Valtera līgava tiek vainota zādzībā. Tētis un brālis tiesājas, lai atgūtu dziedātāja mirstīgās atliekas

Prātam neaptverami! Tiesā pieprasa no Valtera līgavas Kristīnes Paegles tūkstošiem lielu eiro morālo kompensāciju.

Valtera līgava tiek vainota zādzībā. Tētis un brālis tiesājas, lai atgūtu dziedātāja mirstīgās atliekas
Komentāri[9] Bilžu galerija[15] 07.02.2020 20:05
Dziedātājs Valters Frīdenbergs mūžībā tika aizsaukts pirms pusotra gada, tomēr joprojām nekas nav zināms, kur apbedīti viņa pelni. Iespējams, tos pie sevis glabā Kristīne Paegle, kas visās intervijās tiek dēvēta par mūziķa līgavu. Žurnāla Vakara Ziņas redakcija saņēmusi informāciju no drošiem, bet neoficiāliem avotiem, kas atspoguļo neglaimojošus faktus par Valtera līgavu.

Lai rastu kaut nelielu skaidrību, kur pazuduši Valtera pelni un kas notiek ar viņa atstāto mantojumu, žurnālisti sazinājās ar Valtera tēvu Māri Frīdenbergu, kurš sniedza savu komentāru, kā virzās lietas pēc dēla nāves.


Pirms aptuveni mēneša Valtera Frīdenberga tēvs Māris un brālis Marsels vērsušies tiesībsargājošās iestādēs, lūdzot uzsākt krimināllietu un tiesā pieprasīt no Valtera līgavas Kristīnes 7000 eiro morālo kompensāciju.

KRISTĪNE PAEGLE UN VALTERS BILŽU GALERIJĀ

«Kurš kuru? Cīņa par pelniem turpinās»

«Tagad par to visu spriedīs tiesa, jo ir iesniegta prasība par šīs lietas izskatīšanu. Ir pagājis gandrīz pusotrs gads pēc dēla nāves, tādēļ, lai tiesa lemj un tiesā. Kā lems, tā būs!

Es esmu tikai neatvairāmais mantinieks, un man pienākas 25 procenti no mantojuma. Par māju un dzīvokli, kurā pēc Valtera nāves dzīvoja Kristīne, nav nekādu ziņu. Tur jau ir ne tikai dzīvoklis, bet arī māja, kas tika sadalīta četrās daļās. Viss mantojums tika sadalīts četrās daļās. Es kā neatvairāmais mantinieks varu paņemt 25 procentus no tā visa. Taču es nepretendēju ne uz to dzīvokli, ne arī interesējos par to.

Šajā brīdī runa nav tikai par dzīvokli, bet par visu māju. Tā māja tiek sadalīta četrās daļās, kas pienākas Valtera četriem novēlētajiem mantiniekiem, kuru sarakstā esmu es, Valtera māte, brālis un Kristīne. Tas mantojums nav tik liels, lai par to strīdētos. Mums tiesājoties, iziet vairāk naudas, nekā mēs kaut ko iegūstam.

Ir pagājis jau pusotrs gads pēc dēla nāves, un vēl jācīnās un kaut kas jādara. Ir grūti komentēt, kas notiek. Advokāti strādā pie šīs lietas. Un šā brīža situācija kļūst tāda - kurš kuru. Ir pat iespējams, ka dēla pelni vairs nav Latvijā. Kristīne un viņas ceļabiedri varbūt jau tos ir izveduši no valsts un izkaisījuši. Mēs tiesas ceļā gribam atgūt urnu un apglabāt tepat Latvijā, Meža kapos, blakus Valtera vecmammai, kur ir viņa oficiālā kapavieta. Tās ir Valtera tuvāko radinieku prasības.

Runājot par Kristīni, bez komentāriem. Es nezinu, ko viņa gribēja panākt ar pelniem? Par mantojumu vispār negāja runa. Mantojums ir sadalīts. Tagad gaidām tiesu par pelniem. Kristīne ir piesavinājusies urnu. Pēc viena no rakstiem par šo problēmu bija tādas atsauksmes! Lieciet viņu mierā, Kristīnīte grib dzīvot, viņa ir jauna meitene. Un tad atsauksmēs un komentāros tuvākos radiniekus noliek pēdējā vietā, ka mēs, lūk, neļaujam izpildīt Valtera pēdējo gribu. Taču ne vārds nav teikts, kāda ir Valtera pēdējā griba, kur un kā viņš ir jāapglabā. Viņš to nebija paziņojis ne tēvam, ne savam brālim. Mēs tuvākie radinieki gribam, lai Valtera pelni paliek Latvijā, blakus vecmammai, kur viņam ir arī oficiāla kapa vieta. Es uzskatu, ka dēlam ir jāguļ Latvijā, lai es un visi viņa draugi varētu apciemot. Piemiņas krusts Valtera oficiālajā kapa vietā ir uzlikts, līdz ar to ir, kur aiziet,» par sasāpējušo situāciju stāsta Valtera Frīdenberga tēvs Māris.

Pilnu rakstu lasiet jaunākajā "Vakara Ziņas" izdevumā www.vz.lv

LASIET ARĪ: Kristīne mīlējas ar citu mūziķi Valtera mājā. "It kā sērojošā" Frīdenberga līgava iekļuvusi kārtējā skandālā


Vieglu un skaistu lidojumu Valčam! FOTOGALERIJA: Slavenības un tauta atvadās no Valtera Frīdenberga


Sirdi plosošs stāsts: pēdējās dienās pie Valtera Frīdenberga nāves gultas dežūrēja draugi, nevis brālis un vecāki

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
Kur vecāki bijja agrāk 09.02.2020 10:38
Tagad ir uzradusies visa tuvinieku varza.Kur vecāki,brālis bija iepriekš?Pie pudeles.Un tagad tiek tiesāts tas cilvēks,kurš bija blakus Valteram priekos un bēdās.Tak protaties kaunu,alkači!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss