Ar koronavīrusu inficētā Artusa Kaimiņa skandāls: Ļaudis šokā, ka deputāts melo un ir "vazājies apkārt" bez aizsargmaskas

Kaimiņš melo. Esot pašizolējies, bet pat veikala pārdevēja ziņo, ka deputāts bez aizsargmaskas iepircies piektdien, 20. martā.

Ar koronavīrusu inficētā Artusa Kaimiņa skandāls: Ļaudis šokā, ka deputāts melo un ir "vazājies apkārt" bez aizsargmaskas
Komentāri[5] Bilžu galerija[8] 21.03.2020 22:31
2020. gada 21. marta rītā kādreizējais Nacionālā teātra aktieris, skandalozais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš ar sociālo tīklu starpniecību paziņoja, ka analīzes uzrādījušas inficēšanos ar jauno koronavīrusu Covid-19. Lai gan politiķis apgalvo, ka kopš otrdienas, 17. marta, ir pašizolējies, sociālajos tīklos sabiedrība ziņo, ka deputāts redzēts vairākās sabiedriskās vietās pat piektdien, 20. martā.

Nodrošinoties pret to, ka kādi ieraksti no soctīklu vides varētu tikt izdzēsti, mēs, katram gadījumam, šīs liecības saglabājām kā ekrānšāviņus un ar tām varat iepazīties fotogalerijā.

"No 17.marta sakarā ar sliktu pašsajūtu es pašizolējos. Vakar nodevu analīzes, un šodien man piezvanīja par pozitīvu Covid19 rezultātu. Es atvainojos visiem, ar kuriem tikos 15. un 16. martā, un aicinu un lūdzu viņus pārbaudīties!" apgalvoja politiķis.


Taču, kā izrādās, vairāki cilvēki deputātu redzējuši sabiedriskās vietās - veikalā, pie Saeimas nama - arī stipri pēc 16. marta.


Krišjānis Kariņš Tviterī pavēstījis, ka viņa analīžu rezultāti ir negatīvi. Pēdējo reizi ar inficēto kolēģi kontaktējies 16.martā, tāpēc pašizolācijā viņam jāatrodas līdz 30.martam. Vienlaikus premjers uzsvēra, ka valdības darbs turpināsies attālināti.


Uzziņai:


Jau ziņots, ka Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa saslimšanas ar Covid-19 dēļ Slimību profilakses un kontroles cents (SPKC) izmeklēs visus parlamentāriešus un citus parlamenta darbiniekus, sestdien žurnālistiem paziņoja SPKC pārstāvis Jurijs Perevoščikovs.

Tāpat cilvēkiem, kuri ir kontaktējušies ar Kaimiņu, turpmākās 14 dienas ir jāpavada pašizolācijā, sekojot līdzi savam veselības stāvoklim un nepieciešamības gadījumā vēršoties pēc mediķu palīdzības.

Ņemot vērā, ka Kaimiņš kontaktējies arī ar valdības pārstāvjiem un piedalījies koalīcijas partiju Sadarbības padomes sēdēs, pašizolēties nepieciešams arī valdības locekļiem, tostarp Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [5]

Iveta Rutkovska 22.03.2020 23:30
Iveta Rutkovska Kāpēc neviens tai veikalā nav nofotografējis? Nav pierādījumu - nav fakta. Vienkārši apgalvojums NEKO nepierāda. Neaizstāvu Kaimiņu, viņš jau gana ir sastrādājis, ja, atgriežoties no ārzemēm nepašizolējās un devās uz Saeimu un tikšanos ar Kariņu.
Nata >> Iveta Rutkovska 22.03.2020 23:31
Kurš tad zināja tai dienā, ka viņš ir saslimis? Katru dienu tak neviens nefočē deputātus tāpat vien veikalā...
vēlētājs 22.03.2020 20:12
vai kāds vēlreiz par šo izgāzušos deputāteli vēl kādreiz balsos? Nedomāju.
Saskaņa blakus nestāv 22.03.2020 19:36
kaimiņš nudien ir vislielākā LV problēma un patiesākais nodevējs!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss