VID priekšniece Jaunzeme noklusē darbinieku pārkāpumus; atklātībā nāk jauni fakti par "iecietību" pret likumpārkāpumiem

PUBLICĒJAM JAUNZEMES JAUNĪBAS DIENU FOTO.

VID priekšniece Jaunzeme noklusē darbinieku pārkāpumus; atklātībā nāk jauni fakti par "iecietību" pret likumpārkāpumiem
Komentāri[9] Bilžu galerija[12] 16.06.2020 21:40


JAUNZEMES JAUNĪBAS DIENU FOTO PĒDĒJAIS BILŽU GALERIJĀ

Kamēr Jaunzeme turpina noklusēt VID darbinieku pārkāpumus, atklātībā nāk aizvien jauni fakti par "iecietību" pret likumpārkāpumiem:

Kamēr Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme klusē par to, kad un kā tieši viņa pildīs finanšu ministra rīkojumu un atklās ziņas par viņas vadītās iestādes darbinieku pārkāpumiem, atklātībā nāk aizvien jauni fakti par VID vadītājas „iecietību” pret savu padoto nodarījumiem – pat likumpārkāpumiem, kurus oficiāli fiksējis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), vēsta portāls Pietiek.com.

"Sagaidu, lai nākotnē netiktu slēpti gadījumi, kas notiek VID," – ar šādu paziņojumu klajā ir nācis finanšu ministrs Jānis Reirs, norādot, ka ir devis rīkojumu informēt sabiedrību par visiem VID darbinieku pārkāpumiem, pildot amata pienākumus, jo citādi, ja sabiedrība netiek informēta par VID darbinieku pārkāpumiem, iedzīvotāji nevar sekot izmeklēšanas gaitai un uzzināt, vai un kāds sods piemērots pārkāpējiem.

Taču ne VID ģenerāldirektore, ne dienesta preses dienests joprojām nav vēlējušies atklāt – kad tieši un kādā tieši formā iestāde gatavojas izpildīt finanšu ministra rīkojumu un šo informāciju atklāt. Tikmēr jauni fakti demonstrē to, cik iecietīgi VID vadītāja līdz šim ir izturējusies pat pret darbiniekiem, kuru likumpārkāpumi ir oficiāli fiksēti.

Viena no šādām darbiniecēm ir Ineta Sjademe, kura ieņem Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu pārvaldes Ceturtās datu ticamības novērtējuma daļas galvenā nodokļu inspektores amatu, - viņas veiktu likumpārkāpumu oficiāli ir fiksējis KNAB.

„Ieguva informāciju (163 reizes) no VID informācijas sistēmām (datubāzēm) par sevi, sev un saviem radiniekiem piederošiem uzņēmumiem un radinieku darba devējiem, un ievadot informāciju VID Nodokļu informācijas sistēmās, tādējādi veica valsts amatpersonas amata funkcijas interešu konflikta situācijā un pārkāpa likuma “Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” 11.panta pirmajā daļā noteikto aizliegumu un 19.pantā valsts amatpersonai noteikto aizliegumu,” ir konstatējis KNAB.

Taču, neraugoties uz to, likumpārkāpēja I. Sjademe, kā rāda VID amatpersonu deklarāciju datu bāze, joprojām turpina darbu VID. Savukārt uz jautājumiem saistībā ar šo gadījumu I. Jaunzeme joprojām nav vēlējusies atbildēt.

Raksts pirmoreiz publicēts portālā Pietiek.com.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [9]

vectevs 22.06.2020 08:31
kamer bus iespeja nesoditi zagt tikmer ari zags.ka lai tic tiesibsargajosam iestadem ,generalprokuroru jaunu ievelja kurs sit pie krutim /tacu paliks ka vienmer/
Irina Seidare 20.06.2020 23:35
Varbūt būtu šo blēdi "jāizšauj" no VID, kā korķi no šampanieša
Edgars Kalniņš 20.06.2020 22:36
Tas tak normāli. Ja kāds atceras kādu laiku atpakaļ jau bija, ja nemaldos pārkāpumi VID kur apmēram 175 cilvēki iesaistīti no VID. Bet tā arī nevienu neatlaida, samainīja krēslus un viss.
Kā saka cita acī skabargu redz, savā baļķi neredz.
Reira kungam! 20.06.2020 22:34
a šitā sieviete turpinās to vid vadīt pēc tādiem skandāliem?
Guna Poškus 20.06.2020 21:38
Man šī te prieksniecīte-es izsakos ar vārdiem,kādus pielieto pārsvarā visas amatpersonas - šī te, šo te, šim te, it kā nespēdami noformulēt trikumu pareizi savai domai., tad nu saku, šī te prieksniecīte man no paša sākuma pēc lapsas izskatās un izliekās, aiz viltīgām actiņām un mākslīgā smaidiņa, slēpjas nesmukas lietas. Vai viņa vispār atbilst amatam, ko ieņem? Ziniet, minimālās algas pelnītājai - auklitei, VID aizsūta parādrakstu ar summu, cik viņa ir VID-am parādā. TĀTAD ZOG VISUR UN KAM NAV SLINKUMS.
cietums raud pēc tādiem 19.06.2020 03:36
Visa augša ar tādiem,un mēs vēl daudz ko nezinam!Vadošie amati-liekēži!
Jānis Pekstiņš. 18.06.2020 23:50
Piesedz.roka roku mazgā.
ha ha 18.06.2020 21:16
jaunībā izskatījās labāk!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss