Šokējoši! Sesks nogalinājis dzīvnieku un lepojas ar pastrādāto

Šokējoši! Sesks nogalinājis dzīvnieku un lepojas ar pastrādāto
Komentāri[8] Bilžu galerija[8] 09.06.2020 19:43
Kādreizējais Liepājas pilsētas mērs Uldis Sesks sociālajos tīklos padižojies ar "lepnumu" kā kurmim neļaut sarakt un sabojāt dārzu, dzīvnieku nogalinot.


Savā Facebook profilā Sesks bija dalījies ar bildi, kurā redzams nogalināts kurmis. Pie tās Liepājas pašvaldības pārstāvis rakstīja, ka "tagad ir zināms, kā kurmim neļaut sarakt un sabojāt dārzu." - FOTOGALERIJĀ PIEKTAIS FOTO.Pēc stundas Sesks ierakstu jau bija izdzēsis, pirms tam saņemot asus kritiskus vārdus no sekotājiem:


"Žēl nebija... Ir ierīces, kas atbaida kurmīšus!"


"Pilsētas mērs, kurš lepojas ar slepkavību. Respekt," - raksta ļaudis. Notikušo piefiksējis portāls Apollo.tvnet.lv, kurš arī saglabājis ekrānšāviņa foto.

Uldim Seskam ir 58 gadi. Viņš pazīstams arī kā veiksmīgs pašmāju auto rallija čempions.


Dzīvnieku aizsardzības likuma ievadā sacīts: "Cilvēces ētiskais pienākums ir nodrošināt visu sugu dzīvnieku labturību un aizsardzību, jo katrs īpatnis pats par sevi ir vērtība. Cilvēkam ir morāls pienākums cienīt jebkuru radību, izturēties pret dzīvniekiem ar iejutīgu sapratni un tos aizsargāt. Nevienam nav atļauts bez pamatota iemesla nogalināt dzīvnieku, nodarīt tam sāpes, radīt ciešanas vai citādi kaitēt."

Pēc publicētā attēla gan nav viennozīmīgi saprotams, kādā veidā dzīvnieks nogalināts. Turklāt šāds attēls varētu pārkāpt "Facebook" standartus.


Par dzīvniekam nodarītu kaitējumu "Facebook" neuzskata medības, makšķerēšanu, reliģisku upurēšanu, pārtikas sagatavošanu vai pārstrādi, kaitēkļu iznīdēšanu, pašaizsardzību vai sterilizāciju.

Sesks Liepājas mēra amatā bija no 1997. gada līdz 2018. gadam. Pašlaik viņš ir Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks stratēģiskās plānošanas jautājumos.


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
spozums 28.06.2020 02:32
labi edis tautas rekina tapec esam kur esam.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss