Pēc policijas iejaukšanās par meitas Mia foto Kivičs pieprasa astronomisku naudu

Sabiedrība uzskata, ka skandālists zaudējis realītātes sajūtu, jo nekāda Holivudas zvaigzne viņš nav.

Pēc policijas iejaukšanās par meitas Mia foto Kivičs pieprasa astronomisku naudu
Komentāri[31] Bilžu galerija[16] 15.07.2020 09:02
Jau vēstījām, ka 2020.gada jūlija sākumā piedzima mūziķa Andra Kiviča un viņa sievas Lienes Skulmes-Kivičas pirmdzimtā meitiņa Mia. Atkal bija skandāls - došanās mājās no Rīgas Dzemdību nama beidzās ar policijas iejaukšanos.


Pats mūziķis publicēja paziņojumu par notikušo konfliktu un savus sekotājus uzrunāja video, kurā nekautrējās skarbus vārdus veltīt pie Dzemdību nama sastaptajai žurnālistei, kā arī viņas pārstāvētās izdevniecības vadītājiem.


"Es neesmu ar mieru, ka filmē manu bērnu, atņemu viņai telefonu un viņa izsauc policiju, un tanī brīdī Andris un Liene Kiviči ir, iespējams, vienīgais pāris Latvijā, kurš pamet Dzemdību namu pēc darīšanas ar policiju un policijas eskortu," skaidroja mūziķis.


Kā atklāja Kivičs, viņš sievietes telefonu spēcīgi aizmetis puķu dobē, tomēr sievietei to izdevies atgūt un saglabāt iemūžinātos kadros.

Jaunākajā žurnālā Kas Jauns sacīts: Kivičs apgalvo, ka žurnāliste viņu vaktējusi krūmos, lai gan pie Dzemdību nama krūmu nemaz nav.


Andris esot rupji lamājies, tika izteikti izrēķināšanās draudi, turklāt ne tikai šai žurnālistei, bet arī izdevniecības īpašniekiem, raksta izdevums. Notikuma vietā ieradusies arī policija - skatiet fotogalerijā.

Pēc incidenta muzikants sazinājies ar žurnāla un izdevniecības pārstāvjiem: par 1000 eiro viņš esot gatavs atrādīt bērna foto un dalīties stāstos par savu ģimenes laimi.

Sabiedrība uzskata, ka skandālists zaudējis realitātes sajūtu, jo nekāda Holivudas zvaigzne viņš nav.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [31] ››
Bruno Šneiders 26.07.2020 16:52
Mazliet palabošu Lienīti.Kuram idiotam(ei)?Un ja kāds(a) arī atrodas,tad lai tik maksā.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss