Niks Eleksis. 27 gadi un mīklaina nāve. No autosportista atvadās 2 km garā autokolonnā

Emocionāli foto un video.

Niks Eleksis. 27 gadi un mīklaina nāve. No autosportista atvadās 2 km garā autokolonnā
Komentāri[10] Bilžu galerija[16] 10.02.2020 21:33
2020. gada 8. februārī notika atvadīšanās no autosportista Nika Elekša, kurš 26. janvārī mīklaini pazuda no viesu nama Vālodzes. Niku atrada mirušu nākamajā dienā, taču viņa nāves iemesls joprojām ir neskaidrs.

Sestdienas rītā vairāki simti cilvēku, teju divu kilometru garā autokolonnā atvadījās no Nika.

Sociālajos tīklos ļaudis dalījušies ar foto un video no atvadīšanās. Cilvēki sēro. ATVADU FOTOGALERIJA.

"Nik, šī laikam tad ir arī tā pēdējā reize, kad rakstu Facebook uz Tavas laika joslas , jo vēstuli jau nosūtīt nevaru. Vēlāk būs daudz, daudz video un bilžu no taviem draugiem, gan jau pats redzēsi… Zini, kad no rīta Rīgā sabraucām Depo, bijām nedaudz virs 20 auto, un tad padomāju, nu labi, vismaz daļa no draugiem būsim klāt. Tad pievienojās Siguldieši, aptuveni tikpat, un jau pasmaidīju, re re, nebūsim tik maz, jo arī Valmierā mūs gaida. Kad atbraucām ieraudzīju, to ko negaidīju. Pilns stāvlaukums. Pilns. Bet to jau Tu pats redzēji. Nik, Tavas uzlīmītes izķēra visas, pat pietrūka! Un tad mēs izbraucām. Tu pa priekšu, mēs kā toreiz, aiz Tevis. To sajūtu nevar aprakstīt… Tik sirreāla. Tu neredzi ne kolonnas sākumu, ne asti. Simtiem mirgojošu gaismiņu… Tad es vēl neraudāju. Nē, raudāju es tad, kad cilvēki nāca uz ielas un apstādināja Mazsalacā satiksmi, lai mēs izbrauktu. Raudāja skatoties mūsos, vienkārši stāvēja uz ielas un raudāja… Tad, kad bērni skrēja pie logiem un pagalmos, vīrieši cieņā nolieca galvu. Citi izbrīnā iepleta acis. Gribat ticat, gribat nē…

Nik, neko līdzīgu neesmu redzējusi, un daudzi citi arī ne. Ja, Tu būtu tikai atpazīstams tā nebūtu, nē, Tu biji vairāk. Tu ar savu labestību biji mīlēts. Ļoti, ļoti mīlēts. Vairāki simti cilvēku šodien no Tevis klātienē atvadījās. Tikpat vēl bija ar mums domās. Čuči saldi Nik. Tu esi dzīvs, tik ilgi kamēr par Tevi runā. Un mēs runāsim, vēl ilgi, ilgi, ilgi," vēstīts kādā ierakstā.

Uzziņai:

Niks Eleksis, apmeklējot paziņas jubilejas svinības viesu namā ”Vālodzes”, iekļuva kautiņā un guva miesas bojājumus. Puiša mamma un citi piederīgie Degpunktā stāsta, ka viņam uzbrucis ballītes dalībnieks, kurš strādā par ugunsdzēsēju. Taču liecinieku versijas par dūru cīņas gaitu atšķiras, un tuviniekiem ir grūti saprast patieso notikumu gaitu.

Valsts policija esot informēta, ka Nikam ir nodarīti miesas bojājumi, taču viņš atteicies gan no mediķu palīdzības, gan arī iesnieguma rakstīšanas par notikušo. “Likums tālāk neparedz, ka personu varētu piespiedu kārtībā uzņemt savā automobilī un nogādāt pie mediķiem,” saka Riekstiņš.

Nika Elekša tuvinieki gan ar nepacietību gaida policijas ekspertīzes rezultātus. Oficiālā versija vēsta, ka puisis miris nosalstot, taču radiniekiem ir aizdomas, ka strīdā gūtie miesas bojājumi bijuši smagāki, nekā norāda sākotnējā izmeklēšana, kas fiksējusi vien lauztu degunu.

No sākotnējās informācijas izriet: Liktenis līdz galam nav skaidrs. Niks pēc kautiņa devies prom nezināmā virzienā, un pāris stundas vēlāk tika sacelta trauksme. Puisis bija pazudis.

Brīvprātīgie, draugi un policija aptuveni piecpadsmit stundas meklēja. Viņu, mirušu guļam uz sasalušās zemes, uzgāja brīvprātīgie meklētāji.

“Seja viņam bija sadauzīta diezgan, viņam bija vaļā acis. Acis bija zilas, viss deguns bija pušu. Viņam arī “maika” bija uz augšu, nevarēja saprast, dauzīts vai…, tā dīvaini izskatījās,” raidījumam atklāj brīvprātīgie meklētāji. Niks, pēc policijas datiem, miris no hipotermijas jeb atdzišanas. Policijā uzsākts kriminālprocess, kurā tiks skaidroti precīzi notikušā apstākļi.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [10]

... 11.02.2020 06:47
Tiešām žēl ka tik jauns puisis mīklaini aizgājis bojā. Bet nu cik var "malt" par atvadīšanās procesu. Balagāns kautkāds. Lielākā daļa cilvēku viņu nemaz nepazina. Izrādīšanās kautkāda. Ja godīgi apnicis visu laiku lasīt par to. Atvadījās un atvadījās, bet nē, katrs tagad liks soctīklos savas bildes un video kā vis noticis. Smieklīgi, izrādīšanās........Protams izturību piederīgajiem.
... >> ... 11.02.2020 16:58
kaut ar tevi un tev tuvajiem nekas šāds nenotiktu. kaut tev nebūtu " jāmaļ " šāda informācija, lai noturētu lietas aktualitāti, lai neapklust un neaizmirst un lai policija nenorok šo lietu!
Biedrs >> ... 12.02.2020 17:06
Maz Tu zini kas bija paziņa, kas nebija no tā cilvēku un ierakstu loka, un kuram publicēt, kuram, nē. Jāpublicē vien kaut vai uzmanības pievēršanai šādai problēmai, jo iznākums - tas nav normāls no režīmiem brīvā valstī, vēl jo vairāk starp personām, kas ikdienā nes palīdzības atbildību pār citiem iedzīvotājiem! Niku pazinu personīgi, un tā malšana iespējams arī nesīs tādu labumu, ka neļaus tik ātri šim visam nozust "jaunumu gūzmā" kā tas notiek parasti.
Sirds 11.02.2020 01:56
Man tik ļoti sirsniņa sāp, ka nevaru mieru rast. Dusi mierā, Nik! Tev pāragri bija no mums aiziet un kādam tevi mums atņemt.
Tērauds 11.02.2020 01:55
Vispār nesaprotu, kāpēc letālus gadījumus drīkst komentēt anonīmi.
Pilnīgi loģiski, ka Nika ģimene un draugi pataisīs vainīgu jebkuru citu, izņemot pašu Niku, jo viņš bija cietušais. Savukārt aizdomās turamo draugi teiks, ka Niks gāja bojā savā nāvē, jo pēc konflikta pats bija spējīgs kaut kur aiziet.
Kamēr kāds no pasākuma viesiem publiski nepateiks kā viss notika, viss te rakstītais izskatās pēc suņa murgiem - kāds kaut ko dzirdējis, kāds kādam teicis utt.
Vienkārši ļaujiet policijai veikt savu darbu. Turklāt, ja pareizi saprotu, Siguldas amatpersonas šo lietu nedrīkst izmeklēt, bet lai kāds zinošāks mani izlabot.
Kriminālprocesa likums 4. nodaļa 50. pants "Amatpersona nedrīkst uzņemties pilnvaras veikt kriminālprocesu, ja tādējādi šī persona nonāktu interešu konfliktā, proti, ja tās personiskās intereses gan tieši, gan netieši nesakrīt ar kriminālprocesa mērķi vai pastāv apstākļi, kas kriminālprocesā iesaistītajai personai pamatoti dod iemeslu pieļaut šādu ieinteresētību."
Tas ir briesmigi 11.02.2020 01:51
Izklausas tik briesmigi, ka bail iedomaties ko nabaga Niks taja vakara bija parcietis, mes noteikti nemaz nespejam iedomaties..! Loti sap sirds par vinju!
Aizdomīgā 11.02.2020 01:48
Oi, oi, oij ..., bija rūgta pieredze ar šo Dairi Andersonu ! Nu jau daudzus gadus atpakaļ manā acu priekšā, klubiņā viņš brutāli , zvēriski piekāva manu paziņu ... no mugurpuses piegāja, nogāza zemē un ar kājām spēra pa seju ..., beigās vēl uzleca uz sejas ar abām kājām !! Tas cilvēks ilgi pēc tam ārstējās , biju arī policijā , kā lieciniece .Tam puisim acīmredzami ar galvu kaut kas nav kārtībā ..., jau daudzus gadus atpakaļ viņš bija jāizolē no sabiedrības !!!!! Man trūkst vārdu ..., nesaprotu , ko viņs var iemācīt saviem bērniņiem ..., šausmas !
JURIS 11.02.2020 01:45
No publiski pieejamās informācijas nav vēl skaidrs vai tikusi izdarīta slepkavība.
JAUT 10.02.2020 23:40
Tas viss izakatas pec drausmiga murga,kas isti tai nakti notika viesu nama,kamdel vispar sakas strids,kautins,vai neviens nevareja to partraukt,un vel kas skiet divaini,kas atradas atkritumos tads,ja reiz visi atkritumi satiriti un panemti lidzi,kas tad tur tads bijis,skiet ka tads nakts notikumi tur sak lidzinaties sausmu filmai vai mezonu ballitei,lidz kam cilveki nodzivojusies ka ta uzvedas,neko vairs nemak mieriga cela atrisinat!???

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss