Policijā uzsākts process pret Viņķeli par dubulto 'FUCK YOU' un pašas izdoto noteikumu neievērošanu diskotēkā

Par Viņķeles „epidēmijas fakuču diskotēku”. Apkampusies ar dīdžeju un tautai rāda 'fakučus' - lūk, cik ļoti veselības ministre nokaitinājusi sabiedrību.

Policijā uzsākts process pret Viņķeli par dubulto 'FUCK YOU' un pašas izdoto noteikumu neievērošanu diskotēkā
Komentāri[24] Bilžu galerija[17] 27.07.2020 23:02

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirknī sākta administratīvā lietvedība par veselības ministres Ilzes Viņķeles „epidēmijas fakuču diskotēku”, ārkārtas situācijas laikā neievērojot pašas ierosinātos un valdības apstiprinātos sociālās distancēšanās nosacījumus, vēsta portāls Pietiek.com.

„Vadoties pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 238.1 panta (lietvedības uzsākšana administratīvā pārkāpuma lietā), tika pieņemts lēmums par administratīvās lietvedības uzsākšanu pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 176.2 panta,” informē Rīgas Centra iecirkņa Kārtības policijas nodaļa. Pēc Pietiek rīcībā esošām ziņām, administratīvā lietvedība sākta jau pirms diviem mēnešiem, taču par tās rezultātiem ziņu pagaidām nav.

Viņķeles „epidēmijas fakuču diskotēka” plašu ievērību ieguva gan tāpēc, ka tajā veselības ministre bija fiksēta, pusapkampusies, plecu pie pleca ar dīdžeju, kas nepavisam nebija viņas ģimenes loceklis, gan arī tāpēc, ka politiķe „uzstāšanos” pavadīja ar žestiem, kas daudziem šķita publiskas valsts amatpersonas necienīgi: SKATIET FOTOGALERIJĀ.

Pietiek ir zināms, ka šīs pašas administratīvās lietvedības ietvaros tiek izvērtēta arī valsts prezidenta Egila Levita, ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa un Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces rīcība, tāpat bez vajadzības neievērojot sociālās distancēšanās normas. Tiesa, pēc visa spriežot, lietvedība beigsies bez jebkādas sodu uzlikšanas.

Kā zināms, virkne valdības pārstāvju ir izpelnījušies publisku kritiku, ārpus valsts ievērojot tādus pretvīrusa pasākumus, kādus Latvijā ir noteikuši citiem, bet paši pieķerti, tos neievērojot.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [24] ››
Ligita Tetere 31.07.2020 18:28
oww! common, everybody!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss