Dievs nedod, ja izcili melīgais un ļoti resnais Tramps tuvāko nedēļu laikā 'noliks karoti'

Dievs nedod, bet, ja nu gadījumā gadīsies, ka Donalds Tramps nākamo nedēļu laikā aizies mūžībā, tad tas būs absolūts bezprecedenta gadījums Amerikas vēsturē.

Dievs nedod, ja izcili melīgais un ļoti resnais Tramps tuvāko nedēļu laikā 'noliks karoti'
Komentāri[12] Bilžu galerija[11] 04.10.2020 20:08
Dievs nedod, bet, ja nu gadījumā gadīsies, ka Donalds Tramps nākamo nedēļu laikā aizies mūžībā, tad tas būs absolūts bezprecedenta gadījums Amerikas vēsturē - tik skarbs ir pazīstamais latviešu žurnālists Kārlis Streips.


“Iespējams, ka Baidens ir sešdesmit metru attālumā, bet vienalga viņam uz sejas būs lielākā maska, kādu tu jebkad esi ieraudzījis,” tāds bija prezidenta skaidrojums. Tas bija otrdien, 29. septembrī.


FOTOGALERIJĀ AR COVID-19 saslimušie Donalds un Melānija Trampi


Kārlis Streips:

"Dievs nedod, ja Tramps “noliks karoti”. Taču nevaru nedomāt par jēdzienu “karma”.
Cik var spriest, cilvēki ap prezidentu Trampu koronavīrusu sāka saķert 25. septembrī, kad Baltā nama dārzā prezidents prezentēja jauno kandidāti Augstākajai tiesai. Iespējams, tas bija jau minēto debašu kontekstā, kad daudzi prezidenta darbinieki un kolēģi lidoja kopā ar viņu lidmašīnā un, atgriežoties Vašingtonā, atsevišķi no tiem arī lidoja helikopterā, kur, protams, sociālā distancēšanās ir pilnīgi neiespējama.

Un tas viss laikā, kad Covid-19 infekciju skaits Amerikā ir pāri septiņiem miljoniem, un nāvju skaits ātri tuvojas ceturtdaļmiljonam. Abos gadījumos daudz, daudz vairāk nekā jebkurā citā valstī pasaulē. Nevar nesecināt, ka fakts, ka Amerikas prezidents ir saslimis ar Covid-19 vīrusu, ir pavisam, pavisam likumsakarīgs rezultāts viņa uzvedībai.

Prezidents, prezidenta kundze, prezidenta padomniece Houpa Hiksa, prezidenta padomniece Kelijanna Konveja, prezidenta kampaņas vadītājs Bils Stepiens – visi ir inficēti, visi ir saslimuši, un nepārprotami tas ir lielā mērā tāpēc, ka visas pandēmijas garumā Donalds Tramps ir ņirgājies par tiem, kuri nēsā maskas un tiem, kuri citādi cenšas ievērot epidemiologu rekomendācijas.
Brīvdienās uzzinājām, ka Amerikas prezidents ir aizvests uz militāru slimnīcu. Tas bija pateicoties “rūpju pārpilnībai,” tā skaidroja viņa cilvēki.

Vienīgais tvīts no prezidenta pēc nonākšanas slimnīcā bija sestdien pusseptiņos no rīta pēc Latvijas laika, tātad īsi pēc pusnakts Vašingtonā. “Man šķiet, ka iet labi,” tā rakstīja prezidents.

“Paldies visiem pēc kārtas. MĪLESTĪBA!” Šī komentāra rakstīšanas brīdī nebija skaidrs, cik nopietna bija prezidenta saslimstība. Vēstīts, viņu ārstē ar remdesivīru , kas ir pagaidām eksperimentāls medikaments.

Katrā gadījumā negribu būt cilvēks, kurš cer, ka kāds cits cilvēks “noliks karoti” tikai tāpēc, ka man nepatīk viņa politika. Taču nevaru nedomāt par jēdzienu “karma.”

“Iespējams, ka viņš ir sešdesmit metru attālumā, bet vienalga viņam uz sejas būs lielākā maska, kādu tu jebkad esi ieraudzījis,” tāds bija prezidenta “skaidrojums.” Tas bija otrdien, 29. septembrī.

Piektdien, 2. oktobrī, pamodos, pagatavoju tēju, ieslēdzu datoru, un atradu tvītu, kurā prezidents Tramps bija rakstījis: “Šovakar pirmajai lēdijai un man bija pozitīvs Covid-19 testa rezultāts. Nekavējoties uzsāksim karantīnas un atkopšanās procesu. Kopā mēs to pārvarēsim.”

Tvītu ieraudzīju apmēram pusstundu pēc tam, kad Tramps to bija izvietojis internetā. Daudz nedomādams, ieliku to Feisbukā un rakstīju, ka prezidentam ir 74 gadi, viņš ir ļoti resns, un viņa diēta atbilst seno alu cilvēku principiem. Varbūt ir ļaunprātīgi domāt par papildus saslimstības jautājumu, bet patlaban dzeru pirmo tasi tējas un nudien jūtos ļaunprātīgs.

Un, lai arī cik ļoti negribētos tā domāt, ir tomēr arī jāapsver iespēja, ka prezidents par savu saslimstību vienkārši melo. Varbūt tāpēc, ka grib izvairīties no tālākām debatēm ar Džo Baidenu. Varbūt cer, ka tā viņš piesaistīs papildu atbalstu nu jau tikai pēc četrām nedēļām gaidāmajās valsts prezidenta vēlēšanās – lūk, nabaga Donaldiņš saslimis, balsosim par viņu.

Katrā gadījumā šis ir cilvēks, kurš kopš laika gala ir melojis absolūti bez jebkādas aiztures. Viņa vadītajam Baltajam namam uzticamības nav bijis jau ļoti sen. Un līdz ar to, ja Tramps paziņo, ka viņam ir vīruss – ticēt, neticēt?

Ja viņa dakteris vēsta par remdesivīru. Ticēt, neticēt? Šogad vasarā Tramps bazūnēja apgalvojumu, ka viņš preventīvi bija uzsācis hidroksihlorohīna kursu.

Tas bija laikā, kad kāds viņam bija iestāstījis, ka tā var būt brīnumzāle pret Covid-19 vīrusu, un tas nekas, ka patiesībā tā var radīt letālu iznākumu cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar sirdi.

Tik tiešām prezidents izmantoja šo medikamentu? Ticēt, neticēt?

Grūti spriest, kas notiks tālāk, ja Amerikas prezidents tik tiešām ir nopietni saslimis tikai pāris nedēļas pirms vēlēšanām. Ja viņš tik tiešām ir slims, tad nākamajās dienās un nedēļās nekādi ralliji nesanāks.

Vēlēšanas būs 2020.gada 3. novembrī."

Pilnu rakstu lasiet LA.lv


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [12] ››
Vess 08.11.2020 01:34
nu jau gan ir zaudējis , līdz ar to arī "nolicis karoti" kā politiķis

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss