Misāni Āfrikā izvaros katru dienu! Kivičs visrupjākajiem vārdiem 'no panckām ārā' izlamā Levitu, Kariņu, Bordānu un visu valsts vadību

Brīdinām, ka video ir īpaši necenzēta leksika. Līdz 16 gadiem neiesakām.

Misāni Āfrikā izvaros katru dienu! Kivičs visrupjākajiem vārdiem 'no panckām ārā' izlamā Levitu, Kariņu, Bordānu un visu valsts vadību
Komentāri[39] Bilžu galerija[72] 17.02.2020 18:55
Andris Kivičs: "Palīdzam Kristīnei Misānei! Dzenam varu stūrī varu šērojot visu par un ap Kristīni Misāni! Lai šitie Kariņi, Bordāni, Leviti, Kalnmeijeti, Rinkēviči un citi zēni, kuri nekad neko nezin, un nevar pamainīt likumu, ja tas var novērst absurdu situāciju, nekad vairs nav pie varas. Šī bija? viņu iespēja parādīt, ka Latvijai CILVĒKS IR SVARĪGS!!!"

Skandalozais mūziķis Andris Kivičs ar agresīvām emocijām sociālajos tīklos skarbi izteicies sakarā ar Latvijas pilsones Kristīnes Misānes situāciju. Dānija plāno 20. februārī Misāni izdot Dienvidāfrikas Republikai, kur latvietei draud pat 15 gadu cietumsods par izvirzītajām apsūdzībām – sava bērna nolaupīšanu un aizvešanu prom no tēva.

Kivičs savā video norāda, ka Latvijas sabiedrība kļuvusi ciniska un viņam kļūst bail tajā dzīvot. To Kivičs attiecina uz skarbajiem un apvainojošajiem interneta komentētājiem sakarā ar Misānes lietu. Pieminot, ka šā precedenta Latvijā nekad nav bijis, Kivičs īpaši rupji vērsies pret Valsts prezidentu Egilu Levitu.

Andris nesaprot, kur ar paziņojumiem un rīcībām Misānes lietā ir mākslinieki un valsts izcilie prāti: "Kāpēc visiem viss ir pie dirsas? - Prāta Vētra, Instrumenti, Busulis, Alvis Hermanis, Viesturs Kairišs, Intars Rešetins, 2019. gada Eiropas cilvēks Latvijā Ralfs Eilands un garlaicīgo dziesmu autors Dons? Bordāns dirš, Kariņš dirš, visi dirš... Visi mīž...!"

Kivičs pārmet Levitam to, ka sapulce sasaukta pirmdienas rītā nevis uzreiz brīvdienās.

Pirmdien, 2020.gada 17.februārī, pēc tikšanās ar atbildīgo institūciju vadību Valsts prezidents Egils Levits joprojām nav nācis klajā ar tiešu tālākās rīcības plānu Kristīnes Misānes lietā.

Tāpat Kivičs nespēju rīkoties pārmet tieslietu ministram Jānim Bordānam un ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram, pārmetot to, ka pirms gada šī lieta tikusi "noklusēta", cerot, ka tā neizraisīs ažiotāžu.

Andra Kiviča bērni un viņa dzīves mirkļi ar mīļoto Lieni Skulmi-Kiviču fotogalerijā.

Dānijas apgabaltiesa nolēma paturēt apcietinājumā par sava bērna nolaupīšanu apsūdzēto Misāni, kas faktiski nozīmē, ka viņa 2020.gada 20.februārī tiks izdota.

LASIET ARĪ: Misāne esot dzērusi caurām dienām. Pat zīdaini barojusi ar krūti alkohola reibumā

Piedraudēja, ka manu meitiņu izvaros trīs melnie vīrieši. Nomocītā māmiņa Kristīne Misāne asaru valgos

Šokējoša ziņa: Kristīne Misāne ģimenē bieži esot bijusi piedzērusies un pati esot veikusi vardarbību

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [39]

Mārīte Redņova 20.02.2020 15:01
Vai neviens neko nelasa, bet seko šī bļaura muldēšanai! Labak būtu klusējis! Kā viņam skauž citu panākumi, bet pats tikai kaktu muzikants! Visur, kur vajag parādit savu nostaju notiek tāds, ka no Kiviča ne miņas, aste kājstarpē un nav! Riebjas viņa rupjības un tik šausmīga skaudība!!!
edis >> Mārīte Redņova 28.02.2020 16:27
"skauž citu panākumi"-- Tev ir tam pieradijums!? Vai to zini?,nē To tu nezini..Kuru CITU un KĀDI panākumi? Konkrēti.klāj vaļā.."kaktu muzikants!" - Tu esi esi kas -kaktu Marīte Vagindņova!? CITĒJOT:: "Visur, kur vajag parādit savu nostaju"--> VISUR-tas ir kur? KUR VAJAG - un kur vajag, piemēram? Tev ir nostāja pašai jeb tikai vag.instinkts intrigapdiršana.Piem., ierakstā A.K. pauž nostāju.Bet Tev nav nostājas,jo nav smadzeņu.CITĒJOT: "Riebjas viņa rupjības un tik šausmīga skaudība!!! ' Nevienu neinteresē,kas Tev riebjas un kapēc.. tēlo ,nesā masku,izliecies,ne īsta un iejš. nebriva visā savå uzspēlētajā nožēlojamā intrigvērpejas dzivē.
edis >> Mārīte Redņova 28.02.2020 16:29
Rupjības ir par tēmu un domas izklāsts ir adekvāts,tiešs, viņs "nepeld"neizlocās,neliekuļo,nav divkosis,ir konsekvents protams ir skarbs,bet ja vāji nervi- ej tamborē. Šausmīgi skaudīga nenovīdība ir pašai par to ka A.K. ir nostāja un iekš.brīvība ,bet pašai nav., arī divkose.Lai es teiktu ka kāds ir "šausmīgi skaudīgs" būtu cilvēks labi jāpazīst. Neesmu A.K. fans,draugs vai aizstāvis, vnkši esmu par absolūto taisnību un pret aprobežotību.Lielāka daļa komentmasas rūķu ,zemā rāpuļu līmenī , savu 5 vārdu krājuma robežās aiz "darītneko" apdirš vienu ,nostāju par valsti atklājošu ,cilvēku no attāluma,jo tuvu pienākt mīž.Tā globāli- šādi cilvēki kara apstākļos nodos cīņu biedusi,iedurs dunci mugurā, Āmiņ! lai visiem labi
Marcis Dzelme 18.02.2020 17:38
Andris Kivics skaidri un gaisi patieca ko doma par musu debilo valdibu,.
Elvis >> Marcis Dzelme 22.02.2020 02:23
Pilnīgi piekrītu!
Tedix 17.02.2020 21:56
Kivičš, man Tava stulbā dir...š..ana jau sen apnikusi, bet šoreiz Tavām stulbībam piekritīšu. Vēl vairāk , Tu beidzot atvēri acis, kā Tavs elks, pida..ru aizstāvis Ralfs Eilands ir parasts sūds uz puļķīša. Tā turpināt Aņdža, par tēmu vajag spļaut, būs vairāk sekotāju
Elvis >> Tedix 22.02.2020 02:26
Pilnīgi piekrītu!
edis >> Tedix 28.02.2020 16:39
redziet-- vel viens,garīgais pusprāgonis, savā rāpuļa atraugas 3 vārdu krājuma leksikā nav spējīgs neko gaišu,jo leksikā un galvā pietrūkst alfabēta burtu. Sanāk tāds nožēlojams goblina atvēmiens.
edis >> Tedix 28.02.2020 16:42
*ziņas adresāts - Tedix jeb Pedix drīzāk..
Aigita Davidova 17.02.2020 20:58
Perfekti teikts Andri100%
Simelīns >> Aigita Davidova 17.02.2020 21:41
nekas tur nav perfekts, vien dzērāja murgi
Īstais Mārtiņš 17.02.2020 20:56
Man patīk,tie komentāri..
Cilvēks spēlē ğitāru,dzied un atrodas,nu atrodas kāds indivīds,pat vairāki,kas uzraksta :tavas dziesmas fufelis...nu IBIO UZSPĒLĒ PATS KAUTKO!
Ja ir japacīnàs par šo lietu,nav svarigi kā tas sanāca,bērnam pats svētākais ir MAMMA,lai kāda mamma,taču tā ir viņa mamma,viņa eņğelītis!!!
edis >> Īstais Mārtiņš 28.02.2020 16:45
edis >> Īstais Mārtiņš 28.02.2020 16:45
Piekrītu
Inga Rudzite 17.02.2020 20:51
Manuprāt tā turpinot, zaudēsim valsti :( ... Ja netiks savākti vismaz puse no parakstiem, lai rosinātu rīkot referendumu par šitās Saeimas atlaišanu, piedzīvosim vēl lielāku tiesisko nihilismu - lai nezaudētu Latviju ir jārīkojas! relativistically/pv
Monta Brīdiņa 17.02.2020 20:50
Doma jau laba. Bet ja pats Andris būtu bijis pirmdien un stāvējis kopā ar pārējiem kur notika konference-tad pieļauju domu ka atbalstītāji būtu bijuši vairāk, un Andra atklātā runa un rīcība būtu pievērsusi lielāku uzmanību. Bet...
edis >> Monta Brīdiņa 28.02.2020 16:55
BET..Tu pati tur nebiji.Viņš vismaz Live fb uzrunā,pievērš uzmanību ,bet Tu tikai kritizē, nomalas vaino alas vērotāja atradusies
Lia Stikane 17.02.2020 20:49
Malacis, Andri. ❤
...kur ir tās māras zālītes un citas inteliğences dāmas un kungi. Kur ir visas sieviešu un bērnu tiesību aizstāves..." martas" un citas biedrības utt
Elvis >> Lia Stikane 22.02.2020 02:27
+
Lia Stikane 17.02.2020 20:48
Ļoti labi tiešām parāda, cik mūsu sabiedrība ir slima, vārda tiešā nozīmē. Sievietes - mātes nosoda citu sieviete - māti. Prātam neaptverami. Vardabīgi atrauti 2 mazgadīgi bērni no miesīgās mātes. Mātes Latvijas valdošā kliķe ar savu neizdarību , sūta Latvijas pilsoni uz 3.valsti, jo nekompetences dēļ nokavēta atbilde Dānijai.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss