Pateicoties Kivičam! Tikai 40 gadu vecumā Liene Skulme uzzina, kas ir klitors un kāds ir kaifs no tā...

Jo tālāk, jo skandalozāk. Liene Skulme-Kiviča tikai tagad iepazinusi savus dzimumorgānus.

Pateicoties Kivičam! Tikai 40 gadu vecumā Liene Skulme uzzina, kas ir klitors un kāds ir kaifs no tā...
Komentāri[30] Bilžu galerija[74] 12.01.2020 14:46
Skandalozā mūziķa Andra Kiviča sieva Liene Skulme-Kiviča nav zinājusi, kas ir klitors un kur klitors atrodas, vēsta žurnāls Vakara Ziņas. Liene detalizēti apraksta to, kā atradusi savu sievietes laimi.

Liene naivi vaicā, vai arī citām sievietēm ir bijis tā, ka viņas tikai "bez piecām minūtēm 40" gadu vecumā skaļi sev un citiem atklājušas, ka pirmo reizi piedzīvojušas lietas, kas skaitās norma?"Un nekaunies, ka pirmo reizi šādā vecumā, par ko varbūt kādam nāktu smiekli, uzzini, kas ir elpu aizraujošs sekss, orgasms (kā gan sieviete to īsti var zināt, ja nekad realitātē nav izjutusi? Izlasīt grāmatā un viss?), kur tieši viņas ķermenī meklējams mulsinošais vārds "klitors" (atzīšos, ka tieši pirms gadskārtas es uzzināju, ka man tāds reāli ir un kur tieši atrodas, pateicoties manam mīļotajam topošajam vīram Andrim Kivičam), kas ir bauda, un – visbeidzot – tu atļaujies pārkāpt sabiedrībā pieņemtās pieklājības normas un atklāti par to runāt, nospļaujoties uz nosodījumu? Jā, es to beidzot atļaujos un nekaunos no tā. Piķis un zēvele! Kur es biju agrāk?


FOTOGALERIJĀ LIENES KIVIČAS-SKULMES DZĪVES MIRKĻI

Esmu trīs meitu māmiņa. Man aiz muguras ir dzīves pieredze, kas, kā izrādās, ir bijusi nepieciešama tikai tāpēc, lai piedzīvotu krāšņos mirkļus, ko šobrīd piedzīvoju katru dienu. Jā, tāpēc, ka beidzot es jūtos kā īsta sieviete! Šķiet, šīs sajūtas dēļ vien ir bijis vērts iet caur uguni un ūdeni [...]


Jāsaka godīgi, visgrūtākais manā jaunajā dzīvē ir atzīt savas pagātnes kļūdas un naivumu un saprast, ka esmu bijusi totāla mele, īpaši uzsverot to, ka neesmu izvēlējusies blakus līdzvērtīgus, gaišus un uzticamus cīņu biedrus un biedrenes - maigi izsakoties. Visus vienā maisā nebāzīšu, bet tomēr.


Par radiniekiem nerunāsim, viņus neizvēlas, taču vislabāk iepazīst tad, kad pārstāj piedalīties kopīgi organizētajā teātrī, kura nosaukums ir «galvenais, lai izskatās smuki». Kad neiekļaujies kaut kādos mistiskos sabiedrības nelaimīgākās daļas izdomātos rāmjos un, die’s pasarg’, dzīvo pēc saviem noteikumiem. Vienīgais labums no tā visa - ieraudzīt īstās sejas (jā, arī savējo) un skatīties nākotnē redzīgākām acīm. Te nu es varu atklāt vienu noslēpumu - vari būt, cik laipna, sirsnīga, draudzīga, atvērta un izpalīdzīga vien vēlies, tas neko nelīdz, un vēl sliktāk tad, ja bonusā esi saņēmusi glītu seju un jēdzīgas smadzenes. Tu tik un tā būsi muļķe - ar «gaišu sirdi». Ja tevi nesaprot, jārēķinās ar nosodījumu, dzēlībām un histērijām. Tagad esmu pārliecināta, ja es būtu jau savulaik bijusi godīga pret sevi un citiem, runājot un paužot, ko tiešām domāju, kas man patīk un nepatīk, visbeidzot - kā jūtos, nebūtu izdabājusi citiem, es nebūtu norijusi tik daudz krupju un izgājusi cauri tādiem mēsliem.


Tomēr labā atziņa ir tā, ka esmu tagad tieši tur, kur vēlos būt, un beidzot jūtos piepildīta un laimīga. Par spīti atsevišķu cilvēku centieniem manī šīs sajūtas izskaust. Es nekad nebūtu sasniegusi to, kas man ir tagad," - saka Liene.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Komentāri [30]

trīs bērnu mātei kauna nav... 12.01.2020 23:39
Kad viņai pienāks 60, možka uzzinās, ka sievietei ir tāds G punkts; bet pie gadiem 70 varbūt to arī sevī atradīs,,....
Pele 12.01.2020 23:37
luudzu ielikt Vidjiku kā gultā ņemas un kur tas klitors īstenībā atrodas!!
Aija Jurēvica 12.01.2020 23:35
Mułkku zeme
Inara Cimermane 12.01.2020 23:34
Mistera Bīna cienīgs muļķseriāls.
Aldis Kokarevics 12.01.2020 23:34
stulbā blondīne,uzliec savu kliķi uz r,s busiem aizmugurē-uzzināsi kaifu ne tikai no tā muļķa!
Janina Dzerve 12.01.2020 23:33
Nekad nevarēju iedomāties,kaLiene var būt tik stulba blondīne!
Selga Markuse 12.01.2020 23:33
ko vel tie pajolisi pastastis?
Ainars 12.01.2020 23:05
Lūdzu Lienes Skulmes klitora video, foto un audio!
Edgars Ezerašs 12.01.2020 23:04
Ha ha )))))

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss