Panorāmas skatītājus pamet šarmantā Laura Vonda. Viņas vietā nāk cita šarmanta diktore

Abu šarmanto dāmu fotogalerija. Skatītāju iemīļotā moderatore, žurnāliste un diktore Laura Vonda pamet LTV Panorāmu.

Panorāmas skatītājus pamet šarmantā Laura Vonda. Viņas vietā nāk cita šarmanta diktore
Komentāri[6] Bilžu galerija[29] 07.02.2020 12:23
Skatītāju iemīļotā moderatore, žurnāliste un diktore Laura Vonda pamet Panorāmu, jo dodas dekrēta atvaļinājumā.
Laura ir otrā bērniņa gaidībās. Mazuļa nākšana pasaulē gaidāma jau šī gada pavasarī.

Pēc 7 gadu intensīva darba ziņu režīmā, skatītāju iemīļotā Panorāmas moderatore Laura Vonda no skatītājiem ēterā atvadīsies uz ilgāku laiku, taču-uz atgriešanos! Esam pārliecināti, ka Laura ik vakaru iespēju robežās būs Panorāmas skatītāja, jo ziņas - tā ir viņas sirdslieta, vēsta LTV.

LTV Ziņu dienestam no 10. februāra pievienosies šarmantā žurnāliste Ilze Dobele, kura ilgus gadus bija likvidētā kanāla LNT televīzijas seja.

Abu šarmanto dāmu fotogalerija: Lauras Vondas un Ilzes Dobeles dzīves mirkļi.


Ilze pārmaiņus ar Jāni Gesti vadīs Panorāmu un Nakts ziņas. Pati Ilze atzīst, ka, neskatoties uz ilgo pieredzi šādā amatā, darbs Latvijas Televīzijā būs izaicinājums, taču viņa ir pozitīvi noskaņota un gaida savu pirmo ēteru. Pirmo reizi iemīļotā moderatore Panorāmā būs redzama 2020. gada 10. februāra vakarā.

“Visa mana profesionālā dzīve ir bijusi saistīta ar televīziju, sākot jau ar pirmās komerctelevīzijas dibināšanu Latvijā, un līdz ar to šī vide man, protams, nav sveša. Katrs jauns darbs – šajā gadījumā – citā medijā un arī citā komandā noteikti būs izaicinājums, bet es ļoti novērtēju to, ka kādam manas prasmes ir vajadzīgas, un es centīšos tās apliecināt savā turpmākajā darbā,” par jauno darbu ir gandarīta Ilze.
“Ilze ir profesionāla, tas izsaka visu. Viņa pilnībā pārzina ziņu veidošanas un vadīšanas procesu – kā nekā viņa ir ziņu cilvēks,”

Ilzes pieredzi novērtē LTV Ziņu dienesta direktore Iveta Elksne. “Papildus tam, Ilzei ir saprotamas sabiedriskā medija vērtības, kas mums ir ļoti svarīgi, jo mums nav nekā svarīgāka par darbu sabiedrības labā. Un ticam, ka arī skatītājiem būs liels prieks atkal redzēt Ilzi televīzijas ekrānos,” pauž Iveta.
Pirms darba Latvijas Televīzijā Ilze 23 gadus – no dibināšanas brīža līdz slēgšanai – strādājusi LNT, kur ne vien vadījusi ziņu raidījumus, bet arī veidojusi reportāžas un dokumentālas filmas. Paralēli darbam Latvijas Televīzijā Ilze turpinās runas pasniedzējas darbu Latvijas Mākslas akadēmijā, kā arī būs dzirdama Latvijas Radio 3 – Klasika raidījumā “Kāpēc dizains?”.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [6]

Džentlmenis 08.02.2020 21:17
Raženi lai abām dāmām!
gaidām atpakaļ 07.02.2020 16:08
lai Laurai ņiprs mazais!
Prieks par pozitīvu!!!! 07.02.2020 15:38
Super meitenes ! Abas!
Jurāts 07.02.2020 14:46
Laur ļoti prifesionāla! Jācer, ka Ilze turēs līdzi!
Jikums smukums 07.02.2020 14:34
Smukās un talantīgās abas!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss