Šokējoši! Sesks nogalinājis dzīvnieku un lepojas ar pastrādāto

Šokējoši! Sesks nogalinājis dzīvnieku un lepojas ar pastrādāto
Komentāri[8] Bilžu galerija[8] 09.06.2020 19:43
Kādreizējais Liepājas pilsētas mērs Uldis Sesks sociālajos tīklos padižojies ar "lepnumu" kā kurmim neļaut sarakt un sabojāt dārzu, dzīvnieku nogalinot.


Savā Facebook profilā Sesks bija dalījies ar bildi, kurā redzams nogalināts kurmis. Pie tās Liepājas pašvaldības pārstāvis rakstīja, ka "tagad ir zināms, kā kurmim neļaut sarakt un sabojāt dārzu." - FOTOGALERIJĀ PIEKTAIS FOTO.Pēc stundas Sesks ierakstu jau bija izdzēsis, pirms tam saņemot asus kritiskus vārdus no sekotājiem:


"Žēl nebija... Ir ierīces, kas atbaida kurmīšus!"


"Pilsētas mērs, kurš lepojas ar slepkavību. Respekt," - raksta ļaudis. Notikušo piefiksējis portāls Apollo.tvnet.lv, kurš arī saglabājis ekrānšāviņa foto.

Uldim Seskam ir 58 gadi. Viņš pazīstams arī kā veiksmīgs pašmāju auto rallija čempions.


Dzīvnieku aizsardzības likuma ievadā sacīts: "Cilvēces ētiskais pienākums ir nodrošināt visu sugu dzīvnieku labturību un aizsardzību, jo katrs īpatnis pats par sevi ir vērtība. Cilvēkam ir morāls pienākums cienīt jebkuru radību, izturēties pret dzīvniekiem ar iejutīgu sapratni un tos aizsargāt. Nevienam nav atļauts bez pamatota iemesla nogalināt dzīvnieku, nodarīt tam sāpes, radīt ciešanas vai citādi kaitēt."

Pēc publicētā attēla gan nav viennozīmīgi saprotams, kādā veidā dzīvnieks nogalināts. Turklāt šāds attēls varētu pārkāpt "Facebook" standartus.


Par dzīvniekam nodarītu kaitējumu "Facebook" neuzskata medības, makšķerēšanu, reliģisku upurēšanu, pārtikas sagatavošanu vai pārstrādi, kaitēkļu iznīdēšanu, pašaizsardzību vai sterilizāciju.

Sesks Liepājas mēra amatā bija no 1997. gada līdz 2018. gadam. Pašlaik viņš ir Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks stratēģiskās plānošanas jautājumos.


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [8]

Tīna Blaževiča 20.06.2020 23:25
Un tāds cilvēks tik ilgus gadus bija pilsētas mērs.
diemžēl 16.06.2020 23:20
Ļoti smags cilvēks
Jānis Rozenbaums 16.06.2020 00:26
Tā nu tik ir ažiotāža ar veikalā pirktām lamatām kurmi noķēra. Tad lai ar likumu aizliedz un pie reizes visus pūšamos un citas kaitēkļu indes. Pilnīgi katrā veikalā kāds pesticīds pert sīkdzīvniekiem un insektiem iegādājams pilnīgi katrā! Tā visa ir slepkavošana pie žurku alas tableti vai granulas nolikt,novietot skudru lamatas, iepūst iršu pūznī ar jaudīgu pūšamo, izpūst telpu no visiem mošķiem,pakarināt mušu līmlentu,uzlikt bezmaksas sieru peļu slazdā, nomiglot kolerādus un tā bezgalīgi. Pēc kā izskatās? pēc masu slepkavības it īpaši lauku miglošana. To visu ar steigu ar likumu jāaizliedz!!! Pats savā zemeņu dārzā biju uzstādijis tieši tādu pašu verķi no kaimiņienes aizņēmos tas draņķis apkārt lamatām apgāja i pū dī otrreizeiz tāpat. Pagaidām sadzīvoju kaut arī šur tur zemenes iet bojā jo saknes pārrok. Ja viss uzlabosies tad lai tur tas kurmis dzīvo bet ja ies kā pa elli kā kaimiņienes mazdārziņā tad dinamīta stienis visu atrisinâs
Kaija 15.06.2020 22:40
Nelietis!
Kaija 12.06.2020 20:04
DOLBOJOBS
Sorry? 10.06.2020 22:26
Kā var būt tāds kretīns?
swb >> Sorry? 28.06.2020 02:38
mak slaukt to ero tautu zem komunistu zvaigznes

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss