktuāli jaunumi šai grūtajā 2020. gadā.


Jauno raidījumu vada diktore Ieva Strazdiņa, kuru no kanāla Rīga TV24 pārvilinājis LTV guru, žurnālists un redaktors Guntis Bojārs. Viss jau būtu labi, ja vien jaunā raidījuma vadītāja neizceltos ar pārliekiem pārspīlējumiem, piemēram, ejot sēnēs, ar stundām ilgi veidotu frizūras ondulāciju un make-up gluži kā 18 gadīgai modelei žurnāla Cosmopolitan vākam...


SKAĻŠ NOSAUKUMS: PIENS! Taču nosaukumā netiek norādīts, ka runa būs tikai par govs pienu un atsevišķu sojas pienu reklāmu... Skatītājs tiek maldināts!"Pārtikas revidents 2. sērija. Piens." (raidījumu var noskatīties šeit) Šādi tika nosaukts projekta otrais raidījums ar anotāciju: Šoreiz par pienu. Latvijas veikalu plauktus aizvien straujāk iekaro dažādas tā alternatīvas – bezlaktozes un augu izcelsmes produkti. No kurienes nāk piens, kas atrodams Latvijas veikalu plauktos? Vai plašais alternatīvu piedāvājums nozīmē, ka piens nemaz nav tik veselīgs?

Tomēr ne vārda par daudz veselīgāko kazas pienu! Tas noticis neadekvāti... Tad jau būtu līdzvērtīgi raidījumu nosaukt "OLAS", bet tajā ne ar vārdu nepieminēt paipalu olas, kuras zinātnieki jau sen atzinuši un pierādījuši par 3 līdz 4 reizes veselīgākām cilvēka organismam un veselībai, salīdzinot ar vistu olām.

KAZAS PIENS UN KAZAS SIERS. UN, JĀ! - ARĪ KAZAS PIENA SVIESTS!


Pasterizēts (tātad veselībai drošs!) kazas piens un tā produkti: kazas siers un sviests, kā arī kazas gaļa Latvijā ir nopērkama, piemēram, Brāļu tirdziņos Rīgā zemnieku saimniecības "Dāru kazu siers" stendā. Ceturtdienās pie T/C Minska Purvciemā, piektdienās pie Maximas Deglava Pļavniekos.


Uzņēmējs Dainis Erbss (skatiet fotogalerijā) no Tukuma novada Tumes pagasta saimniecības 'DĀRI' pats ir saimnieks, tirgotājs un laipni pastāsta par savas zemnieku saimniecības produkciju pircējiem abās tirdzniecības vietās.

Portāla Vipi.tv redakcijas kolektīvs iesaka Dāru kāzu sieru, pienu, sviestu! Esam nogaršojuši un atzinuši! Ierindojuši gardumu un vietējo ražojumu vitamīnu sarakstā. Uzņēmējs Dainis Erbss (tālrunis +371 29141824)


Starp citu, uzziņai!

Ivars Jermolovičs, Rīgas Centrāltirgus (RCT) paviljonu vadītājs sadarbībā ar RCT Sanitārās uzraudzības nodaļu portālam Vipi.tv apstiprina arī savu iesaisti sabiedrības informēšanā par tik ļoti veselīgo produktu:


"Kazas piena produkciju ir atļauts tirgot tikai termiski apstrādātu, tas tiek saistīts ar iespējamu ērču encefalīta klātbūtni. Šis faktors iespējams ierobežo gan piedāvājumu, gan pieprasījumu, bet kazas sieri RCT ir nopērkami.  Piemēram pie SIA Danzeme, SIA Eiromiks (abi Gastronomijas paviljona vitrīnu saliņās). Arī Sakņu paviljonā, pie izejas uz tirgus teritoriju - SIA Dipa."


Dāru kazu siers:

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [11]

janka 26.11.2020 20:10
Revidentu neviens neskatās, bet kazas pienu gan dzer gudrākie cilvēki
šeku reku 16.11.2020 21:30
pilnīgs bezpreģels tas raidījums, tāpēc jau arī reitingi ir tieši nekādi. Citi Bojāra izstrādājumi ir kvalitatīvāki
krūmiņu ģimene 01.11.2020 22:40
ģeniāls raidījums nav neviens, bet patīkami, ka ltv kaut ko cenšas. Jā par kazas pienu piekrītam, ir daudz veselīgāks, pat ārstējošs salidzinot ar citiem produktiem
rainis 31.10.2020 22:40
Raidījums ir supervājš un nekompetents
liene 30.10.2020 23:48
Biju pie daiņa pēc sieriem, ļoti garšīgi
Māris Miķelsons 25.10.2020 21:38
Virspusējs sviests! Uzmanības novēršanai..
ina 25.10.2020 20:33
par kazas pienu pilnīga taisnība. to jau sen ārsti pierādījuši . Un desmitreiz veselīgāks!
Gurmāns >> ina 25.10.2020 20:59
tāpat kā papipalu olas 5 vērtīgākas; tāpat kā tītara krūtiņa fileja piecreiz veselīgāka par vistu
Alfa 25.10.2020 20:21
LTv paliek arvien garlaicīgāka, tv trijnieks jau sen stipri priekšā
Mjā 25.10.2020 20:11
pagaidām jaunais raidījums tāds pašķidrs un primitīvs

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss