Aktieris Andris Bulis nosaukts par kretīnu. Kivičs turpina ņirgāties par Lienes bijušo mīļāko

MĪLNIEKU FOTO.

Aktieris Andris Bulis nosaukts par kretīnu. Kivičs turpina ņirgāties par Lienes bijušo mīļāko
Komentāri[6] Bilžu galerija[10] 12.04.2020 20:44
Aktieris Andris Bulis pirms vairākiem gadiem, būdams laulībā, sāka kaismīgu mīlas romānu ar Lieni Kiviču - Skulmi (toreiz - Lieni Skulmi). Raidījumā Dari Vai Dzer viņas tagadējais vīrs Andris Kivičs aktierim velta nožēlojami skarbus vārdus.

"Kurš pašlaik mūsu sabiedrībā ir lielākais kretīns?"Kivičs: "Viens no lielākajiem kretīniem, ko es varētu nosaukt, ir Andris Bulis...; savulaik viņam bija vajadzīga palīdzīga roka, bet, diemžēl, nezinājis, ka šī Lienes roka bijusi netīra... tas man baigi uzsita asini.


FOTOGALERIJĀ ANDRIS BULIS ATTIECĪBĀS AR LIENI SKULMI UN SAVU SIEVU ILZI


Bulis ir tāda līmeņa melis un kretīns, ka es otru tādu Latvijā nezinu!
Viņš dzīvoja kopā ar Lieni, viņas trīs bērniem, viņas māsu un viņas trīs bērniem, Lienes mammu un fāteri vienā mājā. Divus gadus viņš tur reāli dzīvoja. Tas nebija nekāds sānsolis vai kaut kāda sievas krāpšana. Viņš bija tur pārvācies un dzīvoja. Tur stāvēja viņa mantas - kurpes, drēbes, viss. Viņš sauca Lienes mammu par savu mammu...

Plus es nezinu otru tādu džeku, kurš ir spējīgs, kad nāk mājās pie Lienes, ar kuru dzīvoja kopā tajā laikā, vienmēr noņemt laulības gredzenu. Savukārt, ejot ārā no mājas, vienmēr uzlikt... Es tā parēķināju, ka viņam to trīs gadu laikā, kamēr viņi dzīvoja kopā, laulības gredzenu viņš noņēmis un uzlicis 600 līdz 700 reizes... Viņš reāli trīs gadus dzīvoja citā ģimenē un pēc tam to pasniedza kā sānsolīti. Kaut ko tādu var izpildīt tikai hronisks melis, totāls nelietis, cilvēku izmantotājs."

Andris Bulis jau 15 gadus ir precējies ar sievu Ilzi. Viņiem ir divas atvases - dēls Markuss un meita Alise.

Savukārt Liene šobrīd ir ceturtā bērniņa gaidībās, - viņa 2020. gada janvārī apprecējās ar skandalozo mūziķi Andri Kiviču. Mazulis nāks pasaulē ap Jāņiem.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [6]

Ilze Misiņa Jakubovska 17.04.2020 20:03
Kivics ir pedejais ideots vins tagad pilnigi atklati nirgajas par savu palaistuvi Lieni kura ir gaidibas neskatoties uz to vins pazemo sevi nevis Buli Bulim vismaz ir smadzenes kad atgriezas pie sievas un nepalika kopa ar palaistuvi
latgols 13.04.2020 22:05
nekād laim tam kivičam ši apdiršan nenesiis
Publisks nams 13.04.2020 22:01
Kretīni, protams, ir abi. Tikai Liene ir svētā, neaizskarāmā meksikāņu seriāla cienīgā vnm precētā kurtizāne no vienas gultas desmitiem citās!
Flitilarima >> Publisks nams 14.04.2020 19:51
Piekrītu visam
DOWNGROUND 13.04.2020 21:50
kIVIČA PĪĀR IR IZSMELTS. CENŠA PĒDĒJIEM SPĒKIEM, BET NESANĀK...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss