Ar koronavīrusu inficētā Artusa Kaimiņa skandāls: Ļaudis šokā, ka deputāts melo un ir "vazājies apkārt" bez aizsargmaskas

Kaimiņš melo. Esot pašizolējies, bet pat veikala pārdevēja ziņo, ka deputāts bez aizsargmaskas iepircies piektdien, 20. martā.

Ar koronavīrusu inficētā Artusa Kaimiņa skandāls: Ļaudis šokā, ka deputāts melo un ir "vazājies apkārt" bez aizsargmaskas
Komentāri[5] Bilžu galerija[8] 21.03.2020 22:31
2020. gada 21. marta rītā kādreizējais Nacionālā teātra aktieris, skandalozais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš ar sociālo tīklu starpniecību paziņoja, ka analīzes uzrādījušas inficēšanos ar jauno koronavīrusu Covid-19. Lai gan politiķis apgalvo, ka kopš otrdienas, 17. marta, ir pašizolējies, sociālajos tīklos sabiedrība ziņo, ka deputāts redzēts vairākās sabiedriskās vietās pat piektdien, 20. martā.

Nodrošinoties pret to, ka kādi ieraksti no soctīklu vides varētu tikt izdzēsti, mēs, katram gadījumam, šīs liecības saglabājām kā ekrānšāviņus un ar tām varat iepazīties fotogalerijā.

"No 17.marta sakarā ar sliktu pašsajūtu es pašizolējos. Vakar nodevu analīzes, un šodien man piezvanīja par pozitīvu Covid19 rezultātu. Es atvainojos visiem, ar kuriem tikos 15. un 16. martā, un aicinu un lūdzu viņus pārbaudīties!" apgalvoja politiķis.


Taču, kā izrādās, vairāki cilvēki deputātu redzējuši sabiedriskās vietās - veikalā, pie Saeimas nama - arī stipri pēc 16. marta.


Krišjānis Kariņš Tviterī pavēstījis, ka viņa analīžu rezultāti ir negatīvi. Pēdējo reizi ar inficēto kolēģi kontaktējies 16.martā, tāpēc pašizolācijā viņam jāatrodas līdz 30.martam. Vienlaikus premjers uzsvēra, ka valdības darbs turpināsies attālināti.


Uzziņai:


Jau ziņots, ka Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa saslimšanas ar Covid-19 dēļ Slimību profilakses un kontroles cents (SPKC) izmeklēs visus parlamentāriešus un citus parlamenta darbiniekus, sestdien žurnālistiem paziņoja SPKC pārstāvis Jurijs Perevoščikovs.

Tāpat cilvēkiem, kuri ir kontaktējušies ar Kaimiņu, turpmākās 14 dienas ir jāpavada pašizolācijā, sekojot līdzi savam veselības stāvoklim un nepieciešamības gadījumā vēršoties pēc mediķu palīdzības.

Ņemot vērā, ka Kaimiņš kontaktējies arī ar valdības pārstāvjiem un piedalījies koalīcijas partiju Sadarbības padomes sēdēs, pašizolēties nepieciešams arī valdības locekļiem, tostarp Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Aldis 26.04.2020 20:53
Ja ir tādi komentāri, tad tādi spilgti demonstrē sabiedrības gan izglītības pakāpi, gan tās nelabā rakstura iezīmes. Starp citu, Saeimas deputātiem nevajadzēja padarīt situāciju vēl sliktāku, ierobežojot un knapinot palīdzību savas pašu valsts iedzīvotājiem. Balsojot ar "pret" to. Tādejādi uzkurinot negatīvās emocijas vēl vairāk. Ja tie runā, par plaukstošu valsti ar gaišu skatu un perspektīvu nākotnē, tad attiecinot to tikai uz sevi, ar to ir daudz par maz. Ir taču pēc būtības jāiedziļinās procesos sabiedrībā, arīdzan psiholoģiskajos (kuri ātri pāraug politiskajos!), kādēļ tajā eksistē tāds naids un neiecietība, un valsts attiecīgi jāvirza patiešām, attīstītas un izglītotas sabiedrības virzienā, un ir jāsatraucas par pašu valsts iedzīvotāju uzticēšanos, jeb neuzticēšanos uz saviem politiķiem. Patiešām, ir.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss