Kivičs kāzās raud: Ar Lieni man pirmoreiz ir sajūta, ka mīlējos pa īstam, lai gan man ir 3 bērni...

Atkal skandāls: "Nokaunies, Andri, tu tagad noliki savas iepriekšējās sievas, kuras tev ir dāvājušas bērnus!" Jaunākie un karstākie kāzu foto.

Kivičs kāzās raud: Ar Lieni man pirmoreiz ir sajūta, ka mīlējos pa īstam, lai gan man ir 3 bērni...
Komentāri[19] Bilžu galerija[27] 04.01.2020 19:34
2020. gada 3. janvārī pēkšņi apprecējās Latvijas skandalozie šovbiznesa pārstāvji - dziedātājs Andris Kivičs un kādreizējo skaistumkonkursu laureāte Liene Skulme. Naktī uz 4. janvāri jaunlaulātie Kiviči socālajā tīklā tiešraidē dalījās ar sajūtām par attiecībām un kāzu dienu. Andris aiz prieka apraudājās.


Jaunākie un karstākie kāzu foto mūsu galerijā."Es šodien Lienītei teicu: Zaķīt, ja nu kādiem šajā pasaulē ir jāprecas, tie esam mēs!


Mums ir plus, mīnus 40 gadu. Davai, piedzīvojam visu, ko varam piedzīvot! Un tā šodien mēs ņēmām un apprecējāmies. Mēs šodien vienkārši nosvinējām savu mīlestību. Mūsdienās neviens ne par ko negrib uzņemties atbildību, neviens negrib uzņemties neko.

Mēs ar Lieni no sākta gala ejam pret straumi un mēs to gribējām izdarīt priekš mums un priekš jums, mūsu mīļie sekotāji. Pateikt jums to, ka pasaulē nav nekā krutāka kā mīlēt otru cilvēku.Saprotiet, mēs ar Lieni dzīvē esam redzējuši daudz ko, bet, kad es skūpstos ar Lieni, man ir sajūta, ka es tiešām skūpstos... Kad mēs mīlējamies, man pirmo reizi ir sajūta, ka es mīlējos, kaut arī man jau ir trīs bērni... Tā ir kaut kāda mistika, augstākās ekstāzes pakāpe, es nezinu kā to nosaukt."
Liela daļa komentētāji un fani mīļi sveic jauno pāri, tomēr netrūkst arī skaudras kritikas. Kāda Kiviča fane raksta: "Tu Andri tagad noliki savas iepriekšējās sievas, kuras tev ir dāvājušas bērnus... Nokaunies...!" - fotogalerijā sestā bilde.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [19] ››
Vineta Smidberga 15.01.2020 21:09
Man prieks,ka cilveki jutas laimigi un skaisti,Bibele rakstits ,met akmeni,kurs bez greka ..... (heart)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss