Izrādās, ka tieši Misāne ģimenē esot bijusi vardarbīga un bieži lietojusi alkoholu. FOTO/VIDEO

Publicējam fotogaleriju, kā izskatās un dzīvo skandalozās Misānes vīrs.

Izrādās, ka tieši Misāne ģimenē esot bijusi vardarbīga un bieži lietojusi alkoholu. FOTO/VIDEO
Komentāri[11] Bilžu galerija[22] 12.02.2020 21:12
Latvijas pilsone Kristīne Misāne turpina cīņu pret izdošanu Dienvidāfrikas Republikai (DĀR), kur viņai draud 15 gadu cietumsods par pašas bērna nolaupīšanu un citām apsūdzībām. Taču viņas dzīvesbiedrs Johans Groblers publicējis internetā video, cenšoties ietekmēt sabiedrības viedokli par labu sev un apgalvo, ka tieši Misāne attiecībās bijusi vardarbīga.

LŪK, KĀ IZSKATĀS MISĀNES VĪRS - BILŽU GALERIJĀ NO 12.-22.-jam foto.

Video ir ieguldīta paprāva naudas summa - to filmējuši un montējuši profesionāļi.

18 minūšu garajā īsfilmā sniegts neglaimojošs Misānes raksturojums, teikts, ka viņa attiecībās ar dzīvesbiedru DĀR pilsoni Johanu Grobleru bijusi vardarbīga no Misānes puses. Viņa esot slikti izturējusies pret partnera bērniem no iepriekšējām attiecībām, un apgalvots, ka tieši tas bijis iemesls, kādēļ Groblers nolēmis šķirties no viņas.
Video, kuram dots nosaukums "Tēva sauciens pēc taisnīguma", sākas ar kadriem no pagalma pie mājas, kurā ģimene dzīvojusi Dienvidāfrikā - lepna "fazenda" ar lepnu arhitektūru un greznu baseinu, kā arī skaistu halli un skaistām viesistabām - SKATIET FOTOGALERIJĀ.


Tālākajos kadros redzams plašā nama interjers un meitenītes istaba, bet balss fonā stāsta par smiekliem un laimi, kas reiz esot pieredzēta šajā mājā, kur tagad valdot tikai sēras.

Video pieminēta vecāku šķiršanās un tālāk stāstīts, ka nepilngadīgais bērns bez brīdinājuma aizvests no drošas vides uz svešu valsti, proti, Latviju, kuras valodu viņa neprot un kuru tagad spiesta saukt par mājām.

Groblera pieaugusī meita un divi dēli no iepriekšējām attiecībām video apgalvo, ka Misānei piemīt vardarbīga daba, ka viņa bieži pazemojusi Grobleru, kas esot ļoti mīlošs un nevardarbīgs cilvēks, un bieži bijusi alkohola reibumā.

Video uzsvērts, ka pret Misāni, viņas un Groblera meitiņu un Misānes dēlu no iepriekšējām attiecībām nekad nav bijusi vērsta nekāda vardarbība.

Video apgalvots, ka Misāne pārkāpusi vairākas tiesību normas, apmelojusi DĀR, Dāniju un Latviju, kā arī apgalvots, ka viņa ar sava bijušā vīra, kas pašreiz dzīvojot Mozambikā, un vēl vienas personas palīdzību esot vērsusies pie algotas slepkavas, lai iebaidītu Grobleru un viņš pārtrauktu tiesvedību un centienus atgūt savu meitu.

Tikmēr Misānes māsa Mārīte Batraka uzsvēra, ka mērķis nav risināt un iejaukties divu pieaugušu cilvēku savstarpējās attiecībās, bet gan novērst Eiropas Savienības pilsones izdošanu kriminālvajāšanai trešās pasaules valstij - Dienvidāfrikai, jo tas ir pretrunā ar Eiropas konvenciju un pārkāpj Misānes un viņas bērnu cilvēktiesības.

Batraka atzīmēja, ka 2017.gadā Dienvidāfrikas tiesa noteica Kristīnes civilvīram aizliegumu tuvoties viņai.

Misānes pārstāvji aģentūru LETA iepriekš informēja, ka sieviete 2011.gadā iepazinusies ar DĀR pilsoni un pēc četriem gadiem abiem piedzimusi meita. Taču starp abiem vecākiem sākušies konflikti, kas sākotnēji bijuši finansiāli motivēti. Pēc tam vīrietis esot vienpusēji nolēmis pārtraukt attiecības un esot sācis vardarbīgi izturēties gan pret Misāni, gan pret abiem ģimenes nepilngadīgajiem bērniem.

Baidoties par savu un savu bērnu drošību un dzīvību, 2018.gada maijā Kristīne nolēmusi meklēt patvērumu Latvijā, norādīja radinieki. 2018.gada decembrī Misāne devusies darba braucienā caur Kopenhāgenu uz Mozambiku, taču, šķērsojot robežu, viņa aizturēta, jo bijusi Interpola meklēšanā. DĀR bija norādījusi, ka Misāne tiek meklēta par bērna nolaupīšanu. Tagad DĀR sievietei draud 15 gadus ilgs cietumsods.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [11]

mātes piens 16.02.2020 13:16
diskamforts,mīlestības,cieņas,uzmanības trūkums .... mātes krūts tukša tāpēc jadzēr ķimeņu tēja pieniņš bērniņam
naids dzemdē naidu un cietējs vienmēr bērns
bez mīlestības nedzīvojiet,bez mīlestības maizi negriež nazis ass....
ojars 16.02.2020 13:04
Atmodas inkens oficiāli paziņoja ka grieķis
Erogens 13.02.2020 16:02
Bērnam vajadzīga māte, lai kāda tā būtu.
Anita 13.02.2020 10:56
Nav mūsu daļa izvērtēt šo cilvēku savstarpējās attiecības: kurš un kad bija vairāk vai mazāk iereibis un kurš kuram teicis skarbākus vārdus.
Pilnīgi piekrītu mūsu likumam, ka bērnam jādzīvo kopā ar māti, ja netiek panākta vienošanās starp vecākiem un māte piekrīt, lai atvase dzīvotu ar tēvu.
Prātam neaptverami mātei piemērot cietumsodu par cenšanos pasargāt bērnu no vardarbīga tēva.
bēdīgi 12.02.2020 23:12
Un šovs var sākties...
Gundars 12.02.2020 22:45
Tas,ka Misane melo,vispar saubas nerada.Vispirms bija berns,tad berns nedaudz pieklusa un paradijas zina,ka vina atzist savu vainu dokumentu viltosana.Tagad dokumentu viltosana ir apklususi vispar.Tad paradijas zina,ka Misanes pirmais vai skirtais virs nevar apciemot savu delu,jo ir izsludinats starptautiskaja meklesana.Pec si raksta top zinams,ka vins uzturas Mozambika.Ta ka berns ir tikai viena lieta,bet vel ir lietas par krapsanu un dokumentu viltosanu.Vai pasaule maz sieviesu,kuras par dazadiem noziegumiem sez cietumos,bet bernus audzina vecmaminas vai citi radinieki.
Lauris 12.02.2020 22:38
Pietiek noskatīties video kur viņa sniedz interviju un tās asaras bija samākslotas un nedabīgas
Sviests 12.02.2020 21:49
Āfrikāņu-latviešu seriāls!
kā tad 12.02.2020 21:45
tur jau no sākuma bija skaidrs, ka nekāda balta un pūkaina nav

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss